Únor 2010

x_Miluji Tě_x (115)

28. února 2010 v 14:50 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Znovu jsem se rozbulela, když jsem si vzpomněla na Kaye. Připadám si jak lidská troska bez duše. Ano! Duše už mi umřela a moje tělo tu, nevím proč přežívá. By mě asi měli pohřbít. Brr! Otřepala jsem se za prvé zimou a za druhé jsem si vzpomněla na pohřbívání za živa.
Otevřely se dveře a v nich stál Gee. Lehce jsem sebou trhla.
"Mary jak ti je?"
Neměla jsem sílu mu na to odpovědět. Přišel ke mně a přisedl si.
"Byla tu Kayova maminka."
Vzdychla jsem a ukápla mi další slza.
"Byla také dost z toho špatná. Ptala se nás jak si na tom ty."
"A už tu není? Co říkala?" šeptla jsem.
"Odešla před asi hodinou. Kayův pohřeb bude ve středu a kladla nám na srdce, abychom tě teď opatrovali víc, když jsme ji pověděli jak na tom jsi. Je to hrozné zemřel jí jediný syn," vzdychl Gee.

>> REBEL << 4

25. února 2010 v 21:37 | Gregorka |  >> REBEL <<
Omlouvám se, další díl, trochu v skluzu,ale a to delšíí :P A stále s pohledu Franka ... :D Gerard nám toho vždycky málo namluví! :D
BTW: víím že je to občas trochu mimo :D možná je to mnou a možná tím, že sem to tak chtěla ... nebojte, brzy se všecko vyjasní :P

FRANK´S POV

Prostě jsem šel a udělal to!

Jen jsme se na sebe usmáli. Jeho krásné, hnědé či byli plné štěstí a údivu. Oba jsme znovu nabili svůj dech a přitiskly rty k sobě. Usmál jsem se a to byl snad nejšťastnější okamžik v mém životě. Odtáhli jsme se od sebe a v jeho očích byl najednou strach a nejistota? Ani jsem se nenadál a Gerard se mi vytrhl z rukou a byl v tu ránu pryč!

Byl jsem zmatený, chtěl jsem ho zastavit, ale bolest, která prolomila moje srdce byla vetší. Nemohl jsem zastavit ani jednu slzu, která se mi valila po tvářích. Nemohl jsem zastavit tu bolest někte tam uvnitř.Proč jsem byl tak blbej abych na něj někdy něco skusil? On je prostě věřící .... on je proti homosexuálům. Další slza padla na můj obličej, cítil jsem vztek sám na sebe!

x_Miluji Tě_x (114)

24. února 2010 v 14:49 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Sanitka už dorazila, saniťáci vyskákali, ale už bylo pozdě Kay mi umřel v náručí, ale já přesto křičela, ať ho zkusí oživit.
Zkoušeli to, ale marně. Kay už byl mrtev. Oči měl zavřené, jeho bledé rty též, hrudník se nezdvíhal… prostě byl mrtví.

x_Miluji Tě_x (113)

21. února 2010 v 14:47 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Je konec listopadu. Jdu s Kayem po parku ruku v ruce. Stromy už jsou nahé, nebe už tmavé. Je tma a vracíme se z procházky. Já už vím, kdy se s Kayem budu po prvé milovat, bude to na Vánoce. Dárek pro nás pro oba a tentokrát se zamkneme, aby nás nikdo nerušil.
"Miluju tě lásko moc, moc, moc," povídám Kayovi.

Nursery school (10)

18. února 2010 v 22:20 | fallen angel |  Nursery School
He, je hezké, že i po takové době, co jsem nepsala se u minulého dílu objevilo 6 komentářů. Ani nevíte, jak jsem vám za ně vděčná.

Tento díl bych chtěla věnovat KiKuShQe, protože to kvůli ní jsem si mákla když tady přes víkend nebude, a pro Iwetku, prostě proto. Miluju tě ženo <3 :)

Blah, víte že tuhletu story píšu už rok a měsíc? xD Možná dostanu cenu za nejdéle trvající story, s nejmenším počtem dílů. xD

Víte, že vlastně ještě ani nevím, jak to skončí? xD Buď dobře nebo špatně xD můžete napsat, jak chcete aby to skončilo, ale já na vaše rady asi stejně nedám xD
takže, enjoy it! xD

x_Miluji Tě_x (112)

18. února 2010 v 14:44 | Gregorka |  - - Od Veve - -

Ráno jsem se vzbudila v 9:40. Včera jsem dorazila dom kolem druhé ráno. Ema tam pak ještě zůstala s Ericem, ale Bella a Wendy šly také domů.
V kuchyni jsem si v klídku snídala než přišla Lyn-Z.
"Do kdy jsi tam včera byla?"
Gerr! To mi ani neumí popřát dobré ráno nebo co?
"Taky ti přeji dobré ráno," řekla jsem a probodla ji pohledem.
"Dobře dobré ráno, ale teď mi řekni, kdy jsi došla."
"Přišla jsem kolem druhé," zavrčela jsem.
"Jen aby," hodila Lyn-Z přísně na mě okem.

Nursery school (9)

16. února 2010 v 1:21 | fallen angel |  Nursery School
Nebudu říkat, že za tu dobu co jsem nepsala jsem ztratila talent. Já ho totiž nikdy neměla. Vůbec se mi to nelíbí ale řekla jsem si že dneska musím 100% něco napsat. Tak to máte tady. Je to přeslazený. Krátký. Divný. Až se ráno vzbudím a přečtu si to, tak se budu divit co to ze mě zas vypadlo :D Ale vy mě za to stejně budete milovat xD tak si to užijte. A doufám, že k tomu napíšete někdo aspoň jeden koment protože pak by nemělo cenu to psát, kdyby to nikdo nečet žeo. A za připadné chyby se omlouvám, ale fakt už mám problém vidět na písmenka. Už bych měla jít spát, hehe, zvláště když za 5 hodin budu zase vstávat. No, tak já už nebudu zdržovovat. Jo, a pokud už nevíte o čem to bylo, tak si to přečtěte znovu. Ono vám to neuškodí xD Dobrou :D

x_Miluji Tě_x (111)

15. února 2010 v 14:42 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Pozor Mary, abys to tu nezapálila, když hoříš láskou," vtipkovala Ema.
Znova začali hrát.
"Jdem ne?" hodím hlavou k parketu.
"Jasně," řekly holky a šly jsme znovu pařit.
A koho na parketu nepotkám…
Erica, můj bejvalý.
"Jé ahoj Mary. Jsem tě dlouho neviděl. Jak se máš a co ty tu?"
"Ahoj Ericu. Mám se dobře a slavím s holkama své narozky."
"Tak to všechno nejlepší," stiskl mi ruku a krátce mě políbil.
"Dík."

x_Miluji Tě_x (110)

12. února 2010 v 14:41 | Gregorka |  - - Od Veve - -

Po dlouhý době zase Miluji Tě! ... :) Pokud někdo neví, co bylo :D tak Ema měla 19 narozeniny ...

Dojdu do pokoje, encyklopedii položím na stůl. Ne, nehodila jsem ji, ta knížka za to nemůže, že Lyn-Z je… (nechám vám volné pole působnosti, sami si domyslete, jak Lyn-Z pojmenovat, je tolik sprostých slov).

>> REBEL << 3

12. února 2010 v 14:30 | Gregorka |  >> REBEL <<
Další díl vememe hopem ... :D a budou tam pohledy, jak Franka, tak Gerarda ...
Děkuju všem za komenty ... ♥ prostě ty nejvíc potěšej, sem ráda, že se story líbí ... a hlavně mě motivuje psát dál a dál ...


Frank´s POV

Něco v něm bylo! Nikdy bych se tak necítil jako chlap ... je to jiný, spíš se cejtím, jako ženská. Divnej pocit, něco jako veliká nervozita krát1000, tak jsem se asi cítil. Nikdy jsem netušil, že bych mohl být gay, nikdy předtím mě chlap nepřitahoval. Ovšem je tu něco .... něco co Gerarda odlišuje od ostatních. On je jako anděl .... až moc dobromyslný a vyrovnaný. Nemám v sobě ani kousek náboženské víry ... fuj ... ale přesto děkuju Bohu za to, že mi seslal mého anděla .... Gerarda.

Ehem... zná mě tady ještě někdo?

7. února 2010 v 13:56 | fallen angel |  - - About Blog - -
Fajn.. kdo mě zná ten mě zná a kdo mě nezná mě teď pozná xD jenom jsem chtěla říct, že jsem si po dlouhých 4 měsících konečně vydupala zpátky net takže vás začnu zase otravovat mými neuměleckými splácanci xD Jo, já jsem vám tu radost že tu nejsem jednou zkazit musela :D tak se těště xD

love you
fall xD

>> REBEL << 2

2. února 2010 v 20:45 | Gregorka |  >> REBEL <<
Další díl ... doufám, že se vám zatím story lidí a budete i nadále komentovat .... Díky všem ♥
So Enjoy °°_


GERARD´s POV

Probudil jsem se za hlasitého vyhrávání Metallici. Mě osobně ta hudba vůbec nevadí, ale otec je proti Rocku a Metalu ani nevím proč. Řekl jsem Rayovi, mému spolu bydlícímu ať to vypne, poslechl mě a pak mě jako obvykle ignoroval. Jen jsem si povzdechl ... a vstal.S Rayem se nemáme moc vlásce, ostatně mě nemá v lásce většina lidí na této škole. Můj bratr Mikey byl mím opakem, měl spousty přátel. Vlastně Mikey byl spolu s jeptiškami a kněžími jediný, kdo se semnou občas dokázal normálně bavit.