Inspiration IV

12. prosince 2008 v 15:36 | fallen angel |  Inspiration
Ježiš to už sme u 4??? měla bych to zpomalit..

Mikey: Tak ted je to v háji. Gee zjisti co čtu a přestane se se mnou bavit, možná mně vyhodí z kapely! To ne! "Nemusíš to přede mnou schovávat. Nedivim se tvý zvědavosti." Usmál se na mně a sed si vedle mně. To jako bude číst se mnou? Tak sme seděli a četli. "Ty, Mikey, už celkem dost hodin, a zejtra mame další koncert. Já už asi pujdu spát." "Jo já taky Gee. Dobrou." "Brou noc." Zívl Gee a odešel do svýho pokoje. Já jsem teda šel spát taky ale nemůžu usnout. Chci být s Geem. Ale jak? Začalo se blýskat. To je ono! Gee ví že se bojim bouřek! Zvedl jsem se a šel za ním. Zaklepal jsem. "Dál" Ozvalo se. Tak jsem teda šel dál. "Gee, promiň že otravuju ale to vypada že bude bouřka tak... jestli bych nemoh být s tebou." Na potvrzení mých slov se blýsklo. "Tak pojd, ty můj strašpytle." Šťastně jsem si vlezl ke Geemu do postele.

Gee: No, musim uznat, že ty příběhy mě fakt pobavily. Jindy zase byly romantický a jindy zase...prostě naše skupina má nejlepší děcka na světě! Ale už je čas zaplout do hajan. "Mikey, už je dost hodin a zejtra máme další koncert. Já už asi pujdu spát." "Jo já taky Gee. Dobrou" "Brou noc." popřál jsem bráškovy a odkráčel do svýho pokoje. Konečně si dočtu tu fajnou knížku Upír z Gorjanců. Otevřel jsem zásuvku, kde jsem ji měl zastrčenou, ale ozvalo se zaklepání. "Dále." ozval jsem se trochu otráveně. "Gee promin, že optravuju, ale vypadá to, že bude bouřka a tak....jestli bych nemoh být s tebou."mumlal roztomile Mikey. Zablýsklo se. No jo, myšánek se bojí tž trošky elektriky ve vzduchu. "Tak pojd ty můj strašpytle. Mikey pookřál a vlezl si ke mě do psotele. Vlastně se na mě docela přimáčkl.
"Neboooj!" pohladil jsm ho po vlasech a anajednou jsem si vzpomněl na waycest. Kdyby nás viděli fanoušci, hned by si vymýšleli nejrůznější scénáře jak tahle noc dopadne. A přitom se můj malej bráška jenom bojí bouřky. Přijde mi vážně nepřirozený, že ty lidi, co nám řvou pod pódiem, si nás představujou jako milence. Zhasnul jsem lampičku.

Mikey: trochu sem se na Geeho namáčkl. "Nebooooj" konejšil mně Gee a pohladil mně po vlasech. Ach Gee! Zhasl lampičku. Zas se blýsklo a to sem se doopravdy lekl a nadskočil jsem. "No ták, Mikey, je to jenom bouřka." řekl Gee. Chudák, musím být na něm pěkně namáčklej. Za chvíli jsem usnul.
---Ráno---
Kde to sem? Vypada to tady jako v mým snu. A jo, já jsem u Geeho. Sakra! Doufám že sem nemluvil ze spaní!! Otočil jsem se a Gee už tam nebyl. No jo, on je takový ranní ptáče. Vstal jsem a šel jsem se osprchovat. Včera sem to nestih, Ray byl v koupelce skoro hodinu.... jenom doufám že tam ZAS nebude Gee.....

Gee: "No ták, Mikey, je to jenom bouřka." uklidnil jsem ho znova. Zanedlouho mi usnul hlavou na rameni. Pozoroval jsem jak spí, naštětstí nechrápal. Víčka se přivřey i mě a já usnul. "Alicio!" probudil mě výkřik. Co? Kde? Rozpačitě jsem mžoural do tmy a uvědomil si, že Mikey křičí ze spaní. Kromě toho, že řval jméno své víceméně manželky mě objímal. A pak rukou začla šmátrat kdesi...dole. "Ty vole Mikey!" zavzdychal jsem. Nee! Nevzrušuje mě brácha! Ale...jak tam tak něják šmátral, začal jsem bejt tvrdej. Kurňa jmusím do koupelny! Tam jsem si v klidu sedl na kachličky, rozepnul klahoty a po nějákym tom uspokojování dosáh orgasmu a konečně byl schopnej normálně fungovat. Už asi neusnu. Došel jsem si ještě do pokoje pro Upíra z Gorjanců (Mikey pořád křičel aliciono jméno a mě vrtalo hlavou, jestli ji pořád miluje), uvařil si čaj a konečně se rozhodl v kuchňskym koutu knížku dočíst.

Mikey: Naštěsti tam nikdo nebyl. Tak sem se osprchoval, oblík se a šel dolů. No jo, Gee si četl nějakou tu jeho knížku o upírech. "Brý ránko." Usmál jsem se na něj. Chvilku na mně koukal a pak řekl "Dobrý Mikey." Výtahl jsem si něco z ledničky. "Snídals?" "Ne." "Tak já ti něco udělám jo?" "Jo to bys byl hodnej." No jo Gee když má knížku s upírama tak ho od ni nikdo nedostane. Udělal jsem kafe a toasty. "Gee? Snídaně!" "Jo dík." Řekl a konečně přestal číst. "Gee?" "Hm?" "Já bych se tě chtěl na něco zeptat." "No tak se ptej." "Víš.. my jak se s Alicí rozvedeme, tak já nebudu mít kde bydlet a.." "Klidně mužeš být u mně." Přerušil mně Gee. "Jé dík moc Gee" Objal sem ho. "Nemáš za co.Pomůžu mýmu bráškovi ne? Jo a nedělej si na odpoledne žádné plány, máme koncert." Jejda. "Jé Gee ja bych na to zapomněl dík." "Nemáš za co." "Ty Gee?" "Hm?" "Nemluvil jsem v noci ze spaní nebo tak něco?"

Gee: hmm, tak jsem s knížkou strávil zbytek noci. Mikey byl tak hodnej, že mi udělal snídani. "Gee?"zadíval se na mě. "Hm?" "Já bych se tě chtěl na něco zeptat."naotčil hlavu na stranu. "No tak se ptej." "Víš..my jak se s Alicii rozvedem, tak nebudu mít kde bydlet a.." jo jasně chápu. "Klidně můžeš být u mně." Počkat! Vlastně u nás. Zapomněl jsem na Lyn...ale snad jí to vadit nebude. je to koneckonců můj barák a Mikey tam přece nebude navždy. Upzornil jsem ho nanáš dnešní koncert. "Gee?" podíval se na mě zas. "m?" odpověděl jsem svym klasickym způsobem. ůnemluvil jsem ze spaní něco?" No, to víš že mluvil! "Miluješ jí pořád?!" přešel jsem rovnou k tématu, co mě zajímalo a nezatěžoval se odpovědí na otázku. "Co?! Koho?" Nadzvedl obočí. Jej..."No...víš promiň...no Aliciu..." zažbrblal jsem něco.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | 12. prosince 2008 v 16:21 | Reagovat

ty woe....xD ten Mikey..xD je ale prase..vošahávat Gerarda a ani vo tom nevědět...xD

2 iWusZka iWusZka | Web | 12. prosince 2008 v 17:18 | Reagovat

hmmm.....ah jo xD ja chci taky ošahávat gerardáááá xD aww.....

3 Veve Veve | 12. prosince 2008 v 17:53 | Reagovat

to bylo od Mikeyho chytré jít poprosit Geeho jestli může spát u něho, když je bouřka... hehe tak Mikey šmatral Geemu na jeho vybavení hehe... XD

4 ♥♥ Gregorka...♥♥ ♥♥ Gregorka...♥♥ | Web | 12. prosince 2008 v 20:14 | Reagovat

xD xD xD Teda Mikey...xD

5 MiSs_nIghtmarE(domushqa) MiSs_nIghtmarE(domushqa) | Web | 13. prosince 2008 v 17:46 | Reagovat

Mikeyyy len do toho :D ale uz sa zdokonaluje.. uz ho obchytkawa v spanku a pomali moze prejst aj na obchytkavanie pri vedomi  lol

6 petí petí | Web | 13. prosince 2008 v 21:57 | Reagovat

musíme dát konečně pokráčko, bejku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama