x_Miluji Tě_x (54)

29. srpna 2008 v 21:21 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Dnes jedeme k Lindeyným rodičům, doufám že to proběhne v pohodě. Dorazili jsem byla to delší cesta než včera, proto jsme i dříve vyjeli. Lyn-Z rychle vklouzla do domu a vítala se s rodiči. Já s Geem jsme byli po zadu a pak jsme čekali. Všichni jsme se přivítali, ale pak se něco stalo…
Já s Geem jsme stáli a Lyn-Z a její rodiče trochu na nás divně koukali.
Sakra co je? Proč na nás tak koukají?! "Co se děje?" zeptal se Gee.
Lyn-Z hodila hlavou nahoru, tak jsme se koukli a…vyselo tam jmelí.To by chtělo pusu!

"Lyn-Z na to místě by ji asi měla stát ty," povídá "babička".Lyn-Z kývla a šla k Geemu a já ustoupila do zadu a oni se políbili. Na to se nemůžu dívat, raději sklopím hlavu, hlavně nesmím uronit ani jednu slzu!"Mary," řekne Gee a chytne mě za ruku a vede mě do jídelny za Lyn-Z, která jde před námi.
Ah Gee proč mi to děláš? Když já jsem jenom tvoje "dcera". OMG! Cítím se trapně!
U oběda se klábosilo jen já jsem jaksi zařezaně mlčela pokud se mě někdo na něco nezeptal. Moc jsem neregistrovala o čem se bavili, protože jsem byla mimo.
U Lyndsiných rodičů jsme pobili o něco méně a doma jsem si sedla a zírala do blba.
Nedávám to, miluji ho! Někdo přišel do pokoje.
"Mary jsi v pohodě?" zeptal se Gee."Jo," zalžu."Moc to tak nevypadá.""Jsem si dneska připadala trapně," vypadne ze mě."Proč trapně?" zeptal se mě a přisedl si ke mně na postel."Jsem tam tak seděla a mlčela.""Za to se vůbec nemusíš cítit trapně Mary," podíval se na mě těma svýma nádhernýma kukadlama. Měla jsem chuť ho políbit, ale věděla jsem, že Lyn-Z je doma a to mě pěkně znervozňovalo, proto jsem Geeho požádala, aby mě nechal o samotě.
Tak vánoční prázdniny skončily, proběhly docela v pohodě až na tu návštěvu Lyndsyiných rodičů, kde jsem si připadala trapně. Silvestr proběhl v rodinném kroužku u televize. Gee a Lyn-Z se trochu pohádali kvůli Silvestru, Gee chtěl udělat doma pořádnou silvestrovskou pařbu, ale Lyn-Z s tím nesouhlasila a poslala ho s tím nápadem někam, tak to dopadlo, že se sedělo u televize, nikdo nemluvil až na přípitek a pak se rozpípaly mobily, já jsem nestíhala odepisovat na silvestrovské přáníčka.
Ve škole jsme si vyprávěli zážitky z prázdnin. Dobrou náladu mi, ale zkazil matikář, který chce příští týden psát velkou prověrku! Si dělá prdel! Budu muset asi někomu říct, aby mě s matikou krapet o víkendu pomohl. No jasně Frankie! Ten by mi mohl pomoct. O obědové přestávce zastihnu Franka na chodbě. "Ahoj Frankie.""Ahoj Mary.""Můžu se tě na něco zeptat?""Jasně ptej se."
"Mohl by jsi mě někdy o víkendu doučit matiku? Já se krapet teď v tom plácím. Pomůžeš mi prosím?"
"Jasně, že pomůžu. Kdy a kam mám přijít?"
Frankovi jsem nadiktovala adresu a domluvila jsem se s ním na neděli ve 14:00. "Tak ještě jednou moc díky a ahoj.""Nemáš zač, ahoj."
A jak to vůbec vypadá mezi Frankem a Emou? Pořád stejně, nijak. Ema si ho nevšímá, chudáček Frankie.Sakra a mě je líto Bena, že ho nemám ráda, tak jak by si zasloužil
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 29. srpna 2008 v 22:29 | Reagovat

hmm., tě ím se na Franka... a dy bude doučování ???

2 GFMBR GFMBR | Web | 30. srpna 2008 v 9:43 | Reagovat

oooch...heeyy ja bych chtěla aby ji Frank doučoval a pak tammpřišel Gee a žarlilm by a vyptaval se Mary kdo to byl a tqak XDD to by bylo uplně super XDD ale jako vždy..paradní story XDD

3 domushqa_YoUr_sB_I_♥♥♥♥_u_tOo-mUcH♥♥ domushqa_YoUr_sB_I_♥♥♥♥_u_tOo-mUcH♥♥ | Web | 30. srpna 2008 v 17:14 | Reagovat

aaa som zvedava ako to bude s frankiem lol a co ak by sa do neho gee zahladel? =P

4 iWusZka iWusZka | Web | 31. srpna 2008 v 11:35 | Reagovat

mě je líto,že Lyn zatrhla tu pařbu xD Škoda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama