Září 2008

Nový Človíček č.2...xD

28. září 2008 v 12:46 | Gregorka |  - - About Blog - -

Ááá...sem zas tady kundy moje x-* mám pro vás upe supéér zprávu.Naše úchylácká rodinka tohoto blogu se zase rozrostla o new človíčka (úchla). Je to Chris Frankenstein..mnoho z vás jí možná zná pod přezdívkou Teen.Tady na tom blogu bude prostě jen pod Chris Frankenstein.Chovejte k ní úctu je to žena franka...takže na ní šáhnete a Frank vás vojede...xDJejí story sem něčetla,ale doufám že se vám zalíbej...sem dost ráda,protože v poslední době tu nepřibejvaj články a s další posili jen uvítáme.takže pokud máte úchylácký pud tak piště .... přijímáme každýho...

x_Miluji Tě_x (68)

25. září 2008 v 19:17 | Gregorka |  - - Od Veve - -

Ke klubu to trvalo čtvrt hodiny."Jsem zvědavá na tu kapelu," povídám."Tahle hraje docela dobře," říká Ema.Už jsme v klubu. Hm je tu docela hafo lidí! Ale kapela jaksi nehraje aspoň teda zrovna teď.
"Jak se ta kapela jmenuje?"

Invalid Gee (2)

23. září 2008 v 16:59 Invalid Gee
Ahojky...prcci...x) mám taj pro vás další díl Invalid geeho...x)Doufám že ste rádi páč zejtra píšem z fyziky,přírazu a chemie...a já se kvůli vám na to vysrala...xD xD budete ty koule žehlit...xD ne hele...fkt už jsem sem pokračování i chtěla dát...prostě ta škola už mě sere.V tomhle dílečku se dozvíte co všechno má gerard ochrnuté speciálně pro Jajpi...xD její koment mě fkt dostal...xD ale díky za něj takej originální..xDMno..tak už taj nebdu vykecávat a jdem na to...
GERARD
Všechno se začalo obracet k lepšímu.Mikey ani máma mi pomáhají jen když to fakt potřebuju a i já se snažím být samostatný.Zejtra mám narozeniny a mamka ví jak strašně miluju muziku a tak mi slíbila že mi koupí nové CD Smashing Pumpkin.Tuhle kapelu fakt miluju a hlavně jí obdivuji.To co dokázali oni to jen tak někdo nezvládne.Už se těším.To CD by mě stálo mailant,ale moje drahá mamina mi ho koupí.,,Ahoj Gerarde" vítá mě matka letmým polibkem na čelo ,,Ahoj mami kdy půjdeme do těch hudebnin?" ,,No víš Gerarde já jsem te´d ška okolo a oni mají dovolenou" ,,Cože?",,Miláčkku já vím jak si chtěl to CD už dneska a jak si se těšil,ale já za to nemůžu" ,,Mami já vím,že ty za to nemůeš jen jsem to CD strašně chtěl.To nevadí půjdeme tam jindy"

Rozcestník Frikey Stories

20. září 2008 v 17:05 - - Na pokračování FM - -

Thief of cuddly toys (fallen angel & JajPi)

Cuckoldry (Gregorka)x_Doučování_x (16) The End

20. září 2008 v 16:34 | Gregorka |  Doučování
Hupky dupky..lidičky máme taj konečn konec Doučování.Doufám že se vám tahle storka líbila..a ještě někdy si jí sem půjdete přečíst...
Po 6 měsících Gerard
Dneska je ten den.Den na který jsme se oba těšili.Já i Frank jsme čekali na tento den.Dneska je Feemu 18 a už je konečně dospělí.Není vzaný na svoje rodiče.Může si dělat co chce.A on che být semnou.Bert bydlí stále ve stejném městě a my to už nemůžeme trpět.Rozhodli jsme se že až Frankovi bude 18 odstěhujeme se.Sehnal jsem nám byt 4+1 v New Yorku za slušnou cenu.
Sedíme v objetí na kopci za New Jersey a nechácáme se unášet zpěvem ptáků a jemným vánkem.Slunce nám svítí do očí.Oba jsme šťastni.
,,Gerarde já jsem tak rád že už to bude všechno za náma.Doufám,že už teď bude náš život jen a jen lepší"Neodpověděl jsem mu,protože on moji odpověď znal.Jen jsem ho políbil na jeho dśněhověbílé rty.
Věci už jsme měli sbalené a tašky stály před vchodem.Oba nás přepadl smutek ,,Gerarde i když jsem v tomhle domě prožil smutné chvilky prožil jsem tu i ty šťastné a bude se mi stýskat",,Ach Franku já vím.V tomhle domě jsem žil tolik let.Tenhle dům my byl přítelem do té doby než jsem nepotkal tebe.V tomhle domě jsem potkal svoji životní lásku a pochopil jsem důvod života.Taky se mi bude stýskat,ale musíme ty špatné části z naší minulosti vymazat z paměti a ty šťastné a dobré chvilky nechat v sobě",,Gerarde?",,Franku? ,,Sice ti to říkám stále a dokonala,ale nevím co bych si bez tebe počal.Jsi mi vším.Bez tebe si nedokážu představit ani jednu minutu svého života.Gerarde já tě miluji tak jako nikoho jiného na světě.",,Franku já vím jak moc mě miluješa tvé slova mě utvrzují v tom že ty si láska mého života." Gesty jsem mu naznačil ať jde ke mě.Objal jsem ho a políbil do vlasů. ,,Od teď už bude všechno jen dobré věř mi.
Naložili jsme věci do auta.Fran si sedl vedle mě a chytl mě za ruku.Naposledy jsem se podívaly na byt kde jsme se seznámili a já nastartoval auto a šlápl na plyn.....
THE END

The List 10

19. září 2008 v 19:21 | Marys |  The List
Omlouvám se, že je to tu tak pozdě, ale nějak nestíhám. Škola je prostě na nic... So enjoy!
Task #5
Gerard's POV
Zíral jsem na Frankovo tělo. Je tak zatraceně rajcovní! Má perfektní svaly a tetování! Byl to nápis "Hope" pod jeho levou bradavkou, oh my god. Nejradši bych na něho skočil!

Sraz Fans MCR

14. září 2008 v 20:01 | Gregorka
Tak a je to tady.V pořadí už šestý sraz Fans.Všichni pojeďte do Prahy já osobně ještě nevím jestli tam dorazím,ale budu se snažit.Kdo pojede pište do komentů

x_Miluji Tě_x (67)

13. září 2008 v 18:42 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Tak je tu konec školního roku. Fíha toto uteklo! Teď se budu dva měsíce flákat. Kluka nemám, jak jsem řekla pauza, tak to fakt dodržuju. Výzo dopadlo docela dobře, mám jen dvě trojky (fyziky, chemie). Doma nikdo nebyl a to jsem se chtěla s výzem pochlubit. No jo no co se dá dělat. Dneska jsem s holkama domluvený, že zajdeme do klubu. Je to pěkné přivítání prázdnin! A prej tam bude hrát nějaká kapela.První se domů vrátil Gee. Přivítali jsme se letmým políbením. A pak po mě Gee požadoval výzo."Tady je."

x_Miluji Tě_x (66)

12. září 2008 v 18:58 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Dneska ve škole jsem se Matta zeptala jestli by nešel do kina, ale on mě místo odpovědi pozval na jeho zápas, kterej dneska začíná ve tři.Hm popravdě se mi na ten zápas moc nechce, ale půjdu tam.
Škola skončila ani jsem nešla domů, protože by to nemělo cenu. Holky se šly na zápas kouknut semnou. Ema tam měla Franka, drželi se za ruce a sem tam se políbili.

Happy Birthday Mikey

10. září 2008 v 21:03 | Gregorka
Ahojky prcci.Tak asi jste už postřehli že nám Mikey slaví.Pro mě je veliká čest mu popřát.Tak ti teda Mikey přeju všecinko nej nej nej ať vám to s Alicii dlouho vydrží.Moc ti jí přeju,protože ja Alic mám ze všech těch žen a přítelkyň nejvíc ráda.Podle mě je Mieky hodně hodnej a navíc krásnej kluk a těch 28 ještě není tolik....Takovej krásnej věk.Už by zas emohli přijet do 4eska že lidi???

Invalid Gee (1)

10. září 2008 v 18:46 | Gregorka |  Invalid Gee
Achojky tak mám taj pro Vás další story.Konec Doučování bude zítra a dneska rozjíždím tuto story.Bude to zase story spíš na to zamyšlení.Mě ani jiné moc nejdou....x) aleo nějakou vtipnější se pokusím někdy...xD Tuto celou story chci věnovat LeŇuŠi,která i přišla na nápad který tato story má.Moc ti děkuji lásko.Moc mi pomohla atato celá story bude věnována jen jí.
,,Gerardovi je 30 a je na invalidním vozíku od svých 18 let.Frank pracuje v obchodu s cédéčkami a oba si žijí naprosto rozdílný život.Frank je takový ten typ co vojede každýho,kdežto Gerard nemá přátelé...je závýslý na svém bratrovi Mikeymu a své matce."
GERARD
Vzbudil jsem se do dalšího nezajímavého dne s nadějí že se něco změní.Snažil jsem se pohnout svoji dolní částí těla,ale nic se nedělo.I když mi lékaři diagnostikovali trvalé ochrnutí žil jsem v naději,že se jednoho rána probudím a budu moci zase chodit.

x_Miluji Tě_x (65)

10. září 2008 v 18:41 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Tak konečně doma! Jdu se osprchnout a pak se natáhnu na postel. Zítra mě určitě bude bolet celý tělo!Konečně vykoupaná a voňavá, lehnu si na postel a pustím si muziku. Z repráků začnou hrát Linkin Park - Givin Up. Jo to je bezvadná písnička! Vyskočím z postele, popadnu tužku a už bejkám a lítám po pokoji.Najednou se otevřou dveře a tam stojí Gee.Do prdele! Připadám si jak pošuk!"Asi ruším," řekl a chtěl už jít pryč."Né Gee nechoď." Zaječím a stlumím muziku.
"Copak jsi mi chtěl?"

Hlasy...

10. září 2008 v 16:09 | Gregorka
Je to mocko důležity TTAADDYY pro Franka...honem nebo to nevyhrajem

x_Miluji Tě_x (64)

9. září 2008 v 18:39 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Gee už byl převlečenej. Heh!"Ahoj Gee, jak to že už na sobě nemáš pyžamo?""Ahoj, neprovokuj," tlemil se."Náhodou jsi v tom pyžamu a kabátě vypadal roztomile.""Fakt? Nekecáš?"
"Ne nekecám, tobě snad sluší skoro všechno.""Myslíš že by mi slušelo třeba…kdybych si vzal dámské šaty?"Vyprskla jsem smíchy. "No nevím, ale kdybys byl baba, tak by ti to určitě slušelo.""No ty by jsi zase byla pěknej borec," tlemil se Gee."No nic Gee jdu do pokoje," řekla jsem a ještě mi cukaly koutky. Hej týjo, já mám výtlem!

x_Miluji Tě_x (63)

8. září 2008 v 18:37 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Gee by mohl ještě spát! Honem jdu se kouknout do obýváku. Jé Gee spinká! Ten je roztomilej.Naklonila jsem se nad něho a líbla ho na rty a chtěla jsem odcupitat, ale Gee otevřel oči, chytl mě a hodil mě pod sebe a díval se na mě."Copak jsi to prováděla," usmíval se."Políbila jsem tě na rtíky," šeptla jsem."Hm, tak teď já," usmál se a něžně mě políbil na rty. Pootevřela jsem ústa a Gee pronikl svým jazykem do mých úst. Naše jazyky se proplítaly a různě šmejdily v dutině ústní.

x_Miluji Tě_x (62)

7. září 2008 v 18:34 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Ráno jsem se probudila v 9:45. Hm dneska jsem si přispala! Vylezla jsem z pokoje, zaslechla jsem rozhovor, který vyústil v hádku."Lyn-Z kdy jsi vůbec přišla domů?" zeptal se ji s klidným hlasem Gee.
"Není to jedno Gerarde?! Když jsem říkala, že nevím kdy se vrátím.""Když jsem se vzbudil ve čtyři, tak jsi ještě nebyla doma.""Od kdy mě Gerarde kontroluješ?"
"Představ si že od včerejška! Ty mi nemáš Lyn-Z, co vyčítat, ty mě věčně kontroluješ."
"Mám taky proč!""Nemáš!"

x_Miluji Tě_x (61)

6. září 2008 v 18:20 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Přijely jsme domů, Gee už byl doma."Ahoj Gerarde," přivítala ho Lyn-Z hodně krátce a šla pryč.
Hned jak zmizela z dohledu, tak jsem přivítala Geeho já."Ahoj Gee," padla jsem mu kolem krku a objala ho."Ahoj, tomu se teprve říká přivítání," usmíval se Gee."Mohlo by být i větší" zašeptám mu do ouška."Hm to bych chtěl vidět."!"Ti to pak můžu předvést až budeme sami doma.""Už se těším," zašeptá mi."Gee nejsi náhodou ženatej?" uchechtnu se.

x_Miluji Tě_x (60)

5. září 2008 v 18:33 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Gee je pryč a já jsem doma s Lyn-Z."Mary nechtěla by jsi jít na oběd do Mac-Donaldu?"
"Do Mac-Donaldu?""Jo.""No proč ne," pokrčím rameny."Super za půl hodiny jedeme."Bylo by krutý kdyby v Mac-Donaldu byl i pan Will Sea. To bych fakt čučela!No nic Mary musíme zahájit výběr oděvu! Černé kalhoty a k nim pyramidový pásek, černé tričko s dlouhým rukávem a s obrázkem padlého anděla, černou mikinu se zipem a botky vysoké černé tenisky.
Tak a můžem vyraz! Vylezu z pokoje a Lyn-Z vylezla taky a docela se vyfikla."Bezva ty už jsi taky hotová. Můžem jet," řekla nadšeně.V Mac-Donaldu naštěstí nebylo moc lidí a ani si nás nevšímali.
Uf! Jo, jo jen se pěkně věnujte jídlu lidičky. Vybraly jsme si z velké nabídky hamburgrů a jiného a zasedly ke stolu.