x_Miluji Tě_x (9)

7. července 2008 v 11:41 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Sklidila jsem nádobí ze stolu a dala ho do myčky. Gee a Lyn-Z šli do obýváku a já se odbelhala do pokoje. Švihla jsem sebou na postel a čučela jsem do stropu.Po chvíli čučení do stropu jsem otočila hlavu na zeď, kde jsem měla plagát MCR. Zase mě chytla depka z toho, že jsem adoptovaná dcera Gerarda a Lyn-Z. Sere mě když vidím, jak se líbají. Sere mě to. Sere! Zhasla jsem malou lampičku a pokojem prostoupila tma a já zase čučela do stropu. Najednou se otevřely dveře a do pokoje lehce proniklo světlo a ve dveřích stál Gee a za ním bylo světlo. Hm, že by jsi pro mě přišel padlý anděl?"Mary, co ty tu, tak po tmě?" zeptal se mě Gee."Upíři nemají moc rádi světlo." "To nemaj." Gee se ke mně přiblížil a sedl si na postel.
"Tebe něco trápí?""Ne," řeknu a odvrátím od Geeho oči."Kecáš já to na tobě poznám.""Jsi Gee dobrej, že jsi to poznal," zašeptám.
"A řekneš mi co tě trápí? Ale nemusíš, když nechceš," povídá mi klidným, tichým hlasem Gee."Gee to neřeš, já jsem taká divná.""Nejsi divná," řekne Gee a pohladí mě po tváři.
Z lehu jsem přešla do sedu a dívala jsem se do Geeho krásných očí."Usměj se Mary. Chci vidět tvůj úsměv," šeptá Gee.Lehce jsem se na Geeho usmála a on se také usmál.
"To je lepší, když se usmíváš. A pojď do obýváku, ať tu nejsi sama a nepropadáš depresi."
Kývla jsem a Gee vzal moji ruku do své. Došli jsme do obyváku a Gee mě usadil mě do křesla.
"Díky," řekla jsem tiše. Gee se na mě usmál.
Před desátou jsme popřála dobrou noc a šla jsem spát. Nemohla jsem usnout, převalovala jsem se na posteli, tak jsem šla do kuchyně a dala si trochu vody. Šla jsme kolem ložnice a slyšela jsem hlasy.Gee a Lyn-Z ještě nespí a o něčem se baví. O čem asi? Zastavila jsem se a poslouchala, připadala jsem si hloupě, ale zvědavost byla silnější."Mary něco trápí Lyn-Z, ale nevím co. Mě to taky trápí. Někdy vypadá fakt sklesle, jako dneska, když jsem přišel do jejího pokoje a ona ve tmě ležela na posteli a koukala do stropu."
"A ptal ses ji?""Ptal, ale řekl jsem ji jestli nechce, ať mi to neříká.""A co ti řekla?" vyzvídala Lyn-Z.
"Ať to neřeším.""Třeba se trápí tím, že si ještě nezvykla."
"Možná. Snad ji netrápí něco hrozného," povídá Gee ustaraně.Ach Gee kdybys tak věděl co mě trápí. Šla jsem do pokoje a pokoušela se spát.
7:13 budík zvoní. Promnu si oči a zívnu. Oblíknu se do uniformy a jdu do kuchyně.V kuchyni je Gee a popíjí kafe. "Dobrý ráno.""Dobré Mary.""Jakto, že už jsi vzhůru?"
"Jedu na koncert.""A kde budete koncertovat?""V Dallasu.""Aha.""Jak se těšíš do školy?"
"Docela jo.""Tak to jo.""Mary?""Ano?"
"Netrápí tě něco závažného?""Ne. Ty by sis stejně řekl, že je to prkotina."
"Třeba ne.""Gee doufám, že tě to netrápí, že mě něco trápí, protože to by mě trápilo, kdyby tě to trápilo. Jejda jsem se do toho zamotala.""Nebudu se trápit, když ty se nebudeš trápit," usmál se Gee."No nic, já valím do školy. Gee měj pěknej den a netrap se kvůli mně.""Pěknej den Mary a ahoj."
"Ahoj," řekla jsem a políbila jsem Geeho na tvář. Vyběhla jsem z baráku. Fíha já políbila Gerarda! I když to bylo jen na tvář, ale stejně. A teď! Honem do školy.
Došla jsem do třídy. Wendy, Bella i Ema už ve třídě byly. "Ahoj holky.""Ahoj Mary.""Holky jdete v pátek na koncík MCR?""Kde?""Tady v New Jersey.""Jejda my ještě nemáme lísty."
"Nebojte obstarám. Gee mi je nabídl. Jo a abych nezapomněla tady jsou od Geeho autogramy.""Jé díky.""Holky a dáte mi svoje mobilní čísla a ICQ?""Jasně Mary."Rychle jsme si vyměnili čísla a už zvonilo na hodinu. Po hodině jsme kecaly a kecaly. Škola ubíhala rychle až na nějaký předměty. Byla obědová přestávka."Mary víš čeho jsem si všimla?" ptala se mě Ema."No čeho pak?"
"Mě se zdá, že po tobě očkem pošílhávaj pár kluků z naší třídy a i z jiných tříd.""Prosím tě, kde jsi tosebrala," směju se."Tak se koukni, jak někteří na tebe čučí."
"Souhlasím s Emou, taky jsem si toho všimla," povídá Bella.
"Co by na mě viděli?""Když jseš pěkná," šťouchne do mě Bella."Taky si to myslíš Wendy?"
Wendy kývne."Já bych řekla, že nejsem nějak oslňivě pěkná.""Se podceňuješ," povídá Ema."Jo," souhlasí s ní Bella i Wendy."Ne nepodceňuju.""Se asi nedíváš moc často do zrcadla co?" řekne Ema."Ale jo dívám.""No vidíš," šťouchne do mě Ema.
"Když máš pěkný černý vlasy do čtvrt zad," povídá Ema."Pěkný zelenohnědý oči a ty dlouhý černý řasy," pokračuje Bella."Bledou tvář a rudé rty," povídá Wendy."To popisujete Sněhurku?" uchechtnu se."Ty seš prdlá," směje se Ema.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 7. července 2008 v 13:22 | Reagovat

Vy tady nemáte TopList? Jinak Gee se trápí kvůli Mary toe super xDxD :)) Honem pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama