Srpen 2008

x_Miluji Tě_x (56)

31. srpna 2008 v 21:25 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Ani nevím, kdy jsem šla spát ani kdy jsem usnula. Budík mi zvoní. Zase do školy a dneska píšem z matiky. To dám, když mi pomohl Frankie.Šla jsem do kuchyně, hm co si dám k snídani? Jé Gee už je vzhůru, to budu mít dobrej den."Dobré ráno Gee.""Dobré."Chvíli v kuchyni nastalo ticho. Gee usrkl kafe a já si připravovala lupínky s mlíkem."Mary jsi v pořádku?""Jo! Proč?"
"No včera jsem ti chtěl dát dobrou noc a ty jsi byla v tureckém sedě a spala jsi, jsem tě přenesl na postel.""Cože já včera takhle vytuhla?! To si ani nepamatuju.""Jo vytuhla jsi. Spala jsi jako miminko. Tě dneska hodím do školy."

The List 8

30. srpna 2008 v 22:53 | Marys |  The List
Další dííííl... Musela jsem se při překladu smát =D So enjoy.. Marys
Task #3
Frank's POV
Po práci jsme já a Gerard nasedli do mého auta a jeli k němu domů. Zaparkoval jsem na příjezdové cestě, vylezli jsme a došli k hlavní dveřím, které odemkl svým klíčem.
Při otevírání Gerard zařval.

x_Miluji Tě_x (55)

30. srpna 2008 v 21:22 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Je tu neděle, doma nikdo ještě, že přijde Frank aspoň tu nebudu sama.
14:00 zvone! Á Frank je přesnej jak hodinky."Čau Frankie, dík že jsi přišel."
"Ahoj Mary, nemáš zač.""Tak jdem do obýváku, už tam mám roztaženou matiku."
"Dobře jdem na to."

Involutary death

30. srpna 2008 v 20:45 | Gregorka
Mám tu pro vás další jednorázovku.Odehrává se zase jak jinak než mezi Gerardem a Lyndsey.Tato story je tak z poloviny překlad,který mi poslala LeŇuŠe.Tuhle story bych taky chtěla jí věnovat.Nevím jestli ještě někdy napíšu story na téma Gerard a Lyndsey,protože je se spíš chci věnovat Frerardům,Frikeyům a waycestům....
,,Gee,kam jdeš?" její zvědavý hlas dostávající sílu okřikl Gerarda.Pleť měla bledou a na tvářích se jí dělali dolíčky tak jako vždy když byla rozčílená.,,Kam jdu?Koukej kam.Pryč"Křičel na ní gerard a ani se na ní nepodíval.Vzal si svoji tmavě modrou džínovou bundu a odešel.Při odchodu zuřivě práskl dveřmi až se země zachvěla.Nevěděl kam má jít,ale v tu chvíli mu to bylo úplně jedno.Jediné co věděl bylo že se nehce vrátit tam od kud právě utekl.S Lyndsey se hádali denodeně.Procházel ulicemi a pochyboval o společném soužití s člověkem kterého sice miloval,ale poté začal nenávidět.Celé jeho tělo se začalo chvět.Chyběla mu pořádná dávka nikotinu,který ho vždy uklidnil.Zapálil si cigaretu a už po prvním vtáhnutí toho slastného kouře ucítil po celém těle úlevu.Svaly mu povolili znapětí a gerard si s klidem oddechl.Tohle potřeboval.Sedl si na lavičku a kouřil cigaretu za cigaretou.

x_Doučování_x (14)

29. srpna 2008 v 23:09 | Gregorka |  Doučování
Asi jste si už z minulého dílu všimly,že to nepokračuje přesně jak jsem zmínila v Our End....Dostala jsem totiž menší nápad a tak už minulý díl nebyl přesně podle toho...xDNo jinak máte tu pokračování...
GERARD
Seděl jsem v ložnici na postel ia přemýšlel.Ani nevím proč v ložnici,nějak mě to přemýšlení šlo jen v ložnici.Možná to byla náhoda a možná to že jsem zrovna tady prožil svůj první sex s Frankem.Stále jsem přemýšlel nad tím co by mi mohl Frank chtít,ale jediné co mě napadalo bylo,že prostě žárlí.Nikdy jsem si moc nevěřil,ale přece jsem dost sexy aby na mě mohl žárlit,ještě ke všemu když šukám s klukem,kterého on nenávidí.Moje usilovné přemýšlení s žádným koncem rozrazila melodie zvonku.Trhl jsem sebou,byl jem tak zamyšlený,že jsem na Franka totálně zapoměl.Oklepal sem se a vrátil se na zem.Frank mě přivítal né moc šťasntným pohledem.

x_Miluji Tě_x (54)

29. srpna 2008 v 21:21 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Dnes jedeme k Lindeyným rodičům, doufám že to proběhne v pohodě. Dorazili jsem byla to delší cesta než včera, proto jsme i dříve vyjeli. Lyn-Z rychle vklouzla do domu a vítala se s rodiči. Já s Geem jsme byli po zadu a pak jsme čekali. Všichni jsme se přivítali, ale pak se něco stalo…
Já s Geem jsme stáli a Lyn-Z a její rodiče trochu na nás divně koukali.
Sakra co je? Proč na nás tak koukají?! "Co se děje?" zeptal se Gee.
Lyn-Z hodila hlavou nahoru, tak jsme se koukli a…vyselo tam jmelí.To by chtělo pusu!

x_Miluji Tě_x (53)

28. srpna 2008 v 21:19 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Děkuji. Slečno pojďte půjdeme do jídelny," řekl Gee a nabídl mi rámě a já se do něho zavěsila. Hm tak krásně voní. Mám chuť ho políbit. Došli jsme do jídelny. Vše bylo už na stole, Lyn-Z rozlévala šampáňo."Hm tady to voní," povídá Gee.Zasedli jsme ke stolu a dali se do jídla. Mňam!
Dojedlo se, dopilo a šlo se ke stromečku.Já Geemu černou kravatu, pánskou voňavku a Lyn-Z jsem dala kosmetiku.A já od "rodičů" dostala: skicák, CD Linkin Park, stříbrný prstýnek s pentagramem !tyhle dárky jsou asi od Geeho). Dále jsem dostala hodně obleční například tmavě modrý rolák, červené tričko na ramínka, černé kalhoty ( a tohle byly asi dárky od Lyn-Z)."Moc děkuju za dárky. Tolik si jich ani nezasloužím.""Mary zasloužíš.""Kdybys něco vyvedla, tak ti je klidně můžem vzít," povídá mi Lyn-Z.Hm zajímavé odstrašování. Po rozdávání dárečků jsme zasedli k televizi a pojídalo se cukroví.O půl dvanácté jsem to zabalila a šla spát.

The List 7

28. srpna 2008 v 12:23 | Marys |  The List
Jsem z5!!! Ještě jednou se omlouvám, že jsem vás nechala tak dlouho čekat... No snad se bude líbit... So enjoy ;o) Marys
Princess Gerard
Gerard's POV
Ráno jsem přijel do práce a cítil jsme se jako kus hovna. Doma nebylo žádné kafe. A autobus měl zpoždění. Oh, a navrch toho všeho, ještě pršelo, což znamená, že jsem úplně mokrý, protože jsem nemohl najít můj diamantovy deštník (pozn. ten deštník se myslím zdobený takovými těmi fiktivními diamanty).

x_Miluji Tě_x (52)

27. srpna 2008 v 21:17 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Stála jsem u Geeho a položila jsem hlavu na jeho rameno a on mě objal kolem pasu a koukali se na stromeček. Hm teď si připadám jako Geeho manželka, ještě tu chybí neposedné, pobíhající děti a štěkot psíka.Ze snění mě vyrušila Lyn-Z. "Dobré ráno," pozdravila nás a já jsem se lekla a ne jenom já."Dobré," pozdravili jsme ji s Geem."Jste nazdobili stromeček, dobrá práce."
"Jdu do pokoje," oznámím, ale jak vyjdu z obýváku uslyším Lyn-Z jak zvýší hlas.
"Gerarde to se mi zdálo nebo jsi Mary objímal kolem pasu?""Nezdálo," řekl klidným hlasem."Že ty s ní něco máš?""No Lyn-Z na co hned nemyslíš, ty hned naděláš z jednoho odejmutí. Ty na Mary žárlíš?""Nežárlím!""Ale vypadá to tak.""Ne, promiň Gerarde tohle jsem asi trošku přehnala. Jsou vlastně Vánoce a lidé si teď bývají bližší a koukali jste se spokojeně na stromeček. I když musím říct, že jsem Mary v té chvíli záviděla jak jste tam nerušeně, spokojeně stáli."
"Pojď ke mně Lyn-Z, teď budeme stát my spokojeně a koukat se na stromeček a nebudeme se o Vánocích hádat."Odešla jsem do pokoje. Ona na mě žárlí! Možná! Ale já si myslím, že trochu jo. A ano stáli jsme tan nerušeně dokud Lyn-Z nepřišla! No nic jdu poslouchat hudbu, musím se odreagovat a nabít energii.

Marys je zpět

27. srpna 2008 v 19:42
Tuhle přenádhernou novinku vám prostě musím říci co nejdříve.Marys už má zase okej počítač tak se vrací.Už brzo vám se přidá další díl svoji story The list.Všichni se těšíme a jsme napjati jak Gerardovi tangáče.Jsem strašně ráda,že už zase nebudu na blog sama.Už se mi po Marys tak moc stýskalo.Doufám,že i vy jí přivítáte spoustou komentářů.Já se s vámi zatím loučím....

x_Miluji Tě_x (51)

27. srpna 2008 v 15:05 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Stromeček ještě nemáme nazdobeném. Gee včera dovezl stromeček a dal ho do obýváku, že se dnes ozdobí. Kdybych věděla, kde jsou ozdoby hned bych se do toho vrhla. Vánoční cukroví máme kupované, kromě jednoho druhu. Pekla jsem perníčky. V děcáku jsme taky dělali perníčky to jich vždycky bylo! Zavzpomínala jsem také na časy jak jsem slavila Vánoce s babičkou a s rodiči, ale s rodiči už si moc nepamatuju nebo vlastně vůbec. Vzpomínky na rodiče…moc nemám nebo si pamatuju jen útržky. Od rodičů jsem dostala jedny Vánoce plyšového medvěda. Moment někde toho medvídka mám!Prohledala jsem skříň. Á tady je! Můj milovaný medvídek! Podepsal se na něm zub času, ale ne zas moc. Medvídka jsem pojmenovala Míša, spávala jsem s ním až do svých patnáctých let. Pak už jsem ho měla někde posazeného, aby se na mě koukal.
Míšo promiň, že jsem tě dala do skříně a málem na tebe i zapomněla. Posadím ho na noční stolek, tak tam bude tvoje místečko Míšo.

..._Nikdy víckrát_...

26. srpna 2008 v 21:02 | Gregorka |  - - Jednorázové MG - -
Všimla jsem si toho,že jsem ještě neudělala žádnou jednorázovku s nádechem Waycestu.Tak tady jí máte.Matka mi dala ještě chvilku tak mám poslouchat a trčet na icku nebo poslouchat trčet na icku a psát...xDVlastně k téhle story jsem došla na základě Doučování...pokud čtete Doučování víte o čem mluvím
MIKEY
Koukám z okna koupelny na zahradu kde se Gerard objímá a líbá s jeho novým objevem.Jeho nový objev se jmenuje Tamara.Je to dívka s klučičím rysem a tmavě hnědýma očima.Nevím jak jí mám popsat.Holky jako ona s mi nelíbí.Když to tak shrnu nelíbí se mi žádné holky.Jsem prostě homosexuál.Nikdo to o mě neví.Stydím se za to už kvůli tomu,že miluji svého bratra.Sesunu se k podlaze a pustím vodu.Z tátovýho šuplíku vytáhnu balíček žiletek.Každá je pečlivě zabalena do nabělalého obalu s nápisem Astra.Jednu vytáhnu a vyndám ji.Tu leskle stříbrnou věcičku promnu v ruce a pak jí uchopím mezi prsty.Vyhrnu si mikynu abych měl volné zápěstí,křečovitě zatvřu a oči a zatnu.Bolestí syknu.Nevadí mi to,protože s bolestí se mi všechno trápení odežene z hlavy.Avšak na jak dlouho? Takto žiji každý den už něco přes rok.Na obou rukou mám nespočet jizev.Pár jsem si jich udělal i na spodní straně stehen,ale to se mi nevyplatilo,protože kdykoli jsem se chtěl posadit musel jsem zaskučet bolestí.

x_Doučování_x (13)

26. srpna 2008 v 20:30 | Gregorka |  Doučování
Mno....říkala jsem že pokračování bude až zítra,ale te´d mám malinko času tak Vám to pokračování teda napíšu.Toho si teda jako ažte.....x)A taky přesně jak jste chtěli udělám to dneska z pohledu Feeho...x)A ke konci malý pohled Gerarda.V příštím díle to bude zase z pohledu Franka
FRANK
Nemohl jsem to Gerardovi říci.Prostě jsem mu to říci nemohl,jsem chlap a mám svoji hrdost.Nebudu se někomu přiznávat k tomu,že mě někdo znásilnil.Ano,Gerard je to nejlepší co mě kdy potkalo.Jedině s ním se cítím v bezpečí a svůj.Miluji ho nadevše.K nikomu jinému jsem nic takového necítil.Strašně moc mě zranil tím,že jsem ho začal vídat jak chodí za Bertem.Bert ten co mě ponížil nejvíce jak mohl a Gerard který mě ukázal,že život se může žít i s pocitem štěstí a naplnění se te´d vodí za ruce a,a...nechci ani myslet na to co dále spolu dělají.

x_Miluji Tě_x (50)

25. srpna 2008 v 15:03 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Dnes jdu na posledy v tomto roce do školy a dnes se ani neučíme. Zpíváme koledy, hrajeme různé hry a dáváme si dárky. Dnes půjdem s Benem do kavárny.Jo a jak to vypadá s Frankem a Emou? Zatím nijak."Veselé Vánoce a pěkné prožití svátků," loučím se se svými kamarádkami.
"Tobě taky Mary."Pustila jsem si mp3 a šla jsem ulicí pokrytou malinkou vrstvou sněhu. Á začínají padat vločky. Chytám je do dlaní, chvíli na rukavicích zůstanou, ale pak se rozplynou. Ah do vlasů se mi zaplétají ty nádherné bílé vločky. Budu sněhová královna…Hm na sněhovou královnu jsem si hrála když jsem byla malá, to ještě rodiče žili. Pobíhala jsem v bílých šatičkách a na hlavě jsem měla korunku a vylítla jsem na zahradu a chytala jsem vločky. Rodiče na mě volali, ať se vrátím domů jinak bych se mohla nachladit. Chtěla bych být znovu malá holčička! Aby mě nic netrápilo.

x_Miluji Tě_x (49)

24. srpna 2008 v 15:01 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Ben mě chytl za ruku a políbil mě na tvář a pak se díval na plátno. Já jsem se na film nedokázala soustředit, pořád jsem myslela na Všeho. Co asi dělá? A je vůbec doma? Pořád mi mozkem míhaly nějaké otázky. Film skončil, sakra o čem vůbec byl? Eh! "Jak se ti líbil film?""No moc jsem z něho neměla." "Promiň, že jsem nemohl přestat tě líbat."
"Neomlouvej se Bene. Mě se to líbání moc líbilo." Hlavně když sis chvíli myslela, že líbáš Geeho, že Mary?! Ztichni mozku"Takže se ti dnešní rande líbilo?"
"Jo," kývnu.Nasedli jsme do auta. Br! Tu je zima. Ben si toho všiml jak jsem se otřásla a dal mi svůj kabát. "Díky Bene, ale nech si ho nechtěla bych, abys byl nemocný."
Ben mě políbil, já jsem se k němu přitulila. "To je dobrej nápad Mary. Přitulíme se a bude nám teplo, ale trochu tomu teplu pomůže topení."Za chvilku bylo už v autě teplo, tak jsme se asi po desetiminutovém mazlení, vyrazili na cestu. Dprazili jsme před náš barák. S Benem jsem se rozloučila vášnivým polibkem. Tak už jsem doma kolik je? 21:50.
"Kdopak se vrátil domů?" slyším Geeho jak volá z obýváku."Já," řekni a nakouknu do obýváku.
Gee sedí u televize a pokuřuje cigaretu.

x_Doučování_x (12)

24. srpna 2008 v 14:55 | Gregorka |  Doučování
Ahojky,přináším vám další díl.V tom minulém jsem vás asi popletla,protože pár z vás si myslelo,že se Gerard pomstí Bertovi.Není o však pravda,protože Frank Gerardovi neřekl co mu Bert udělal.Gerard se chce pomstít Frankovi.Frank se s ním totiž rozešel a ani mu neřekl proč a našemu tvrdohlavému Geemu to přišlo nefér a tak přijde s pomstou kterou nejvíce zraní Franka.Tak čekujte.....x)
GERARD
Pomstu,se kterou jsem se chtěl pomstít Frankovi.Tomu Frankovi který mě jen tak opustil a nehodlal mi říci ani důvod našeho rozchodu.Ráno jen co jsem vstal tak jsem se rychle osprchoval,hodil na sebe nové věci,které mi přivezli z čistírny.To víte jsem sám chlap,prát já neumím...Vyčistil jsem si důkladně zuby,oholil si rašící knírek.Trochu jsem si pročísl vlasy,navoněl a vyšel.Ptáte se asi kam.Moje pomsta se týká toho co Franka nejvíce nasere.Vím je hodně citlivý,ale já taky,nemůžu se přeci řídit jen podle něj.Měl sice skurvený dětství,ale tak už to bývá.

x_Miluji Tě_x (48)

23. srpna 2008 v 21:48 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Je neděle, Wendy mi psala jestli by jsme nešly někam do kavárny pokecat. Hned jsem ji odepsala, že jo a domluvily jsme se na druhou hodinu v kavárně Umbrella. Přesně ve dvě dorazím do kavárny. Wendy už tam je."Čau Wendy.""Ahoj Mary."Přišla k nám číšnice, objednaly jsme si zelený čaj.
"Brácha se mi pochlubil, že s ním chodíš.""Jo od včerejška. S Ericem jsme se rozešli, našel si jinou.""Od kdy spolu nechodíte?""No já jsem šla v pátek odpoledne ven a potkala jsem Erica s jeho novou holkou, popřála jsem jim štěstí a tak skončilo naše chození.""Jak ses cítila, když jsi ho viděla s jinou?""Přála jsem mu, aby ho někdo miloval, ale pak doma jsem bulela.""S Benem se jen tak nerozejdete, pokud nebude hodně závažnej důvod.""Toho se bojím…bojím se, že mu dostatečně nebudu vracet jeho lásku.""Gee je ten důvod taky co?"

x_Miluji Tě_x (47)

22. srpna 2008 v 21:47 | Gregorka |  - - Od Veve - -
V sobotu jsem se vzbudila v 8:20. Došla jsem do koupelny. Sakra mám trochu kruhy pod očima. No jo no jsem včera jaksi nemohla usnou, pořád jsem se převalovala na posteli. Dneska jdu s Benem dokina nevím zatím na co a přijede pro mě v 18:30.Šla jsem se nasnídat, v kuchyni nikdo asi ještě spí. Křoustám toast a usrkávám čaj. Tak Mary za prvním vztahem jsi včera udělala tlustou čáru. I když jsem si Erica z ICQ ani mobilu nevymazávala, můžeme být kamarádi. Po snídani jsem se přemístila do pokoje, usadila se s časopisem a se sluchátkama na uších do křesla. Nebudu vás otravovat, co se dělo během dne. Nebylo to nic záživného ani ráno se nic nedělo.

x_Doučování_x (11)

20. srpna 2008 v 21:43 | Gregorka |  Doučování
Mám tu pro vás další díl.Musím ho napsat v rychlosti a tak nebude ani moc dlouhý.Teď budu na kompu podstatně málo ale nebojte story psát budu.Pohádala sem se totiž s matkou...tak mám tak trochu zaracha....x)
FRANK
Celou noc jsem měl noční můry.Celou noc se mi to všechno odehrávalo.nemohl jsem spát,nemohl jsem jíst ani pít prostě nic.nemohl jsem myslet ani na Gerarda.Bert jak tohle mohl udělat? tuhle otázku si kladu už od tý chvíle co mi to udělal.Řeknu to gerardovi a ten už si s nim poradí.Ne Gerardovi to neřeknu,prostě ne.Ani by mi nevěřil.

x_Miluji Tě_x (46)

20. srpna 2008 v 17:59 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Mary klid, přece nebudeš žárlit! Stačí když žárlíš někdy na Lyn-Z. Někdy? Muhehe! Spíš vždycky! Máme ted hudebku, učitelka donesla klavír. Takovej podobnej mám doma."Tak studentíci dneska si trochu zazpíváme a kdo bude chtít, může si zahrát i na klavír."Chvílu jsme teda békali a pak se učitelka zeptala: "Kdo chce si zahrát na klavír?""Mary jdi," zašeptá mi Wendy."No já nevím.""Prosím zkus to," udělala na mě oči."Nestydte se, co třeba ty Irmo?""Já neumím hrát na klavír."