Inspiration III

11. prosince 2008 v 18:06 | fallen angel |  Inspiration
nwm co k tomu říct... tak bez dalších keců další díl xD

Gee: Já mu dám pofoukat! Rychle jsem Mikeymu vysvetlil, vo co de a on něco zamumlal. Nerozumněl jsem mu, tak jsem to nechal plavat. Bráška se zvednul a odešel. Ale, mě je jasný, že fakt něco není v pořádku: "Mikey? Jsi tam? Potřebuju s tebou mluvit." "Jo jasně!" ozvala se mi překvapená odpověď a Mikey zase přikvačil zpátky. Posadil se vedle mě na postel. "Mikey...víš v poslední době jseš nějákej divnej. Mikey děje se něco? Já to poznám, jsem tvůj brácha!" zvolal jsem rozhořčeně. Fakt mi to dělá starosti! "No..." Mikey uhnul pohldem. "Ne, Gee, všechno je v pořádku, jsem v pohodě!" zadrmolil rychle a vypad z mýho pokoje. To mu tak budu věřit. já jsem sakra Gerard Way, já poznám, když to s mym bráchou není ok!

Mikey: "Jo jasně!" Odpověděl jsem Geemu, šel zpátky do jeho pokoje a sedl si k němu na postel.
"Mikey.... víš v poslední době jseš nějakej divnej. Mikey děje se něco?Já to poznám, jsem tvůj brácha!" Takže mně asi neslyšel. Ufff. Ale.. mám mu to říct nebo ne? "No........ne, Gee, všechno je v pořádku, jsem v pohodě!" řek sem co nejrychlejc a vypad z jeho pokoje. Dyl bych to jeho vyslíchání nevydržel. No nevypadal že mi věří. Za chvíli mi kluci řekli že mám jít pro Geeho, že dem na ten rozhovor. Sakra, proč já??? Rychle jsem na Geeho vysypal ať si pohne že už deme a než stih něco říct tak sem vypad. Na rozhovoru jako vždy mluvil Gee, tak sem ani moc nevnímal. "A ted otázka na Mikeyho Waye." Cože, já? "Ano?" "Slyšeli jsme že vám to s Aliciou moc neklape, je to pravda?" Sakra co mám říct? A co řeknu pravdu, proč něco nalhávat. "Víte, pravda je taková že Alicia minulý týden požádala o rozvod." A je to venku.

Gee: Já to věděl. já věděl, že to mezi nima není v pořádku! Proč mi to neřek?! "To je mi vážně líto. No...u téma milostné vztahy tak trochu zůstaneme.Co říkají bratři wayové na výmysl fanoušků Waycest?" obrátil se k nám dvoum redaktor. Way...co? "Asi jsem špatně slyšel..." odpověděl jsem rozpačitě. "Waycest. Vašifanoušci vás dávají dohromady s Mikeym..." snažil se mi redaktor vysvětlit, o to znamená. Uhm.."To jako, že mě házej do postele s mym bráchou?!" vykulil jsem oči. "Tobě to přijde odporný, co..." zašeptal Mikey. "Odporný...ale Mikey, vždyť...to je incest...já...jen mi to přijde divný..." pohladil jsem ho po rameni. O co mu jde?

Mikey: bla bla bla že prej je mu to líto. To mu tak věřim. Pak cosi řikal o Waycestech. Way kdo? Ani Gee tomu nerozumněl. "Waycest. Vaši fanoušci vás dávají dohromady s Mikeym..." Hm to může být zajímavý... "To jako, že mně házej do postele s mým bráchou?" Au to bolelo. "Tobě to přijde odporný co...." Vložil jsem se do toho. "Odporný... ale Mikey, vždyť... to je incest... já... jen mi to přijde divný..." Pohladil mě po rameni. Ach kdyby věděl co se mnou dělá.... "Tak vám přejeme hodně štěstí v kapele a Mikeymu hodně síly když se rozvádí. To bude vše. Nashledanou." No konečně to zkončilo.... Doma jsem šel na net, a rychle, než na to zapomenu jsem dal do vyhledávače.... jak to bylo? Jo Waycest. Ty jo tolik stránek. Jednu jsem otevřel. Zrovna jsem tam byl já Gee a sprcha... "Brácha? Co to čteš?" A sakra.

Gee: Celou cestu jsme jeli mlčky. nevim, bylo mezi náma takový zvláštní napětí. Vsadim se, že ani ostatní nevěděli, že se Mikey rozvádí. Mikey hned val notebook a začet se do nějákýho textu. Myslej sem, žejde hrát formulky..."Brácha? Co to čteš?" nahlíd jsem mu přes rameno. "Gee! Ano Gee!" vzdychal Mikey v rtymu Gerardova přirážení." "Nebyl to úlet! Miluju svyho bráchu. Možná mě teď budete považovat za zvrhlého..." projížděl jsem očima řádky. byl tam popisovanej fiktivní vztah. Mezi mnou a mym bráchou. Jak to bylo eaycest? no jo no, tak ho to zajímalo. "Nemusíš to přede mou schovávat. Nedivim se tvý zvědavosti." usmál jsem se na něj. Sedl jsem si vedle něho a četl s ním ten příběh od začátku. Tak to je teda...trefný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iWusZka iWusZka | Web | 11. prosince 2008 v 18:51 | Reagovat

aww,tenhle díl miluju :)) jak si to tam spolu čtou xD

2 Niky Niky | 11. prosince 2008 v 20:50 | Reagovat

Hey jako tak to je mazec rychle dál...xP

3 Veve Veve | 12. prosince 2008 v 17:45 | Reagovat

tyo dobrýýý :)

4 MiSs_nIghtmarE(domushqa) MiSs_nIghtmarE(domushqa) | Web | 13. prosince 2008 v 17:41 | Reagovat

wauuu to sa pekne vyvija :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama