part 2

27. prosince 2008 v 20:34 | fallen angel & JajPi |  thief of cuddly toys

Mikey:Když jsem se konečně vzbudil z toho omdlení, vletěl ke mně do bytu nějaký starý dědek. "Co tady tak vyvádíte, mladíku?" debil.. že se ještě ptá... rozbrešel jsem se a začal vzlykat "někdo mi bééé ukradl, béé, moje medvídky, béééé éé" Ten chlap na mě čuměl jak na debila... Tak jsem si utřel sopel z brady, který mi mezitím stihl ztéct od nosu, stoupl jsem si a řekl "Co čumíte dědku? radši volejte policajty..béééé" který hajzl mi to mohl udělat? Ten dědek teda odešel volat cajty a já jenom čekal.. Když přijeli, začal jsem jim vysvětlovat, že nějaký nehorázný hajzl mi ukradl mé miláčky... Ti si o mě spíš mysleli, že jsem blázen a tak zase odjeli.. to je nespravedlnost toto! a já měl zase pocit, že mě někdo sleduje..

Frank: Došel jsem domů. Vyndal jsem medvídky z kabele. Chudáci. Museli tam být na sobě hodně namačkaní. Vyndal jsem je a každému se omluvil. Je vidět, že jsou dobře vychovaní, protože mi řekli že to nevadí. Pak jsem se jich zeptal jak se jmenujou a ukázal jsem jim kde budou spinkat. Pak jsme si povídali. Mufinka, medvědí slečna, mi pověděla, že jim bývalý pán, Mikey se jmenuje, sliboval další kamarády. To znamená, že bude mít další medvídky. Řekl jsem jí, že jim ty kamarády seženu. Šel jsem se podivát co dělá Mikey. Musel jsem kolem toho zrcadla kde bydlí to strašidlo. "Já se tě nebojííím. já se tě nebojííím!" řval jsem, když jsem utíkal kolem. Kouknul jsem se a viděl jsem Mikeyho s nějakým pytlem. To budou medvídci! Za chvíli tam přišli fízlové. A sakra... oni mě zatkou! Néé! Já nechci umřít mladý!! Popotahoval jsem, ale v tom fízlové zase odešli a Mikey taky. Hm.. teď mám možnost sehnat jim kamarády. Rozloučil jsem se s medvídkama a šel. Vyšplhal jsem Mikeymu do bytu. Kouknul jsem se do toho pytle. Jo! Jsou tam. Popadl jsem pytel a šel jsem zpátky k oknu. "Pomóóóóóóc! Vraždááá!!!" Začal za mnou někdo ječet. A sakra.

Mikey:Když ti zkurvení cajti, co pro mě ani nemají pochopení, odešli, šel jsem do koupelny abych se trochu uklidnil.. Osprchoval jsem se a když jsem se vrátil, viděl jsem, jak se nad tím pytlem od Gerardka sklání nějaký trpaslík.. V první chvíly jsem se leknul, že to je nějaká přerostlá hračka, ale pak, když jsem si všimnul, že je to nějaký prťavý chlapík, začal jsem řvát "Pomóóóóc, vraždááá" ten kluk se na mě s hrůzou v očích podíval a chtěl zdrhnout, jenomže když ten pytel plyšáčků/miláčků zvednul a hodil si ho na záda, převážil ho a on spadl do zadu... Určitě jim ublížil, protože spadl přímo na ně.. Přebehl jsem k němu a začal do něho mlátit tlapkama... Když už se nemohl hýbat, přeběhl jsem do ložnice, z šuplíčku si vytáhnul mé žůžové pouta a připoutal ho k posteli. Budu ho tu držet, dokud mi neřekne, kde jsou ostatní.. Tak...

Frank: Co teď co teď.... už vím! Zdrhnu! Ale nemůžu bez méďánků.. já jsem jim to slíbil! Hodil jsem ten pytel na záda, jenže jsem nečekal, že to bude tak těžký.. jaksi mě to převážilo a já sletěl na záda.. přímo na plyšáčky! Ne! Já...já je...zabil!
Tolik zbytečně zmařených plyšových životů. Néé! Bééééé! Bylo mě jedno že do mě Mikey buší. Pak mě připoutal někam něčím, ani nevím čím, před očima jsem měl medvědí hřbitov. Pořád jsem plakal. Já jsem vrah! Oni mě zavřou! "Nééé!!" zařval jsem nechtěně nahlas. Mikey se na mě kouknul jak na vola. "Co né?" "J-já je z-zabil!" vzlykal jsem "A koho?" furt se blbě díval "No plšáčky přece! Běž jim pomoct!"

Mikey:
J-já je z-zabil!" co to kecá? "A koho?" tohle tea nechácpu.. "No plyšáčky přece! Běž jim pomoct!" a doprdele! rychle jsem běžel a ten pytel vysypal na zem... Byli celkem v pořádku, jenom jeeden byl přehlý v nepřirozené poloze.. chjo.. je po něm.. Zašal jsem plakat, vzal jsem ho do ruk a šel za tím klukem.. S pláčem jsem mu řekl "Vidíš, zabil si ho.. musíme ho pohřbít.. ty seš kletéén.. bééé" zase jsem začal brečet.. Pak jsem vstal, roho rozkošného, ale ovšem už mrtvého medvídka jsem položil na zem a začal zase bušit hystericky tlapkama do toho kluka.. Pak mi přišlo divný, že mu pořád říkám "ten kluk" a tak jsem se ho zeptal na jméno.. "Jsem Frank.." "Já mikey.." řekl jsem.. "Já vím.." co.. jak ví moje jméno? "Jak to víííš?" popotáhl jsem.. "řekla mi to Mufinka.." cože? "Zrádkyně
.. ví, že nemá mluvit s cizíma lidma.."

Frank: Odběhl. Za chvíli zase přiběhl a v rukou držel modrýho medvídka nějak divně ohlýho."Vidíš, zabil si ho.. musíme ho pohřbít.. ty seš kletéén.. bééé" Néééé!! Takový pěkný plyšák to byl!! Zase jsem začal brečet a on do mě zase mlátil. Najednou se zarazil a zeptal se jak se jmenuju "Jsem Frank." vzlyknul jsem. Řekl že se jmenuje Mikey a ja mu řekl že to vím. "Jak to víííš?" Řekl jsem že mi to řekl méďa. "Zrádkyně.. ví, že nemá mluvit s cizíma lidma.." Najednou se zarazil "Kde se vůbec vzala u tebééé?" a jejda "J-já, ona..." začal jsem koktat. "Tysi je ukráááád tysi zloděěěěj pomóóóóc!" Začal řvát. "Když já je nemůžu nikde koupit!" Bránil jsem se. "No jóóó ale vrátíš mi je!" Křičel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iWusZka iWusZka | Web | 27. prosince 2008 v 20:52 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D néé,to se nedá:D:D:D::Dumírám

2 MiSs_nIghtmarE(domushqa) MiSs_nIghtmarE(domushqa) | Web | 28. prosince 2008 v 16:47 | Reagovat

to je nadherne lool uplne super

3 American Idiot(xoxo) American Idiot(xoxo) | Web | 28. prosince 2008 v 21:08 | Reagovat

to mi povídala muffinka....mám dost xDDDDDD

4 Dandulii Dandulii | Web | 30. prosince 2008 v 13:05 | Reagovat

:D:D:D:D:D

Smala jsem se natolik, ze i ma sestra se zvedla sla se mne zeptat co se mi stalo. :D

5 Veve Veve | 2. ledna 2009 v 17:06 | Reagovat

chudák Mikey... Fee mu čmajznul medvídky to se nedělá... haha připoutanej Fee k posteli no co z toho bude... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama