x_Miluji Tě_x (24)

24. července 2008 v 12:00 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Tak si nevěř.""Teď mě něco napadlo, zavolám Irmu ta je biosexuálka, takže můžete si dát líbačku! Jdu ji najít.""Tak běž…"Holky náš rozhovor slyšely a čučely na mě jak na marťana."Proč jsi mu neřekla, že kluka máš?" zeptala se mě Bella."To by nepomohlo.""Ale proč zrovna tohle?""Nevím," pokrčím rameny."A budeš se s Irmou líbat?""Jo, chtěla bych vyzkoušet líbat se s holkou."
Holky na mě koukaly s otevřenou pusou."Hele už jde Alex i s Irmou," povídá Ema.Ve třídě je snad celá třída! To je snad naschvál! Ale co…Gee si s Feem taky dávaj pusu, tak to zkusím taky."Tak holky můžete," povídá Alex."Počkej chvíli," zadrží ho Irma."Proč?""Chci to slyšet přímo od Mary, klidně sis ze mě mohl udělat prdel."Šly jsme s Irmou trochu bokem"Jsi fakt lesba?""Ne, ale Alexovi jsem to řekla, aby mě neotravoval.""Ale víš co teď chce?""Jo vím a chci to vyzkoušet.""Dobře no.""Už jste si to vyříkaly?" křikl Alex."Jo!""Tak, kde to vázne? Lidi bude líbačka!" To je kretén! Třídou to zašumí a několik očí zírají na mě a na Irmu. Stojíme u okna.

"Do toho Mary, protože já tomu nevěřím," naléhá Alex.Nadechnu se, obejmu Irmu a políbím ji na ústa."To nic neznamená," křičí Alex a další lidičky.Dobře! Bude francouzák! Ha něco mě napadlo, budu si představovat, že Irma je Gee. Já vím je to divný, ale proč ne. Zavřu oči a začnu Irmu líbat francouzákem. Třída najednou ztichne. Bylo by slyšet i spadnout hřebíček na zem. Otevřela jsem oči a odstoupila jsem od Irmi a usmála se na ni. Irma na mě šibalsky mrkla."Ona je fakt asi lesba…" zaznělo třídou."Není lesba!" křikne Wendy."Tak je nebo není?" zazní třídou, která je poněkud zmatená."Není!" stojí si za svým Wendy."Tak proč mi říkala, že je lesba a pak se tu líbala s Irmou?" zeptal se Alex."Protože asi Mary raději vymyslela tohle než, aby tě poslala do prdele," povídá mu Wendy."Proč by mě měla posílat do prdele?" ptá se nechápavě Alex.
"Mary řekni mu to, neboj se ho poslat do řiti," naléhá na mě Wendy.Zhluboka jsem se nadechla a povídám: "Alexi možná si pěknej hezounek, po kterým asi hodně holek šílí, ale já ne. Takže tě prosím, neotravuj mě těma svýma návrhama!"Alex chvíli mlčí si mu to šrotuje v hlavě. "A proč si se teda líbala s Irmou, když nejsi lesba?""Jsem to chtěla vyzkoušet jaký to je líbat se s holkou."Zazvonilo, debata jestli jsem nebo nejsem lesba, byla vyřešena.Alex vypadal uraženě, ať si je prostě mě nesbalil hold se s tím musí smířit. Ale teď mi spíš vrtalo hlavou, proč Wendy vykřikla, že nejsem lesba.Po hodině jsem se ji na to zeptala. "Wendy, proč jsi řekla, že nejsem lesba?""Protože je to pravda.""Jo to jo ale proč jsi to vykřikla?""Dokážeš si představit, kdyby se po celé škole šířilo, že jsi lesba?"
"Sakra to jsem nedomyslela. Máš pravdu! Jsem to asi neměla říkat a třeba by se to mohlo dostat i do novin. To by byl průser!"
"To jo, aspoň už si příště rozmyslíš, co řekneš.""To jo a díky.""Nemáš zač, když jsme kámošky."Obejmu ji a ještě ji jednou poděkuju."Brácha si řekl o tvoje ICQ jsem mu ho dala. Neva?"
"Ne.""Teď honem ať doženem holky jak zazvonilo, tak valily ze třídy ani nepočkaly.""Jo, jo jdeme."
Holky čekaly před školou. "Vám to, ale trvalo.""Jsme málem vystály důlek," povídá Ema."Nepovídej, ukaž kde?" tlemím se."Holky v sobotu vás zvu k nám," oznamuje nám Wendy."Bezva to bude pařba."
"Čau holky zítra ve škole," rozloučím se a pádím si to domů.Doma je Gerard i Lyn-Z."Jak bylo ve škole?" zeptala se mě Lyn-Z."Pohoda," řekla jsem a odběhla jsem do pokoje.Nevím, co by mi Lyn-Z řekla, kdyby zjistila, co jsem dneska ve škole prováděla. Asi by mi řekla, žejsem na hlavu. No nic nebudu to řešit a jdu se učit, i když se mi moc nechce.Zítra nesmím zapomenout, že chci jít si koupit upírský zuby a že bych se koukla i po nějakých šatech? Uvidí se zítra.
Konečně je pátek a k tomu máme jen pět hodin. Bezva! Ve škole už mi dal Alex pokoj, už žádný návrhy."Takže holky zítra přijďte kolem druhé hodiny," oznamuje nám Wendy."Jasně! Už se těšíme."
"Ale možná se k nám vetře můj brácha Ben.""Klidně ať se vetře nám to neva.""Mě taky ne. Můj brácha je v poho.""Čím víc lidí, tím větší zábava," povídá Ema."Ale když je zase moc lidí, tak to zase není zas moc dobrý," povídá Bella."A nechtěl by Gee jít na tu party taky?" zeptala se mě Ema."Gee myslím v sobotu jede pryč a Lyn-Z možná taky nebude doma.""Hm ty býváš sama doma asi často že?""Jo docela jo.""Holky za necelej měsíc už bude ve škole ten Halloweenskej ples. Už víte za, co půjdete? Nebo už máte kostýmy?" zeptala se Bella."Já půjdu buď za upírku nebo za mrtvolu," povídám."Jdi za mrtvolu. Jsem zvědavá, jakej budeš mít kostým," tlemí se Ema.
"Já nevím za co půjdu," krčí rameny Wendy."Já asi za kočičí ženu," směje se Ema. "Ale jen možná. Není to jistý." "Já asi půjdu za Einsteina nebo já nevím no," vzdychne Bella."Nebo víte za, co by jsme mohly jít," zazubí se Wendy."Jak je v klipu Helena ta holka, co tam tančí.""No takhle budu asi nějak vypadat, protože ona je jako mrtvá," povídám."Mary musela jsi to říkat? Už nebudu překvapená, jak budeš vypadat," povídá zklamaně Ema."Ale když nevíš, jestli budu vypadat přesně jako ona. Nechte se překvapit, jak budu vypadat."Po škole jsem zamířila do obchodu, koupila jsem si ty upírský zuby a dívala jsem se po šatech. Do oka mi padli černé šaty. Byly dlouhé až na zem v zadu byl připevněný černý závoj a z druhé strany byl barvy krvavě červený. Rukávy se na konci rozšiřovaly. Prostě byly krásný, taky jsem za ně vyplázla 160 dolarů. No jo no jsem poprosila rodiče o nějakej ten dolárek.
Spokojená jsem si to štrádovala domů. Šaty jsem uložila do skříně. Šat pro upírku jako dělaný a asi už vím jaký boty si k nim vezmu.V 16:35 mi bylo oznámeno, že se jede na večeři. Co si mám vzít? Netrvalo to ani hodinu, ani půl, za pět minut už jsem měla jasno.Takže černá sukně sahající po kolena a černé tričko s dlouhými rukávy. Nalíčení jsem nějak nehrotila, takže jako obvykle černá tužka, černá řasenka, trochu lesku na rty. (Asi už jste si mysleli, že bude i černá rtěnka že?)Pročísla jsem svoje černý háro a už jsem hotová. Seběhla jsem schody. Gee už je taky připraveném a jen Lyn-Z chybí. Gee je okouzlující a sluší mu to jako vždycky.Zahlídne mě, usměje se tím svým překrásným úsměvem a povídá: "Sluší ti to!""Díky! Tobě taky," usmála jsem se na něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aja Aja | Web | 24. července 2008 v 13:08 | Reagovat

super

2 domushqa domushqa | Web | 24. července 2008 v 18:29 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!no tato story nema chybu!!! to teda... a ja cem byt Geeho dcerka :(  uzasneee...plssky musi byt pokracko prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

3 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 24. července 2008 v 18:47 | Reagovat

DÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL

4 GFMBR GFMBR | Web | 31. července 2008 v 17:25 | Reagovat

ach at už se tam konečně něco stane XDDD plssssssssssssss XDD je to užasné XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama