x_Miluji Tě_x (5)

1. července 2008 v 11:32 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Do kuchyně přišla Lyn-Z a povídá: "Oběd? Ty jsi vařila? Já jsem už ti chtěla navrhnou, že by jsme šli na oběd do čínské restaurace.""Jo vařila a do čínské restaurace můžem jít jindy.""Tak dobře," kývla Lyn-Z a zasedla ke stolu."Dobrou chuť," popřejuji s úsměvem. Fíha já se na ni směju, nejsem zfetovaná? Heh! No ale zas nějakej krásnej úsměv to nebyl. Na Geeho se směju určitě stokrát líp a krásněji."Dobrou chuť," usmála se na mě Lyn-Z. Hm jsem zvědavá jestli jí ty palačinky budou chutnat. Já jsem spořádala devět palačinek a Lyn-Z pět. Fíha to ještě zbylo palačinek, ještě si je dámk večeři a Gee si taky může dát."Ty palačinky byly dobré," chválí Lyn-Z.
"To jsem ráda, že ti chutnaly."
"Za chvíli vyrazíme se podívat k té škole, kam budeš chodit.""Jo dobře. Jdu se převlíct."
Hm co si mám vzít? Co když Lyn-Z budou zastavovat fanoušci nebo třeba bulvár!Já vůbec netuším co si mám vzít! Já jsem trdlo! Vezmu si to co budu chtít, přece se nebudu, jak debil fintit když jdu jen tak po ulici. A není potřeba, abych měla na sobě nějaký modely nebo nějaký módní hity. Je mi to u prdele až třeba budu číst například článek, že adoptovaná dcera Gerarda a Lyn-Z se obléká příšerně nebo něco takového.Jim to může být u prdele co já nosím, je to moje věc!Takže jsem si vybrala černé rifle, černé tričko s krátkým rukávem, na kterém je červený nápis VAMPIRE. Potom jsem si vzala černé tenisky, černé potítko na pravou ruku. Vlasy jsem nechala rozpuštěné a zvýraznila jsem si oči černou tužkou, na řasy jsem použila černou řasenku. Chvíli jsem uvažovala o bílém pudru…no trochu jsem ho použila, ale fakt jen trošku, dále jsem použila rudou rtěnku jako krev. Nehty jsem měla nalakované černým lakem.Prohlížela jsem se v zrcadle. Škoda, že mě nevidí Gee!Vylezla jsem z pokoje, Lyn-Z už na mě čekala."Vypadáš skoro jako upírka," povídá mi Lyn-Z."Supr toho jsem chtěla docílit," usměju se."Budeš chtít někoho zakousnout?""Když bude třeba, tak jo. Například nějakýho otravného novináře.""No s otravnýma novinářema se teď asi budeš setkávat často.""Hm. Bych se měla naučit frázi NO COMENT.""To se ani nemusíš učit. Vidím, že už ji umíš.""Snad nebudou ti novináři moc otravní. Když jsme byli v těch obchodech, tak to bylo docela v poho."
No jo no někteří novináři píšou pěkný kraviny. Třeba na internetu jsem četla hodně článků.
Ty názvy většinu zaujmou, jako první a pak nutí čtenáře číst dál. Někdy je ten nadpis článku takej poutavej a pak nakonec ten článek nic moc. Takže na netu jsem viděla například články s názvama Gerard a Lyn-Z adoptovali dceru a v tom článku řešili můj věk, proč mě adoptovali a tak. Jo přečetla jsem si takej hustej článek se zajimavým nadpisem MARY, GERARDOVA DCERA NEBO MILENKA? Když jsem to četla, tak jsem dostala záchvat smíchu až jsem spadla ze židle. Ti novináři jsou fakt čísla. Heh! Prostě ty novinoví a internetový články člověk nesmí brát vážně, ale někdy s hodně velkou rezervou.
"Jdeme," vytrhla mě z přemýšlení Lyn-Z.Kývla jsem a vyrazilo se. Ke škole jsme se dostali no za dvacet minut, protože chtěli po Lyn-Z podpis. Takže to asi trvá hm třináct minut. Jo a možná nás vyfotili paparazi. Už vidím ten článek Lyn-Z adoptovanou dceru provází po ulicích nebo něco podobného. No nechám se překvapit. Sakra míří k nám nějací novináři."A sakra," procedím mezi zuby. Lyn-Z si všimne mého né moc radostného obličeje a za chvíli zjistí o co go. Došli k nám novináři a zasypali nás otázkami.Docela jsem v pohodě odpovídala. Úplně jsem koukala, kde se to ve mně vzalo. Když už konečně novináři přestali mít otázky, tam mě Lyn-Z ještě trochu provedla.
Domů jsme se vrátily kolem třetí hodiny. Zalezla jsem do pokoje a gecla si na křeslo a promítala jsem si otázky, co mi novináři pokládali. Hm na co se mě všechno ptali?Jak se mi líbí u adoptivních rodičů?Jak s nimi vycházím? Proč si vybrali zrovna mě? Atd. Je pět hodin a já koukám na televizi a Lyn-Z pokuřuje cigaretu.Slyším bouchnutí domácích dveří. "Ahoj. Už jsem doma. Je tu někdo?"Gee! Vyskočím z gauče a valím za ním."Ahoj Gee," vyjede ze mě a obejmu ho."Ahoj Mary. Jak ses měla?""Dobře. Jak bylo na koncertě?""Byl skvělej. A…" Gee nestačil dopovědět, protože ho přišla přivítat Lyn-Z."Ahoj," přivítala ho Lyn-Z a dala mu pusu."Ahoj lásko. Chyběla jsi mi," přivítal ji Gee a dal ji pusu.Ááááááááá žárlím, žárlím, žárlíííííííím!!! Moje srdce puká na miliardy kousků. Nejraději bych padla na zem a rozbulela se, ale musím se držet! Ach jo já chci dát Geemu taky pusinku."Mary," houkne na mě Gee."Ano?" Vztyčím hlavu, protože jak se vítali, tak jsem ji raději sklopila.
"Něco jsem ti přivezl," usmál se Gee a podal mi krabičku. Otevřela jsem ji a v ní byly náušnice s netopýrkem."Jé. Moc děkuju Gee," usmála jsem se a objala ho. Měla jsem chuť ho políbit, ale nešlo to. Z oka mi vytekla slza."Ty pláčeš? Pročpak?" utřel mi Gee slzu."Jsem dojatá," pípnu.Gee mě znovu obejme. Áá aspoň to objetí, když né líbání."Nezajdem někam na večeři?" navrhne Gee."Ještě nám něco zbylo od oběda," řeknu."A copak jste měly?""Palačinky.""Kdopak je dělal? Ty Lyn-Z?"
"Ne. Já ne. Ty dělala Mary.""Šikovná," usmál se na mě Gee.
"Já je jdu teda přichystat," oznámím a jdu do kuchyně. Dala jsem palačinky do mikrovlnky. Za chvíli byly palačinky ohřátý.
"Večeře," zahulákám.
Zasedlo se ke stolu a jedlo se. Geeho jsem se chtěla zeptat na mnoho věcí z koncertu, ale jaksi moje pusa mlčela asi to bylo tím, že tam byla Lyn-Z."Ty palačinky byly fakt dobrý," povídá Gee."To jsem ráda, že ti chutnaly," usmála jsem se na Geeho.Po večeři jsem se rozhodla umít nádobí."To nemusíš umývat. Dej to do myčky," povídá mi Lyn-Z."Těch pár kousků nádobí umyju.""Dobře," řekla Lyn-Z a odcupitala pryč.Domyla jsem nádobí. Asi půjdu do obyváku. Blížím se k obyváku a zastavím se. Vidím, jak se Gerard s Lyn-Z líbají.Beru zpátečku a zdrhám do pokoje. Zabouchnu za sebou dveře a seknu sebou na postel a tam se rozbulím. Já jsem,tak blbá! Proč do prdele brečím! Citlivko jedna hloupá! Když Gee s Lyn-Z jsou manželé, tak to je jasný, že se budou líbat! A nejenom líbat!
Jsem blbá, jsem blbá, jsem blbá!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 1. července 2008 v 14:30 | Reagovat

Chudák, vidět to já, asi začnu zvracet. :D

2 GFMBR GFMBR | Web | 2. července 2008 v 14:27 | Reagovat

Jj ja taky XDD lyn moc nemusím XDDD a chci pokračko XDD tohle čtu od prvního dílu..myslím že je to fakt parada :D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama