Září 2009

For Wojta >> navždy v našich srdcích

26. září 2009 v 13:36 | Gregorka |  - - About Blog - -

16.9.2009 >> pro mě jeden z nejhorších dnů. Se třídou jsme byly zrovna na adapťáku a když sme stály přek Karlštejnem dozvěděla jsem se, že jednoho z mích fakt dobrých kamarádů srazil vlak. Šel podél kolejí, sluchátka v uších a poslouchal svoji oblíbenou muziku. Nevěděla jsem co s ním je, jak to s ním bude a jestli vůbec ještě žije. Bylo to nejhorších 6 hodin mího života. Strach, beznaděj, ale pořád ještě kousek ve mě plál, že to bude dobrý.Večír sem se, ale dozvěděla, že to dobrý nebude !!! Vojta to nepřežil. Probrečela celý večer, celou noc místo toho abych si užívala.Nejhorší na tom všem je, že den před jeho smrtí sem si s ním psala a oba dva jsme došli k názoru, že jsmese už dlouho neviděli .... že bychom se měli sejít .... Tak Vojto snad někdy ... byla moje poslední slova. Když nad tím tak přemýšlím, jsou to pravdivá slova. Vojto! My dva se časem sejdeme. Bez tebe tu bude smutno, prázdno, ale v našich srdcích budeš stále.Nikdy na tebe nezapomenu!

>> Oh Sorry <<

22. září 2009 v 19:05 - - About Blog - -
Nevím jak začít, možná to vypadá jak vymlouvání, ale opravdu to tak není. Strašně moc se chci omluvit za to, že už sem nepřibývají nové díly mích story. Poslední dobou nemám vůbec čas na nějaký vymýšlení a už vbc né na psaní. Možná to bude tím, že sem nastoupila na novou školu (nový lidé, nové učivo, dojíždění) ... ten kdo chodí na střední mě asi pochopí ... já si ještě navíc vybrala MCR (Managment Cestovního Ruchu) už kvůli tý zkratce :D :D a učit se tři jazyky je celkem záhul ...

Moc,moc se omlouvám a slibuju, že se co nejdříve vrátím ....

Kill Bill- info

20. září 2009 v 9:50 | iWusZka |  Kill Bill
Je na čase, abych vám přiblížila, o čem tahle šílenost bude xD
Jak jsem už psala, bude to parodie na twincest. Opět se omlouvám všem fanouškům Tokio Hotel, není to nic proti vám! :)

Get Lost! (10)

20. září 2009 v 9:41 | iWusZka |  Get Lost!
Přepadla mě psací nálada xD Takže vám přináším aspoň jeden díl tohohle... ;) Po tomhle díle nevím, co bude dál, ale už mám představu. Myslím si, že Get Lost! by mělo mít tak do 15-ti dílů, víc určitě ne ;)
Nechť se vám to líbí...xD A komentujte, prosíím :)


Ještě žiju....xD

15. září 2009 v 18:20 | iWusZka |  - - About Blog - -
Ahoj všem :)
Ano ano, ještě žiju xD Vím, pokráčka moc nepřibývají... To víte, nová škola, noví lidé, nový systém.. Nějak nestíhám. Ale myslím si, že až si zvyknu, budu mít čas i náladu pustit se do psaní, protože mi to šíleně chybí! :)
Tak snad jste na mě a na moje příběhy nezapomněli... :)

A proto, že mám opravdu šílený absťák po psaní, chystám pro vás dokonce 2 nové story! :D
Zatím nevím, kdy se jim začnu pořádně věnovat, ráda bych dodělala to, co už jsem začala :)

No, takže menší informace k novým příběhům xD První se jmenuje I'm far from lonely a napadl mě při hodině dějepisu, tudíž je asi jasné, že se nebude odehrávat tak úplně v dnešní době :) Víc ale prozrazovat nebudu, jen to, že hlavním hrdinou bude Gerard a bude vyprávět jen on.

Druhý příběh je spíše ptákovina na odpočinutí a relax xDD bude to naprosto šílené a snad i malinko originální. Nebude to frerard ani nic podobného...xD
Bude to něco jako parodie na twincest! :D Fanoušci Tokio Hotel znají xD Kdo nezná, tak stručně řečeno se to týká Billa a Toma z již zmíněné kapely xD
Prosím, fanoušci, neberte si to osobně :)
Příběh se bude jmenovat Kill Bill xD

Tak snad se vám budou nové příběhy líbit a snad se taky dočkáte pokráček těch starších.. :) A snad to bude brzy xD
Tak se mějte, zatíím :)

5 in 1 ♥♥♥

12. září 2009 v 13:48 | Gregorka |  - - About Blog - -
No. 1
Včera bylo 11.9.2009. Už uběhlo 8 let od útoků na World Trade Center a už uběhlo 8 let od "vzniku" MCR. Přeju jim mnoho úspěchů jak v životě tak v šoubiznisu.

No. 2
Nedávno jsme oslavili 1 rok od plného rozjetí blogu.

No. 3
10.9.2009 měl Mikey své 29 narozeniny.Příští rok to budou kulatiny ♥ Přeji všechno nejlepší. Ať jim to s Alicii vydrží co nejdýl a ať už mají brzy taky mimi.

No. 4
Když už je tu tolik new věcí tak také změním design
No. 4
Poslední co vám chci říct není pozitivní, proto jsem si jí nechala na konec. Dnes měl být MCR sraz.Přijela jsem do Hradce a tam nikdo nebyl. Našla jsem další vlak a odjela domů.Díky bohu, že sem našla dobrej spoj - rychlíka se kterým jsem byla za 3/4 hodinky doma ... Tak aspoň se ukázalo jak moc jste ochotní. Asi bych taky měla zvážit svoji ochotu s psaním FRERARDŮ ...

Toť vše. Zatím alóha Gregoríís