Nursery school (10)

18. února 2010 v 22:20 | fallen angel |  Nursery School
He, je hezké, že i po takové době, co jsem nepsala se u minulého dílu objevilo 6 komentářů. Ani nevíte, jak jsem vám za ně vděčná.

Tento díl bych chtěla věnovat KiKuShQe, protože to kvůli ní jsem si mákla když tady přes víkend nebude, a pro Iwetku, prostě proto. Miluju tě ženo <3 :)

Blah, víte že tuhletu story píšu už rok a měsíc? xD Možná dostanu cenu za nejdéle trvající story, s nejmenším počtem dílů. xD

Víte, že vlastně ještě ani nevím, jak to skončí? xD Buď dobře nebo špatně xD můžete napsat, jak chcete aby to skončilo, ale já na vaše rady asi stejně nedám xD
takže, enjoy it! xD

Dokonalé. Toto slovo mírně vysthovalo polibek s Gerardem. Mírně, protože to bylo neposatelné. Bylo to něco úplně jiného, než polibky s mýma bejvalkama. Všechno co mi tam chybělo, bylo tady. A v tu chvíli jsem si to konečně nebál přiznat. Jsem gay. A jsem na to hrdý. Zamrzelo mě, když přestal. Díval se na mě a v očích měl naději a strach. Usmál jsem se nad jeho nejistotou. "Ee.. Frankie?" "Co myslíš?" zeptal jsem se stále s úsměvem na rtech a naklonil jsem se k dalšímu polibku. Bylo to snad ještě lepší než předtím. "Takže... teď spolu chodíme?" zeptal se, když jsme se asi po třech minutách konečně odtrhli. "Dá se to tak říct." přikývl jsem. Usmál se a ta radost která z něho vyzařovala naplnila štěstím i mě. Zbytek cesty domů jsme šli ruku v ruce. Nikdo nemluvil, nebylo třeba. To ticho bylo radostné, přátelské. Prostě jsme si vychutnávali přítomnost toho druhého, už ne jako kamaráda, ale jako přítele. Ani jsem se nenadál a ocitli jsme se před Gerardovým domem. Najednou mi bylo líto že musím jít. Chtěl jsem být s ním, užívat si to, že mám přítele. Ale slíbil jsem mámě že příjdu. Prý chce s něčím pomoct. Postávali jsme na cestě, žádný z nás nevěděl co říct. Nakonec se Gerard ujal slova. "Tak.. tak zase v úterý? Zamyslel jsem se. "Myslíš, že bych mohl do školky přijít už v pondělí?" Znovu se usmál. "Mě to v žádném případě vadit nebude a na šéfku něco vymyslím. A děcka budou nadšené. Maj tě rádi." Natěšeně jsem přikývl. "Takže pozítří." "Pozítří. Budu se těšit." věnoval mi jeden poslední dokonalý polibek a pak už jsem opravdu musel jít. Natěšěně jsem si pískal. Už aby bylo Pondělí.

"Hej Franku!"

Trhl jsem sebou. Byl jsem tak zabraný do svých myšlenek, samozřejmě na Gerarda, že jsem si ani nevšiml, že na mě někdo volá. Rozhlédl jsem se. Byl to Ben. Celá naše parta postávala na obvyklým místě, u hřiště a zírala směrem ke mně. "Čau." pozdravil jsem na půl pusy a šel k nim. ".... do Los Angeles, takže já nemůžu." zvědavě jsem vzhédl. "Co se řeší?" "Ale, napadlo nás že si odpoledne půjdem zahrát fotbal." objasnil mi Joel. "A co ty Franku, půjdeš?" Hrklo ve mně. Co jim mám říct? "Eheem, já nemůžu." začal jsem se vykrucovat. "Jakto? Vždycky jsi měl přece pondělí volný!" Nevěděl jsem co říct. No, nejlepší bude pravda. "Musím do školky." Ben se na mě divně podíval. "Nemáš tam chodit náhodou v úterý a v pátek?" zarazil jsem se. Je hezké, že se vaši přátelé takhle o vás zajímají, a ví o vás hodně věcí, ale v jistých situacích to může být značně znepříjemňující. "No....eeee.." "Hele Franku, že ty sis tam našel nějakou holku co? Ale bacha, s malým prckem budeš mít hodně starostí, a to ještě navíc není tvůj!" Pravil se smíchem Bert. Tak fajn. S pravdou ven. "Jsi blízko. Nenašel jsem si tam holku ale..... kluka." Nastalo krátké oněmělé ticho a všichni na mě zírali. Ben s otevřenou pusou. Nejistě jsem očekával jejich reakci. Pevně jsem doufal že bude pozitivní. Jsou to mí kamarádi, měli by mě pochopit, ne? První se ozval Bert. "No fuj. Kamarádím se s teploušem! Je mi špatně." Zabolelo mě to. Bert.. do něho bych to nikdy neřekl. A já ho měl tak rád.. byl druhý můj nejlepší kamarád. "Kluci, deme. Nebudeme se bavit s takovým úchylem ne?" řekl. "Ne Berte. Ty jsi klidně běž, ale my tu zůstaneme. A s Frankem." Nevěřícně jsem se na Bena podíval. Jemu nevadí že jsem, jak řekl Bert, teplouš? A ostatním taky ne? Bert taky koukal, jako by nevěřil svým uším. "Tak dobře jak chcete." řekl nasupeným hlasem. "Ale dejte si pozor aby jste to od něho nechytli." řekl s opovržením na rtech. Chvíli ještě postával, jako by nevěděl co říct, ale pak se sebral a odešel. S vděčností jsem se podíval na kluky. "Fakt vám děkuju. Kdyby jste se všichni zachovali jako Bert, asi bych si hodil mašli. Nevím co bych dělal bez kámošů." "Ale, přestaň s těma kecama a radši nám řekni o něm." řekl zvědave Joel. "Jak se jmenuje?" Pobaveně jsem zatřásl hlavou. V některých případech jsou kluci stejně zvědavý jako holky. Začal jsem jim teda o Gerardovi detailně vyprávět.

Kluci mi nedali pokoj dokud nezazvonilo. A hustili by do mě i potom, kdybychom zrovna neměli toho hrozného přísného učitele z Chemie. A o přestávce zase. Nedali mi pokoj do tý doby než jsem jim slíbil, že jim ukážu jeho fotku. Po škole jsem se teda rozešel směr školka. Gerard mě nadšeně přivítal dalším sladkým polibkem. "Budeme muset dělat že nic." řekl smutně. "Nezapomeň na děti." Chápavě jsem přikývl a vešel dovnitř. Děcka byla nadšená. Asi mě maj fakt rádi. Zanedlouho se objevila i šéfka a chtěla vysvětlení proč jsem tady. Gerard začal mluvit něco o tom, že jsem se šel podívat jak normálně pracuje když tady nesjsem, ale já když už jsem měl dneska ten pravdivý den, jsem mu skočil do řeči "Víte, vlastně jde o to, že jsem se vás chtěl zeptat jestli bych tady nemohl chodit častěji. Nějak jsem si tu práci oblíbil." Zatvářila se nejistě. "Což o to, mě je to celkem jedno, ale záleží na tom, jestli by to nevadilo dětem." Děcka nadšeně souhlasila a bylo to domluveno. "Takže ode dneska tady budete chodit v úterý a ve čtvrtek vždy, a potom kdykoliv se vám bude chtít, ano?" Nadšeně jsem přikývl. Něco mi říkalo, že tady budu skoro každý den.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iwet Iwet | Web | 19. února 2010 v 8:48 | Reagovat

Šmejd Bert! Beztak je taky teplej, miluje Franka a žárlí na Gerarda xDD
Jak jsem slíbila, čtu ve škole a seru na psaní všemi deseti :D
Btw, děkuju za věnování <3 Taky tě milujuuu! :D <3

2 KiKuShQa KiKuShQa | Web | 19. února 2010 v 15:13 | Reagovat

zákon schválnosti...musím ísť..nejdem to ani čítať teraz lebo viem že by som to enstihla prečítať x// a celý výkend čo tu nebudem budem myslieť len na to čo sa stane dalej...xDxD Fuck this world!! xDxD hneď ako sa vrátim si to prečítam a hodím komentík...x)

3 Hedr Hedr | Web | 19. února 2010 v 19:06 | Reagovat

krááása:-) nemám ráda Berta:-D

4 Dandulii Dandulii | Web | 20. února 2010 v 20:49 | Reagovat

Miluju berta :D:D:D:D:D:D:

5 Tereza (simici-the-sims) Tereza (simici-the-sims) | Web | 21. února 2010 v 13:08 | Reagovat

Ahoj, budeš pro mě prosím hlasovat na http://cutees.blog.cz/1002/sonb-finale ? Díky, ráda oplatím a máš krásnej blog!

6 fallííííínečeček fallííííínečeček | Web | 21. února 2010 v 15:35 | Reagovat

[5]: nasrááát xD

7 KiKuShQa_aff KiKuShQa_aff | Web | 22. února 2010 v 19:34 | Reagovat

jééj ty si to venovala aj mne?? vždy som túžila aby to niekto spravil ďakujem...xP aj keď som si to nestihla prečítať pred výkendom aspoň teraz...ale je to geniááálne vážne sa ti to podarilo...a Berta mám normálne rada...teraz však nie...samozrejme xP a chcem aby to skončilo dobre...mám tu story príliš rada aby sa skončila zle xD
BTW nemáš icq??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama