x_Miluji Tě_x (27)

28. července 2008 v 19:39 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Díky.""Co tě vedlo k tomu, že ses opila?""Deprese…""Dobře, nebudu se tě dál ptát co k ní vedlo, protože mi toho víc neřekneš.""Ono toho ani víc říct nejde." Jde, říct příčinu, ale to mu říct nemůžu. Gee odešel z pokoje. Kdyby tak věděl kvůli čemu jsem se opila. Šla jsem do kuchyně, zahlídla mě Lyn-z a hned si mě zvala na kobereček. To bude kázáni!Než jsem se stačila posadit, tak začala mlet a začala mi vyjmenovávat tresty, co na mě vymyslela. Takže mám čtrnáct dní domácího vězení, snížení kapesného. A prý ať se opovážím na chlast sáhnout. Gee tam byl taky a řekl Lyn-Z jestli není až moc přísná. Ona mu odvětila, že se ji zdá, že je ještě mírná."Měla depku no a napadlo ji, že ji tahle zažene," zastával se mě Gee."Depka, nedělka prostě se neměla opíjel.""Se omlouvám. Jsem to trochu přepískla.""Spíš trochu víc.""Můžu už odejít?" pípnu."Jo."Odplazím se do pokoje a lehnu si do postele. Hm, tak kázání už mám za sebou, teď musím vykonat tresty. Znovu jsem usnula a probudila jsem se v 15:55. Ah já snad celej den prospím. Ale už je mi lípl! Mám se dneska vůbec převlíct nebo mám zůstav v pyžamu? Toť otázka! Zůstanu v pyžamu, prdím na to, abych se převlíkala.
Zase jsem si lehla, ale už jsem nespala jen jsem čuměla do stropu nebo na plakát MCR.
Jsem to s tím alkoholem přepískla a ne trošku, když jsem vypila skoro celou flašku vína, myslím. Co by mi na to řekli moji rodiče nebo babička?! Jsem tak blbá! Promiňte mi to.
Cítila jsem jak mi začaly z očí téct slzy. Převalila jsem se na bok ke stěně, aby mi nebylo vidět do obličeje.

"Promiňte," zašeptám a vzlyknu. Doufám, že jsem nikdo nepříjde. Chci být sama.
Na druhou stranu si příště rozmyslím, jestli se opiju nebo ne a alkohol mi včera vyhnal z hlavy depresi, ale dneska je tu znovu. Akorát, že ji mám z něčeho jiného.
Měla bych se uklidnit a nepodávat se tolik těm depresím a postavit se ji. Je to těžké, ale musím to zkusit aspoň trochu! Depko odejdi od mích vrat, ať můžu klidně spát.
To byla chvilka poezie. No jasně bych měla psát texty a pak je ukázat Gerardovi, ale dneska ne! Teď ležím a jen tak se nezvednu.
Vstáváni v pondělí už bylo lepší než včera. Žaludek byl v klidu, hlava docela taky. V kuchyni potkám Lyn-Z, takže kázání hned po ránu a raději jsem se z baráku vysmahla o takových deset minut dřív, ani jsem nesnídala, neměla jsem hlad. Pustím si mp3, abych se uklidnila.V uších mi zní píseň I´m not okay I promise, mluví mi to z duše.Dorazím do školy, holky ještě ve třídě nejsou. Zasednu do lavice, otevřu učebnici do dějepisu a dělám, že se učím. Hm dneska mi to učení do hlavy moc nepoleze.
Do třídy přišly moje drahé kamarádky."Čau.""Ahoj!""Jsi nějaká bledší než obvykle," poznamenala Wendy."Tak to je supr. Ani jsem nepotřebovala pudr.""Není ti špatně?" strachovaly se holky."Dneska ani ne…" Chvíli na mě zírali a pak z nich vypadlo: "Jak to myslíš?""Včera bylo hůř.""Jak to?" vyzvídaly a já jim převyprávěla, co se o víkendu stalo.
"Nesmíš ty depky, tak prožívat."
"Já vím…"
"Myslíš, že budeš moct jít na maškarní ples?""Nevím. Ani bych se nedivila, kdyby mi to Lyn-Z zakázala."Nesmí ti to zakázat!"
Jo! Nesmí! Já chci vidět ten tvůj kostým Mary," povídá Ema."Když tak se pokusím Lyn-Z ukecat."
"Pokus se Mary a jak dlouho bude to domácí vězení trvat?""Čtrnáct dní.""No a maškarní je za jedenáct dní, když nepočítám dnešek. Takže musíš co?""Dobře se chovat a být poslušná holčička," uchechtnu se."Správně!"Zvoní, lidičky se rozběhnou do svých lavic. Máme dějepis a učitelka za chvíli přišla do třídy. Rozhodla se vyzkoušet pár lidí. Doufám, že nevyvolá mě! Já umím kulový!
Prvně se ptá jestli je nějaký dobrovolní. Bella jde, třeba se stačím něco trošičku naučit.
Úča vyzkoušela asi tři lidi, mě naštěstí ne. Uf! Dneska jsem měla štěstí. Do konce hodiny zbývá patnáct minut, takže probíráme dál.
Zvoní hurá! Můžeme dále pokračovat v debatě."Holky, teď bude fránina!" raduje se Ema.
"Hm a snad na mě učitel nebude mít nějaký narážky", nahodím otrávenej xicht."Prosím tě Leo má narážky skoro na každou holku," povídá Ema."Leo jo?" tlemím se."Jo a co jako?"
"Nic my víme, že se ti Leo trošku líbí.""Řekněte, že vám ne. Mladej, štíhlej, prej i dobrej v posteli."
Vyprskneme smíchy. "Jste prdlý.""Až po tobě.""Jo zvoní!" raduje se Ema."Aby ses z něho ne po," tlemí se Bella.
"Neboj!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 28. července 2008 v 19:47 | Reagovat

Dál Dál :D a tentokrát to nespleť :D

2 *MuffiinkA* *MuffiinkA* | Web | 28. července 2008 v 20:32 | Reagovat

juj děkuju ti

3 Mrs Strawberry* Mrs Strawberry* | Web | 28. července 2008 v 20:32 | Reagovat

Clikni na můj web ...

4 LuCZisQa LuCZisQa | Web | 28. července 2008 v 20:50 | Reagovat

krásný blog <3 a ten desing

5 x_M!ss.PajíQ_x x_M!ss.PajíQ_x | E-mail | Web | 28. července 2008 v 20:57 | Reagovat

Máš !!!HEZU!!! disajnek a blogík jak by smet ........ plsky ....... spřátel smim blogíkem ........... plsky ......... :°)

6 domushqa domushqa | Web | 29. července 2008 v 17:09 | Reagovat

hahaha ucitel z franiny je dobry v posteli XD joj len rychlo pis dalej pls

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama