x_Miluji Tě_x (22)

22. července 2008 v 22:02 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Holkám jsme nestihla všechno říct, protože zvonilo. Během dne jsem jim to všechno převyprávěla. A taky jsem jim řekla, jak je Gee roztomilej, když spinká. Těšila jsem se domů nebo spíš na Geeho.
Když jsem došla domů chtěla jsem jít hned do obýváku nakouknout se jestli tam náhodou není Gee, ale nakonec jsem se rozhodla, že se půjdu převlíct. Tak a teď půjdu do obýváku.Mary! Okřiknu se v duchu. No jo no, já za to nemůžu, že bez Gerarda dlouho nevydržím.Musím ho prostě vidět! Takže směr obyvák!Nakouknu do obýváku, na mým xichtu se rozjaří úsměv, Gee kouká na televizi a je rozvaleném skoro přes celou pohovku.

"Čau," houknu na něj."Čau Mary. Jak ses měla?""Dobře a ty?""Taky dobře a víš, co se mě zdálo?""Copak?""Že se na mě někdo kouká."Ve mně hrklo. Hm tak to se ti Gee nezdálo. Já se na tebe čučela a málem slintala."Hm zajímavej sen.""Jsem se dokonce probudil, ale nikdo tam nebyl."
"No jo no takový někdy bývají sny.""Tobě se dneska něco zdálo?""Mě? Ne!""A zdál se ti někdy nějakej zajímavej sen?"No jasně! Třeba se mi zdálo, že stojím ve svatebních šatech a beru si Geeho. Dobrej sen že?"Nevzpomínám si.""Nebo si vzpomínáš a nechceš mi to říct," směje se Gee.
"Ne fakt.""Dobře, budu ti věřit," mrkl na mě. "Ale stejně bych řekl, že se mi to nezdálo.""Jak si to vydedukoval?""Protože jsem slyšel kroky, i když byli tichý, ale byli to kroky a jak jsem otevřel oči, tak jsem slyšel nějakej zvuk."A jejej tím zvukem Gee asi myslí, jak jsem si lehla na podlahu.
"To se ti určitě zdálo."
"Možná…Jo teď mě napadá. Měli bychom ti koupit elektrickou a basovou kytaru.""Supr! Kdy?""Třeba hned!""Dobře! Já se jdu teda skočit převlíct."Valila jsem do pokoje, otevřela jsem skříň a navlíkla jsem na sebe černý rifle s páskem, černý MCR tričko a černou riflovou budnu, na které jsem měla připevněných pár MCR placek.Ještě se trochu nalíčím a valím zpět do obýváku. Gerard už tam je, sluší mu to jako vždycky."Jedem?""Jasně!"Nastoupíme do auta, já si sednu dopředu vedle Geeho. A jedém. V obchodě s hudebníma nástrojema pobudeme asi přes půl hodiny než si vyberu kytary."Gee moc děkuju.""Nemáš zač.""Ale mám!"Doma zkouším brnkat na basovku, ještě si něco málo pamatuju z dávných dob, co jsem na ni zkoušela hrát.
Ve škole jsem holkám řekla, že mi Gee včera koupil elektrickou a basovou kytaru."To máš dobrý a kdo tě na ty kytary bude učit?""No na basovku Mikey, i když Lyn-Z mě chtěla učit a já už jsem zkoušela hrát.""A na elektrickou?" vyzvídala Ema."Buď Frank nebo Ray.""Já bych brala Franka,"povídá Ema."To je nám jasný.""Chtěla by jsi, aby tě učil na kytaru nebo i něco jiného?" směje se Wendy."I něco jiného," zazubí se Ema.Vybuchneme smíchy. Zvoní, máme fyziku. Fuj! Tento předmět je pro mě dost nezáživném a nedávám moc pozor při výkladu učiva. Hodina ubíhá pomalu. Ta podělaná fyzika snad neskončí!
O obědové přestávce mi zvoní mobil! Gerard mi volá!"Ahoj.""Ahoj Mary. V kolik končíš?""Ve dvě. Proč?""Dneska pro tebe přijedu a pojedem za klukama. Domluvíte se, jak budeš často mít lekce kytar.""Super!""Tak ve dvě. Ahoj!""Ahooj!"Druhé hodiny se nemůžu dočkat. Pořád popoháním čas, ale nakonec se dočkám."Čau holky zítra.""Čau a užij si to.""Jo dík. Zítra povyprávím. Ahoj!"
Gee už čeká před autem, ale spíš než čeká, tak rozdává podpisy."Ahoj Gee," mávám na něho a zrychlím krok."Ahoj," usměje se na mě tím svým nádherným úsměvem. Lidičky nebo spíše holky, co přišli pro Geeho podpísek se na mě koukají a jedna povídá: "Ty jsi určitě Mary adoptovaná dcera Geeho že jo?""Jo jsem.""Se máš.""Tak holky dám vám poslední podpisy a už musím jet."Holky vypadají zklamaně, ale zároveň jsou nadšené, že se jim Gee podepsat a prohodil s nimi pár slov.Nasednu do auta, aktovku si hodím na zadní sedadlo. Gee rozdal poslední podpisy a nasedl."Jak se těšíš na lekce?""Moc! A Gee to jedem přímo za klukama?""Jo!""Takže já tam budu trpačit v uniformě," zhrozím se.Gee se zasměje a povídá: "Když ti to v té uniformě sluší.""Ha, ha, ha moc vtipný Gee.""Ne fakt!"I když Gee má asi pravdu v tý uniformě nevypadám tak hrozně."Jsme na místě," oznamuje mi Gee.Z kufru auta vytáhne kytary a jde se do zkušebny. Kluci už tam jsou."Nazdar," přivítá je Gee."Ahoj," řeknu trochu rozpačitě."Čau Gerarde. Vedeš nám posilu?" smějou se kluci."Jasně," zazubí se Gee."Jdeš přímo ze školy Mary?" zeptal se mě Mikey."Jo," kývnu.
"A co podpis máš ho ještě nebo už se úplně vytratil?" směje se Frank."Já bych řekla, že už je pryč."
"Ale nevíš to jistě. Tak stáhni sukni, já to zkontroluju," tlemí se Frank."Klidni se Franku," krotí ho Gee.Já se dusím smíchy. XD"Ty už jsi Mary zkoušela hrát na basovku že?" zeptá se mě Mikey."Jo, ale fakt jenom zkoušela.""Tak vyzkoušíme, co všechno umíš!""Počkat! Než začnete hrát, kdo bude učit Mary na elektrickou?" zeptá se Ray."Já!" zazubí se Frankie."Tak dobře, souhlasíš Mary?""Ale jo, nebudu Frankimu kazit radost."Kluci se rozesmějou a já si vezmu basovku a zkouším něco zabrnkat.
"Kokám, že něco umíš," usmívá se Mikey."A na elektrickou už jsi hrála?" zeptal se Ray.
"Ne."
"Rayi na to jsem se chtěl zeptat já," řekne Fee."Musíš být rychlejší," uchechtne se Ray."Vem si elektrickou kytaru!" nařídí mi Fee.Odložím basovku, shodím ze sebe sako a beru si elektrickou.
Na elektrickou se určo hraje podobně jako na basovku! Zkusím něco zabrnkat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 23. července 2008 v 9:54 | Reagovat

Supeeeeer dál honem !! ♥ Prej: Ale nevíš to jistě. Tak stáhni sukni, já to zkontroluju xDxDxD Z toho jsem se válela pod stolem :D:D:D:D Super honem dál ♥

2 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 23. července 2008 v 9:54 | Reagovat

Ty máš v menu 2x rubriky? xO

3 Annie Annie | Web | 23. července 2008 v 11:36 | Reagovat

supr díl jeden z nej :) honem pokračko!

4 GFMBR GFMBR | Web | 31. července 2008 v 16:59 | Reagovat

Och tak to mě dalo XDDD...prej stahni sukni ja to zkontroluju XDD to mě dalo XDDD...užasnej díl XDD jdu na další XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama