x_Miluji Tě_x (25)

25. července 2008 v 9:18 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Mary, Mary to je jediný na co se vzmůžeš! Na úsměv! A ještě samozřejmě na lichotky, ale třeba, že by jsi ho objala a pak ho vášnivě líbala, to tě ani nenapadne! Lyn-Z mě vyrušila z mého "sobě nadávání.""Tak můžeme vyrazit," povídá.Vzpamatovala jsem se, ale v autě jsem uvažovala do jaké restaurace jedeme."Už jsme tady," oznámil Gee.Hm supr, už mám hlad a jak se ta restaurace jmenuje? "GOOD APPETITE" (dobrou chuť).Zajímavej název! Doufám, že si pochutnám.
Vybrali jsme si stůl pro čtyři, který byl dále od vchodu. Zasedli a za chvíli přiběhla číšnice.
"Co si dáte k pití?""Bílé víno," povídá Lyn-Z."Pepsi," povídá Gee.Já přemýšlím. "Co si dáš ty Mary?"drbne do mě Gee. "Chceš taky víno?""Gerarde!" okřikne ho Lyn-Z, ale jen trochu."Taky si dám pepsi.""Dobře a chcete jídelní lístek?""Ano, prosím."Číšnice odběhla a za pár sekund nám donesla jídelní lístky a zase odešla."Gerarde, proč Mary nabízíš víno?""A proč ne?""Hádej!""Jedna sklenička by ji nezabila a trochu léčí.""Jsi nějakej chytrej.""Jsem to četl, troška uzdravuje, hodně zabíjí.""Hm."

"Ale měla by Mary ochutnat, aby třeba si žaludek trochu na ten alkohol zvykl a pak by ji nebylo špatně hned po první či druhé skleničce.""Nebo aby ji to až moc nezachutnalo a pak by byla v lihu."
"Prosím nehádejte se," řeknu tiše. Přestanou se hádat a mlčí, Lyn-Z si zapálí cigáro.Přišla k nám číšnice, nadiktovali jsme ji naše objednávky a ona zas odešla. Zase se u stolu rozlehlo ticho. Takhle jsem si tu večeři nepředstavovala. A jak jsem si ji vůbec představovala?Večeře při svíčkách, já a Gee. No jo no ta moje bujná představa!"Zítra jdu k Wendy," oznámím."V kolik tam jdeš?" zeptala se mě Lyn-Z."Ve dvě.""Aha, tak to už budu pryč.""Si vezmu taxíka.""Dobře, dám ti nějaký peníze.""Díky."
"Přemýšlela jsi, co budeš chtít k narozeninám?""Když já už dárky dostala…""Jaký?" diví se Lyn-Z.
"Gerard mi koupil kytary.""To nebylo k narozkám Mary, jsem ti to koupil, abys mohla začít hrát."
"Takže…""Budeš si muset vymyslet, co budeš chtít k narozeninám nebo ti máme vybrat něco my?"
"Já nevím. Jste mi toho už tolik koupili.""To nestojí za řeč.""My ti něco vybereme sami," usoudila Lyn-Z.Kývnu. To jsem zvědavá, co mi vyberou nebo ty dárky bude každej kupovat zvlášť nebo dohromady? Nechám se překvapit. Přinesli nám večeři. Hurá! Už mi kručelo v břiše. Večeře byla vynikající. Mňam!
Doma jsem se vyvalila na postel, jsem se trochu přecpala.
Sobota je tu! Gee je pryč a Lyn-Z mele hafo věcí. Ať se chovám slušně. Já se snad chovám neslušně? Mám někdy svoje maličký úchylný chvilky. Maličký?! No echem, pomlčím raději!Dále abych moc nepila a další a další připomínky. Nakonec mi popřála ať si to užiju, dala mi prachy na taxi a odešla. Ještě mám skoro tři hodiny času.Zase sama doma! Pustila jsem si My Chemical Romance, poskakovala jsem po baráku, békala jsem a taky hrála na kytary. Docela mi to jde! Kluci mě jen chválí na bassovku už umím I´m not okay, I don´t love you a Helenu. Na elektrickou umím jen I´m not okay, ale časem se naučím všechny písničky.Přemýšlela jsem, že bych se chtěla naučit i na bubny, ale toho by bylo asi už moc.Je 13:38, zavolala jsem si taxíka a ve 13:50 už jsem stála u baráku, kde bydlí Wendy. Zazvonila jsem, otevřela mi Wendy.
"Ahoj Mary, tak tě tu vítám!""Čau Wendy. Dík."Wendy mě zavedla do svého pokoje, kde už byla Bella. Proběhlo zdravení a to nebude dneska poslední, protože za chvíli dorazila i Ema, takže jsme byly kompletní. V pokoji hrála muzika, abych byla konkrétnější tak hrála skupina MCR. Seděly jsme u počítače a koukaly se na MCR fotky a videa. Do pokoje přišel Ben."Čau holky. Co děláte?""Zdar,"pozdravili jsme ho čtyřhlasně."Koukáme se na MCR fotky, á teď je tam Frankie!" rozplývala se Ema."To mě mohlo hned napadnout," směje se Ben.
"Neříkej brácha. A ty se třeba nedíváš na nějaký zpěvačky nebo herečky?""Ale jo dívám."
"No vidíš.""Budeš se dívat s náme Bene?" směje se Bella."Proč ne. My Chemical Romance je dobrá skupina!"Ben si sedl za mě!"Uvidíš přes mě?""Jasně," usmál se.Dívali jsme se na videa Frerard. Měli jsme u toho výtlem."OMG!" smál se Ben."Já se asi smíchy počůrám," smála se Ema."Já to ale utírat nebudu," protestovala Wendy."Holky co si takhle zahrát nějakou hru?" navrhl Ben."Jakou?""Třeba flašku?""Flašku? No třeba jo.""Bude sranda," povídá Ben."Točím první," hlásí Ema.Padlo to na Bellu. "Hm tak co vymyslím," přemýšlela Ema nahlas. "Zazpívej písničku!""To si děláš prdel!" rozčilovala se Bella."No šup!"Bella se nadechla a zazpívala kousíček písničky Welcome to the black parade. Teď točila Bella, padlo to na Emu."Tak Emo polib…"
"…mi prdel?" skočila ji do řeči a smála se.
"No klidně to můžeš zkusit si ji políbit, ale já vymyslela něco jiného! Polib Bena!""Že já tu hru jen vymyslel," plácl se do čela Ben."Jdem na to Bene až to máme za sebou!" Muck"Taká malá," povídá Bella."Neřekla jsi jakou," pokrčila Ema rameny.Flaškou se točilo a točilo. Já také plnila pár úkolů. Například jsem zpívala a Ema chtěla, abych políbila Wendy! "Si děláš prdel?!""Ne! Dejte si pusu."
"Seš prdlá Emo," klepe si na čelo Wendy."Už v tom máš Mary praxi, tak nedělej caviky."
Udělala jsem na ni xicht a líbla jsem Wendy na tvář. "Stačí?""Stačí no…"Za chvíli jsem Emě vymyslela já úkol, že má zakřičet, že ji ruplo v bedně.Wendy zase dostala za úkol obejmout bráchu a říct: "Brácha já tě miluju." To zase vymyslela Ema, ta měla nápady. Ema měla za úkoly olíznout si dlaň, vypít plechovku Coca-Coly na ex.Bella měla za úkol udělat dvacet dřepů.Točila zase Ema a padlo to na Bena. Co asi vymyslí?!"Bene polib…"Hm koho asi? Že by Bellu? Nebo může říct mě! "Mary!"
"Tady je to skoro pořád nějakej úkol s líbáním," povídá Ben."Nezamlovej to a vykonej úkol!" nařídila mu Ema.Ben přitiskl svoje rty na moje, trvalo to asi pět možná víc sekund než jeho rty se od mích oddálily. "Jsi Mary klidně mohl líbat déle a jinak," povídá Ema."Emo!" řeknu zvýšeným hlasem."Tak nic holky, já jdu pryč. Mějte se," řekl Ben a odešel.
"Co je Mary? Neříkej, že se ti ta pusa nelíbila," povídá Ema
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 25. července 2008 v 10:18 | Reagovat

Haha flaška :D:D Super dál ♥

2 domushqa domushqa | Web | 25. července 2008 v 18:12 | Reagovat

mno krasneeee ♥♥ ach prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim o pokracko.... a neces sa spriatelit?

3 Annie Annie | Web | 26. července 2008 v 8:08 | Reagovat

mno supr :) chjo... zejtra jedu pryč jak ja to jenom vydržim....

4 GeeWa GeeWa | E-mail | Web | 26. července 2008 v 20:29 | Reagovat

my máma taky želvu xD xD ae menuje se Jendislav xD xD

5 GFMBR GFMBR | Web | 31. července 2008 v 18:09 | Reagovat

Hele parada XD nemam co dodat XDDDDD...snad je...jdu na další XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama