x_Miluji Tě_x (23)

23. července 2008 v 15:00 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"No jo já vím není to moc dobrý," zkritizuju svůj výkon."Není to tak hrozný," povídá Ray."Můžu mít dotaz?""Ptej se!""Já bych se chtěla naučit hrát všechny MCR písničky. Šlo by to?""Jasně! Záleží jen na tobě jak budeš pilná. Dáme ti noty a můžeš se učit, učit a učit."Ale aby ti z toho učení neprdl mozek," směje se Gee."Nebo aby se z toho učení ne po…" tlemí se Fee."Neboj Franku. Neposeru!" uchechtnu se.Všichni se začnou řezat smíchy.Ve zkušebně strávíme asi dvě hodiny a domů dorazíme v 16:40.

Už je tu středa. To utíká, dneska máme osm hodin, ale dneska máme hudebku a výtvaru.Takže supr! Holkám vyprávím, jak to včera probíhalo. "Já si z toho Feeho cvrknu," tlemí se Ema."Nejsi sama," smějou se holky."Jsem zvědavá, co budeme kreslit ve výtvarce," uvažuju nahlas."To by mě taky zajímalo," přidá se Wendy."Snad nebudeme kreslit krajinu," ušlíbne se Ema."Krajina se ještě dá," namítne Bella."Ale teš náš čeká hudebka," zazubím se.Na hudebku máme takovou mladou učitelku a je v poho! Dokonce nám tyká!Na výtvaru máme taky poho úču. Je fakt dost zažraná do umění!Zvoní a učitelka za chvíli došla."Dobré odpoledne studentíci. Můžete se posadit. Máte nějaké novinky ze světa hudby?""Jasně!" ozve se třída."Tak povídejte, ale pěkně po pořadě!""V pátek měli My Chemical Romance koncert," povídá Ema."A jaký byl koncert?""Suprovej!" ozvou se lidi, co tam byli."Dostali jste podpisy?""Jasně!""My s holkama jsme měly bonus," povídá dál Ema."Bonus? Jaký to mě zajímá.""Byly jsme v zákulisí a pak jsme s klukama kecali.""S kým jsi tam byla Emo?""S Mary, Wendy a Bellou.""Aha, takže už je mi jasné, kdo se o tenhle bonus zařídil.""Gerard to navrhl, abychom tam po podpisové akci na ně počkaly," vysvětluju."A co je nového u MCR Mary?""Teď si dají nějaký čas pauzu a začnou pracovat na novém cédéčku a brzy natočí DVD."
Hodina ubíhala rychle. Skoro každý řekl nějakou novinku z hudebního světa.
Ve výtvare jsme si mohli kreslit, co nás jen napadlo, takže pohoda.Já jsem kreslila obyčejnou tužkou."Co kreslíš?" vyptávala se mě Wendy."Uvidíš, nech se překvapit."Bylo asi osm minut do zvonění. "Mám to," zazubila jsem se."Uka! Pěkný!"Holky chválily můj obrázek a mě se taky líbil. Moc se mi povedl. Určitě si říkáte, co jsem nakreslila. Mám vás napínat? Nebo ještě vám dám chvíli na přemýšlení.Dobře už vás nebudu dále napínat a prozradím, že jsem kreslila…Gerarda nebo spíše "Dark Angel Gee".Učitelka přišla k mé lavici a prohlížela si můj výtvor a povídá: "Krása!" Moc se Vám to povedlo Mary! Nádhera! Podepište si to a odevzdejte mi to."
Odevzdala jsem učitelce výkres a ještě mi učitelka povídá: "Klidně by jste mohla kreslit profesionálně. Uvažovala jste o tom?"
"Popravdě ani ne.""Tak o tom uvažujte, kreslíte pěkně! Mohlo by se to pak vystavovat."Vystavovat? O tom trochu pochybuju. Víc bych věřila tomu, že budu hrát v nějaké skupině."Ten obrázek byl skoro jako živej," povídá mi Bella."Jsem se snažila Geeho nakreslit, co nejlíp a k tomu jsem mu přidala andělský křídla.""Jo, jo a z Gerarda byl hned temný padlý anděl."Zvoní dnešní den uběhl rychle. Rozloučím se s holkama a štráduju si to domů.
V sobotu jsem pozvala holky k nám dom a příjdou všechny. Domluvily jsme se, na druhou hodinu. Před druhou hodinou už někdo zvoní. Jdu otevřít ve dveřích stojí Wendy s Bellou."Čau holky, tak vás tu vítám.""Zdar Mary, díky.""Ahoj holky," volá na nás Ema, která právě vysedá z auta."Čau Emo."
"Tak pojďte dál a rovnou směr můj pokoj.""Ahoj holky," vítá je Lyn-Z, která právě schází ze schodů.
"Dobrý den.""Jaký pak dobrý den, normálně mi tykejte. Já nejsem tak stará.""Dobře, tak čau Lyn-Z," opraví se hned Ema. Wendy s Bellou jsou trochu mimo.Lyn-Z se usměje a povídá: " To už je lepší."Došly jsme do pokoje. Pustila jsem My Chemical Romance a malá "pařba", bez alkoholu začala. Popíjely jsme pepsi, pojídali jsme brambůrky a jiné pochutiny a trochu jsme i tančili a Ema se dokonce rozezpívala a nás vyzívala, ať se k ní připojíme.Teď mě něco napadlo, vzpomněla jsem si na jedno video, co jsem viděla na youtube."Holky pustím vám jedno video, možná jste ho už viděly.""A jaký?""Uvidíte!" zazubím se a pustím video, kde Gee prostrkuje ruku dírou v kalhotách. Hm fakt zajímavý video. Hehe. "Tak to je maras," směje se Wendy."Já už to viděla, ale pořád z toho nemůžu," tlemí se Ema."Ale tenhle kousek Gee na koncertě nedělal," poznamenala Bella."No nedělal,"uchechtnu se.Pustila jsem ještě další videa. Nasmály jsme se fakt hodně."Mary je Gee doma?" zeptala se Ema."Jo, pokud někam neodjel. Proč?""Že bychom ho šly pozdravit," zazubila se.
"Třeba se objeví sám," povídají Wendy s Bellou."Jo, jo třeba se koukne, co se tu děje," usmívá se Ema.
"Ale taky přijít nemusí, neraduj se Emo předčasně.""No jo no."Ale Gee přišel, nakoukl se do pokoje. Holky ho okamžitě zaregistrovali. Já taky no, se přiznávám bez mučení."Ahoj," pozdravily jsme ho.
"Čau holky, copak je tu za párty?""To je taková dámská jízda," uchechtla se Ema."Tak to, abych šel," směje se Gee."Né nechoď!" vyjekly jsme."Dobře, tak chvíli tu bude pánská společnost."
"Supr," zaradovaly jsme se. Holky se Geeho vyptávaly na hafo věcí, přímo ho těma otázkama bombardovaly, ale Gee je na tohle už zvyklej. Gee s náma pobyl hodinu. Bylo to skvělý zpestření naší párty. Naše párty skončila úderem páté hodiny, kdy se holky zvedaly k odchodu. Rozloučily jsme se a popřály si pěkný zbytek víkendu.
Ve čtvrtek ve škole se stala zajímavá věc. Holky měly pravdu, jak říkaly, že mě Alex bude balit.Nějaký ty dny se na mě pomrkával, usmíval se, samý komplimenty a lichotky. Ale mě to nějak nepůsobilo. Alex je hezounek, kterej si myslí, že dostane každou, ale mě ne!O obědové přestávce se mě zeptal jestli mám kluka a že určitě jo a bla, bla, bla."Taková hezká holka má určitě kluka," povídá Alex.Chtěla jsem mu odpovědět, ale on mlel dál."Ale třeba se ti dostatečně nevěnuje. Já bych se ti věnoval víc," vtírá se mi.Věnoval heh! Spíš by se chtěl semnou vyspat! Co mu mám říct, že kluka mám nebo nemám?Ale kdybych mu stejně řekla, že mám tak y se stejně vtíral a kdybych řekla, že ne tak to vyjde na stejno. A co kdybych mu řekla, že jsem lesba?!"Co ty na to Mary?" vyrušil mě z přemýšlení."Kluka nemá…""Fakt? Tak to je supr.""Ale…""Jaký ale?""Jsem…lesba…""Co? Kecáš, nevěřím ti!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 23. července 2008 v 15:28 | Reagovat

Lezba xDxD Dál Dál!!! Neflákat se xD  Jinak jsem nevěděla že ty rubriky máš schválně :) Hele máš profil na libimseti?

2 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 23. července 2008 v 15:41 | Reagovat

já tky jako Black_Parade

3 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 23. července 2008 v 16:00 | Reagovat

můžu si tě dát mezi přátelé?

4 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 23. července 2008 v 16:59 | Reagovat

Moc díky za ten vzkaz na líbku :-* Ikdyž nevim proc jis zmenila nazor na lynz :D:D Moc jsem ti toho o ni nerekla! Esi jo tk srry asik mám kratkou pamet :D Hele mas icko?

5 GFMBR GFMBR | Web | 31. července 2008 v 17:10 | Reagovat

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajj XDDD prej.."Jsem lesba " to nemělo chybu XDD a to jak Gee přišel na tu jejich pravdu XDD no prostě parada XDD jdu na další XDDD

6 iWusZka iWusZka | Web | 28. srpna 2008 v 13:16 | Reagovat

aaaw,já bych taky zapařila s Geem...by jsme se malinko opili a paaak...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama