x_Miluji Tě_x (26)

27. července 2008 v 19:16 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Emo!" řeknu zvýšeným hlasem."Tak nic holky, já jdu pryč. Mějte se," řekl Ben a odešel."Co je Mary? Neříkej, že se ti ta pusa nelíbila," povídá Ema."Já jsem z toho v rozpacích.""Emo ty jsi měla dneska, tak dementní nápady," obrácí oči v sloup Bella."Ale byla sranda ne!""Jak kdy."Holky se trochu dohadovaly, ale jen trošičku a mě to v mozku šrotovala. Znamenalo ta pusa něco víc než jen hra? Asi ne! Nebo jo? Nebudu nad tím dál přemýšlet!Co asi dělá Gee? Je už doma? Bych chtěla od něho pusinku a ne jenom jednu!"Mary," drbne do mě Wendy."Co? Co je?" zablekotám."Jsem chtěla zjistit jestli žiješ. Čučela jsi do země a mlčela si.""Aha. Jsem přemýšlela.""Nad čím?"Jestli už je Gee doma.""Na Gerardka nám tu Mary myslí, tak to jo.""Mary a ty ho fakt máš tolik ráda?" zeptala se mě Wendy."Ráda je slabé slovo. Já ho miluju!""Mary, ale on miluje Lyn-Z a jen tak se s ní nerozvede a ty to dobře víš," povídá mi Bella."Vím," sklopím hlavu."Mary nesmutni. Musíš si prostě najít jihýho. Hlavně volnýho.""Já vím! Nemůžu za to, že ho tak moc miluju," šeptám."Neboj ty si určitě nějakýho kluka najdeš a zamiluješ se do něho a Gerarda pustíš z hlavy," utěšují mě."Hm snad jo…"Od Wendy odcházím v 17:30. Přijedu domů a Gerard i Lyn-Z už jsou doma. Jsem tak ráda, že Geeho vidím! Ale zase mě moc netěší, když vidím jak se Gerard s Lyn-Z k sobě tisknou na pohovce a občas se pobílí. Ach jo! Raději jdu do pokoje a tam se ponořím do deprese.

Mám depresi! Která přetrvává už od pátku. Dnes Gee s Lyn-Z jedou pryč, myslím říkali, že na nějakej večírek nebo předávání cen. Nevím! Jsem zmatená, mám maxi depku! Se dneska asi ožeru nebo já nevím co udělám. Asi si říkáte, proč mám zase depku a z čeho. Mě vlastně trápí to samí, že Geeho mít asi nikdy nebudu. Proč k sakru říkám "asi"?! Proč pořád ve mně žije nějaká debilní, mizivá naděje?!Protože jsem blbá! Blbá! Blbá! Nesmím, ale dávat najevo depku, hlavně před Gerardem a Lyn-Z. Geeho by to trápilo a Lyn-Z by se vyptávala, co se děje. Jak si vybavím, jak se líbají, trhá mi to už tak moje rozbité srdce. Mary nemysli na to! Teď se musím hodit do pohody a až odjedou, tak se můžu rozbulet a propadnout depresy úplně. Musím přemýšlet, co si vezmu na ples, co bude ve škole. Už jenom třináct dní. I když já už vím, za co půjdu, ale ještě vymyslet nějaký ty doplňky, dále vymyslet jak budou vypadat vlasy, líčení, atd. V šest hodin mi Lyn-Z oznamuje, že už jedou. Rozloučím se s nimi a pak jen civím na Geeho, jak odchází. Mu to tak sluší. Já vím, říkám to často, ale je to pravda!Gee zůstaň tu semnou! Fňuk! Jsem blbá! Odpotácím se do obýváku a pustím si televizi.
Přepínám programy, nic, nic, nic! Zase telku vypnu, rožla jsem malou lampičku. Nechci tady mít moc světla. Rukama si objímám nohy, hlavu mám položenou na kolenou a z očí mi řinou slzy. Depka propukla ve velkým! Měla bych se ožrat, aby můj mozek na to nemyslel a byl by otupený alkoholem. Hm dobrý nápad!Začnu hledat nějaký chlast. Ha! Konečně jsem na něco narazila. Červené víno a už je flaška načatá. Ještě je tam víc jak polovina. Snad to bude stačit!
Sednu si v obýváku na zem a začnu popíjet víno přímo z flašky.Je sedm hodin. Ve flašce je ještě půlka, ale cítím se jaksi uvolněně. V půl desáté už nemám, co pít! Škit! Celou flašku jsem škit vyžahla.Se aspoň pokusím vydrápat na pohovku škit. Fuj mě se točí hlava a je mi blivno, ale jsem nějaká veselá. Hehe! Ne zvracet nebudu! Si schrupnu, hehe. Flaštičku do ručičky škit. Ten alkohol je fakt dobrej, depka je pryč, heh akorát by se mi nemusela motat škebla, ale já zavřu oči jsem nějaká škit unavená a du spat. Zzzzzzz…
Kolem jedné hodiny se domů vrátili Gerard a Lyn-Z. "Proč se v obýváku svítí?" zeptala se udiveně Lyn-Z."Třeba Mary ještě nespí," odvětil ji Gerard.Došli do obýváku a tam našli Mary, ležela na gauči a oddechovala. "Ona drží v ruce flašku!" zašeptala Lyn-Z."Odnesu ji do pokoje," řekl Gerard a vzal opatrně Mary do náruče a odnesl ji do postele.Šel zpět k Lyn-Z, která vypadala rozčíleně nebo spíš byla. "Ona se ožrala! Vyžahla celou flašku vína!" rozčilovala se."Ty ses snad nikdy neopila Lyn-Z?"
"No opila, ale to sem nepatří!""Hm!""By mě zajímalo, proč se opila. Co jí k tomu vedlo? Zítra se ji zeptám!""Ještě, že je zítra neděle aspoň se z toho vyspí.""No zítra bude mít určitě opici a bude ji špatně!""Mě taky bejvalo špatně, když jsem se ožral a pak jsem blil.""Dám ji domácí vězení a jiné tresty!""Jsi moc přísná Lyn-Z.""Zítra uvidíš jak budu příšná!""Lyn-Z z ní moc nevypáčíš. Bude jí blbě!" "To bude mít blbý!""Víš co?""Co?""Raději si s ní promluvím já."
"Dobře, ale trestu se nevyhne a napomenutí.""A zákazů, atd. Viď Lyn-Z?"
"Gerarde to je vážná věc!"
"Je, ale ne zas taková jak to vidíš ty. Tak se prostě jednou ožrala. No a co?""A co? Jsi ze mě děláš srandu?!""Nedělám!""Se z ní může stát alkoholička!""Prosím tě! Když se jednou opije to neznamená, že by z ní měla být hned alkoholička!""Konec hádky! Zítra si s ní teda Gerarde promluvíš a dostane tresty!""Hlavně to s těma trestama nepřeháněj!"
Je 8:30. Au moje hlava! Kde to jsem? V pokoji? Jak jsem se jsem dostala? Ach mě je špatně! Asi budu zvracet! Zvednu se z postele a snažím se dopotácet na záchod. Fuj mě je blbě!
Vylezla jsem z pokoje a zahlédnu Geeho."Mary jak ti je?" zeptá se mě a jde ke mně."Špatně!""Pojď pomůžu ti na záchod."Gee mě chytl za paži a pomohl mi dojít na záchod. Naklonila jsem se nad záchodovou mísu a obsah mého žaludku se pomalu vyprazdňoval. Gee byl pořád u mě a držel mi vlasy!Ah jáká romantika! Se divím, že mám při tomhle stavu smysl pro humor.
Uf! Se mi hned ulevilo. Opláchla jsem si svůj bledý obličej. Vypadám jak vyblitý zelí."Už je to lepší?"
"Jo, ale vypadám jak…"
"Bílá stěna," usměje se Gee a já kývnu."Víš co, já tě do postele odnesu a chvíli si ještě pospíš."
Vzal mě do náruče, já jsem se k němu tiskla. Uložil mě do postele a líbl mě na čelo.
"Díky Gee."Gee se usmál a řekl mi, ať se ještě prospím a odešel. Já jsem hned usla a probudila jsem se v 10:05. Pomalinku jsem vylezla z postele, navlékla jsem na sebe župan a odpotácela se do koupelny. Když se zní vypotácela, narazila jsem na Geeho."Jak ti je?""Jde to.""Musím tě upozornit, že Lyn-Z na tebe chystá tresty.""A jejej.""A musím tě trochu vyzpovídat.""To jsem čekala, ale myslela jsem, že mě bude vyzpovídávat Lyn-Z."
"Jsem to vzal za ní," usmál se."To jsem ráda. Nebudeš mi vyslýchat tady, půjdem do pokoje a já si sednu.""Jo jdeme." Došli jsme do pokoje a já se opatrně sedla na postel. "Mary neboj nebudu se tě vyptávat na milion věcí jako Lyn-z."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 27. července 2008 v 19:34 | Reagovat

DÁL HONEM DÁL DÁL DÁL bože Mary se opila :D:D jak já čekala na tento okamžik :D:D

2 domushqa domushqa | Web | 28. července 2008 v 17:27 | Reagovat

aaaaaa len pokracuj co najskvor bo sa opijem!!!!  :D

3 GFMBR GFMBR | Web | 14. srpna 2008 v 8:29 | Reagovat

omd...omd XDDDD chci další a to jakože hneeeedd!!!!!!!!! xDDD jdu na pokraečko XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama