x_Miluji Tě_x (7)

4. července 2008 v 11:37 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Jo.""Proč si vybrali zrovna tebe?""Nevím," pokrčila jsem rameny."A jak se ti líbí ve škole?""Teprv se rozkoukávám.""Lidi, lidi měli bychom se Mary představit," řekla jedna holka.
Děcka se mě postupně začaly představovat. Devět holek se jmenovaly následovně: Wendy, Lola, Bella, Nicol, Molly, Ema, Amanda, Melissa, Irma. A šest kluků se jmenovali: Kevin, Nick, Matt, Alex, Max, Eduard.
Zazvonil všichni se rozutekli do svých lavic. Hm, copak asi máme za předmět?Naklonila jsem se k lavici, kde seděla Wendy."Wendy, co máme za předmět?""Matiku."Do třídy vstoupil učitel a pak jsme počítali a počítali až se mi z mozku kouřilo.O přestávce jsem si opsala rozvrh. Dnes máme do dvou. Nejvíc hodin máme ve středu, to máme do tří. Poslední dvě hodiny jsou také zajímavé, oddechové výtvaru a hudebku. Supr!Ale snad budem dělat něco, co mě bude bavit a ne nějaký kraviny.Po třetí hodině máme čtvrthodinovou svačinovou přestávku. Šla jsem si koupit sváču do bufíku, peněž mám docela dost, protože dostávám kapesné.
Gerard s Lyn-Z mi budou dávat deset dolarů týdně, ale říkali mi, když budu peníze potřebovat až se nebojím říct. Po svačinové přestávce jsem měli ještě dvě hodiny a pak obědovou přestávku, která trvala půl hodiny. Sedla jsem si ke stolu, kde seděly Wendy, Bella a Ema.
"Tak co už ses rozkoukala?" zeptala se mě Wendy.
"Trochu jo.""Jaký to je mít za tátu Gerarda?" vyzvídala Ema."No je to takový divý mít ho za tátu.""Divný, proč?" zeptala se mě Bella."Já asi tuším, proč," řekla Ema."Tak to vyklop," naléhala na Emu Bella."Mary se Gerard určitě líbí, že jo?" povídá Ema."Jak jsi k této teorii došla?" zeptala se jí Bella."Protože Mary určo poslouchá My Chemical Romance, má od ních tři placky," usmívá se Ema , která to samozřejmě všechno uhádla."Emo máš pravdu. Gerard se mi líbí. A ty posloucháš MCR?"
"No jasně, že jo," zazubila se na mě."A co vy holky posloucháte MCR?""Jo," kejvaly hlavou Wendy a Bella."A kdo se vám nejvíc líbí?" zeptala se Bella."Mě se líbí Gerard a Frank," rozplývá se Ema."Mě se líbí Gerard a Mikey," povídá Wendy."Wendy mě se taky líbí Gee a Mikey," povídám."A tobě se líbí, kdo Bello?" zeptám se ji."No mě se líbí…Gerard, Mikey a Frank," povídá Bella s takým blaženým úsměvem."Už ses setkala s klukama z MCR?" zeptala se mě Ema."Ještě ne, ale setkala jsem se s Mikeym a Alicií.""A jak vycházíš s adoptivními rodiči?" zeptala se mě Wendy."No Gerarda pokaždý, jak ho vidím tak bych po něm skočila a líbala bych ho a líbala.A Lyn-Z mám někdy chuť uškrtit."Ema vybuchla smíchy a povídá: " Jo uškrť ji.""Emo klid," uklidňovala ji Bella.
"Bello neměj o Emu strach, je to léčitelný,"povídá Wendy."Co je léčitelný?" zeptala se nechápavě Ema."To tvoje šílenství. Stačí ti dát nějaký uklidňovací prášky nebo tě můžem šoupnout do cvokárny," směje se Wendy."Ha ha ha, fakt vtipný," povídá uraženě Ema."Jo a Mary. Mohla by jsi sehnat nějaký ty podpisy?" zeptala se mě Ema."Jo seženu, ale zatím bude jenom podpis Geeho jo?""Jasně," řekla spokojeně Ema."My chceme taky podpísky," ozvaly se Wendy s Bellou.
"Zítra vám ty podpisy donesu pokud Gee bude doma.""Skvělý," radovaly se holky.
Dojedly jsme oběd a šly jsme pomalu do třídy, protože za pět minut mělo zvonit na hodinu. Ještě máme dvě hodiny, ale poslední hodinu máme fyziku. Né! Tento předmět nesnáším, nebaví mě.
Konečně zvoní a jde se dom. "Čau holky uvidíme se zítra." "Čau Mary."Před školou zahlídnu auto, z kterého vylézá Lyn-Z. Bych se měla připravit na milion otázek."Ahoj Mary. Tak co, jak bylo ve škole a jak se ti tam líbí? Našla sis kamarády?" zasypala mě Lyn-Z otázkami, jako bych to neříkala."Ahoj. Ve škole to šlo, ale ještě se rozkoukávám a našla jsem si kámoše," vysypala jsem ze sebe odpovědi. "To jsem ráda. Nasedni si a jedem." Nasedly jsme do auta a jely jsme domů, chtěla jsem se zeptat jestli Gee je doma, ale raději jsem mlčela. V autě ně Lyn-Z bombardovala dalšíma otázkama, na které jsem co nejvýstižněji odpověděla. Přijely jsme domů. Já vlítla do baráku. V obýváku jsem se zastavila. Co blbnu?
Já fakt nejsem normální.Šla jsem do pokoje, hodila aktovku na zem a převlíkla jsem se.
"Mary," volá na mě Lyn-Z."Copak?" vylezu z pokoje."Jedu na zkoušku, takže budeš doma sama, ale Gerard by měl asi za hodinu přijet.""Jo dobře a Gerard je na zkoušce nebo na koncíku?"
"Na zkoušce. Tak já jedu. Doufám, že se nic nepřihodí nebo něco nevyvedeš.""Bez obav, když mi bude 18.""Dobře, tak ahoj.""Čau."Zaklaply se dveře. Hurá! Jsem sama doma. Je to docela hustý, protože v děcáku jsem snad nikdy nebyla sama. Takže zapnu My Chemical Romance, volume doprava a teď si zabékám a zaskáču po baráku, hlavně v pokoji. Kolik je vůbec? 14:35, bych si měla dopsat nějaký to učivo, ale učení počká! Teď se paří! Hraje písnička Famous last words. Tu docela umím tak si zabékám.
"Ahoj Mary," nakoukne do pokoje Gee."Ahoj Gerarde. Já tě neslyšela přijít. To je trapas." Sakra asi začínám rudnout."Ale není," usmívá se Gee. "Klidně zpívej dál.""A nechtěl by jsi tu písničku zazpívat semnou nebo jinou? Moment já nějakou vyberu.""Jo rád si s tebou zaspívám."
"Vybrala jsem Helenu."Gee kývl hlavou a žačali jsme zpívat. Bylo to supr. Písnička skončila a Gee mi povídá: "Mary zpíváš fakt dobře."
Ani moc ne."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 4. července 2008 v 22:25 | Reagovat

Jéééj, jak to asi bude pokračovat?

2 GFMBR GFMBR | Web | 4. července 2008 v 23:23 | Reagovat

Jestli nenavalíš další díl tak přísahám že tě zabiju XDDD nevím proč ale zatím mi vubec nevadí že to není Frerard XDDD uplně živě si to představuju XDDD heeej chci další díl a to jakože HNED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 iWusZka iWusZka | Web | 26. srpna 2008 v 19:31 | Reagovat

aaaa,ja chci taky si zaspivat s Geem!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama