x_Miluji Tě_x (51)

27. srpna 2008 v 15:05 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Stromeček ještě nemáme nazdobeném. Gee včera dovezl stromeček a dal ho do obýváku, že se dnes ozdobí. Kdybych věděla, kde jsou ozdoby hned bych se do toho vrhla. Vánoční cukroví máme kupované, kromě jednoho druhu. Pekla jsem perníčky. V děcáku jsme taky dělali perníčky to jich vždycky bylo! Zavzpomínala jsem také na časy jak jsem slavila Vánoce s babičkou a s rodiči, ale s rodiči už si moc nepamatuju nebo vlastně vůbec. Vzpomínky na rodiče…moc nemám nebo si pamatuju jen útržky. Od rodičů jsem dostala jedny Vánoce plyšového medvěda. Moment někde toho medvídka mám!Prohledala jsem skříň. Á tady je! Můj milovaný medvídek! Podepsal se na něm zub času, ale ne zas moc. Medvídka jsem pojmenovala Míša, spávala jsem s ním až do svých patnáctých let. Pak už jsem ho měla někde posazeného, aby se na mě koukal.
Míšo promiň, že jsem tě dala do skříně a málem na tebe i zapomněla. Posadím ho na noční stolek, tak tam bude tvoje místečko Míšo.

Uslyším zaťukání. "Dále!"Vstoupil Gee. "Ty už jsi vzhůru?" usmál se."Jo jsem, dobré ráno Gee."
"Dobré. S čím si to hraješ?""S mým méďem Míšou.""Ukaž," řekl a přisedl si ke mně na postel.
"Pěknej medvídek jak ho máš dlouho?""Mám ho od rodičů," řekla jsem a koukla se na méďu. Hm to je jediné, co mi po nich zbylo a ještě nějaké ty vzpomínky. Ani už příjmení rodičů nemám! Moje jméno bylo Mary Woodová.
"Mary zlatíčko pojď se s námi rozloučit. Pa beruško zítra se vrátíme, buď hodná ať babička nemusí na tebe žalovat."
Viděla jsem poslední rozloučení s rodiči. "Mami, tati nejezděte pryč!" vykřikla jsem a upustila Míšu na zem a dlaněmi přikryla obličej, protože mi začaly téct slzy."Mary," vyděsil se Gee a pohladil mě po ruce a podal mi Míšu."Gee," vzlykla jsem a objala ho."Vzpomínáš na rodiče viď?""Jo," vzlykla jsem.
Gee mě držel pevně v náručí a mě kutálely z očí slzy jako hrachy.
Teď jsem zase uviděla poslední rozloučení s babičkou. Ležela v nemocnici na lůžku a umírala na (p*sranou) rakovinu.
"Babičko nenechávej mě tu samotnou."
"Nerada tě tu nechávám samotnou moje drahá Mary, ale bůh už mě volá k sobě, sbohem."
"Sbohem babičko," vzlykla jsem.
Najednou babička zavřela oči.
"Babi! Babi!" řvala jsem bolestí a padla na zem a plakala jsem.
"Babičko," vzlykla jsem."Vyplač se Mary, dlouho si to v sobě dusila," šeptal mi Gee."Gee nechal by jsi mě tu o samotě?""Nevím, nechci tě tu nechávat samotnou."
Utřela jsem si slzy a povídám: " Díky Gee.""Vůbec nemáš za co děkovat.""Mám, že tu jsi semnou a utěšuješ mě."Mlčíme a sedíme v objetí, pomalu se uklidňuju.
"Pojď Mary, půjdeme nazdobit stromeček."
Kývla jsem a šlo se. Stromeček jsme nazdobili různými baňkami, řetězy, svíčkami a na vrch dali hvězdu. Gee rozsvítil stromeček. Nádhera!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 domushqa_YoUr_sB_I_♥♥♥♥_u_tOo-mUcH♥♥ domushqa_YoUr_sB_I_♥♥♥♥_u_tOo-mUcH♥♥ | Web | 27. srpna 2008 v 17:59 | Reagovat

aww to je nadherna cast... a ko gee utesoval mary... ach pis dalej moja,  bo mam abstak XD

2 GFMBR GFMBR | Web | 28. srpna 2008 v 11:20 | Reagovat

ach...tenhle díl byl podle mě dost emotivní a dojemný...hlavně jak Mary vykřila.."mami,tati..nejezděte pryč.." a Gee to slyšel...bylo to dojemné....už jdi na další díl..tenhle byl nadherný

3 iWusZka iWusZka | Web | 31. srpna 2008 v 11:23 | Reagovat

aaaw,souhlas s Domushqou xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama