x_Miluji Tě_x (21)

20. července 2008 v 21:58 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Nemohla jsem usnout na displeji budíku bylo 23:17. Vstala jsem z postele a šla jsem do kuchyně napít se vody. Přemýšlela jsem jestli se půjdu na chvíli dívat na televizi.Došla jsem do obýváku a rožla světlo. Na gauči ležel Gee."Jejda Gee, sorry. Já nevěděla, že tu si. Promiň!""V poho. Já stejně nemůžu usnout.""Hm já taky ne.""Ale abys zítra vstala do školy.""Vstanu neboj! A jakto že spíš tady? Lyn-Z tě vykázala z ložnice?""No dalo by se to tak říct."Blesklo mi hlavou, že bych Geemu mohla říct ať přespí u mě, nejlépe v mojí postýlce, ale raději jsem mlčela."Pustíme televizi nebo si budem povídat?" zeptám se."No co takhle odměnu?""Jo ty myslíš masáž zad," zazubím se."Jo," kývne Gee.
Nařídím Geemu, aby si zdělal horní část pyžama. Hm teď si zase představuju, jak to pyžamo rvu z Gerarda.Možná bych ani nestačila říct švec a Gee už byl na hoře bez. Ah, ještě by to chtělo aj dole bez. Heh! Už mě to zase chytá. Měla bych se uklidnit.Začnu Geeho masírovat."Hm to je příjemný, jo tam," libuje si Gee.Masáž trvá asi deset minut. K žádné líbačce či k něčemu jinému nedojde. Bohužel!
Popřeju Geemu dobrou noc a odbelhám se do pokoje a usnu.Zvoní mi budík. Ach jo mě se vůbec nechce vstávat. Nejraději bych se otočila na druhý bok a spala dál. Odbelhala jsem se do koupelny. Zahlídnu svoji podobiznu v zrcadle. OMG!

Já vypadám, jak vyoranej potkan! Opláchnu obličej studenou vodou, abych se trochu probudila. Zabrala to, bezva. Z koupelny vyrazím zpět do pokoje a navlíknu na sebe uniformu. Tak a jde se snídat!Ale prvně se nakouknu do obýváku jestli, tam Gee ještě je. Do obýváku jdu tiše. Gee spí,spokojeně oddechuje. Čučím na něho svým blaženým, přiblblým výrazem.Sakra asi se probouzí! Co teď?! Lehnu na zem a snažím se odplazit, ale zůstanu na místě, protože Gee zvedl hlavu a rozhlíží se, ale na zem se naštěstí nekouká. Rozhlédne se, zívne a zase si lehne a zavře oči. Uf!Co by mi asi řekl, kdyby mě viděl? Nevím ,ale já bych zrudla jako rajče.Zvedla jsem se ze země a potichu jsem odešla.K snídani jsem si dala lupínky, ale místo abych je jedla, tak jsem čučela do blba. Opírala si hlavu o ruku a v hlavě mi to šrotovalo.Ach jo…Proč se mi Gee tolik líbí? Já jsem do něho úplnej cvok! Já snad nedokážu myslet na jiného borce. Gee, kdybys to tak věděl, jak tě moc miluju!Ah on je tak sladkej. K zulíbání! Měla jsem chuť mu dát pusinku, když spal. Tak konec snění. Kolik vůbec je? 7:40! A do pr… Zdlábnu snídani a valím do školy jinak příjdu pozdě!
Házím trty a do třídy dorazím v 7:52. Uf! To byla makačka!"Čau Mary. Kde seš?" tlemí se holky."Jsem trochu nestíhala," povídám udýchaně."Vidíme." "A copak jsi dělala?" zeptala se mě Ema.
"No…jsem se zamyslela a nedívala jsem se kolik je.""Zamyslela nad čím pak?" dusí se holky smíchy."Nad Gerardem," řeknu zasněně."A copak jsi vymyslela?""Že je krásnej k zulíbání," zasním se."Jo to je pravda!"Zvoní, ach jo! Zasedneme do lavic a vyčkáváme až dojde učitel.
"Mary," houkne na mě Wendy."No co je?""Víš kdo se na tebe ptal?""Ne! Kdo?""Můj brácha Ben," uchechechtne se."Cože?""Jo! Se mě na tebe vyptával asi se mu líbíš."Čučela jsem na Wendy, jako by spadla z vesmíru. "Co na mě tak koukáš?" směje se."Jsi mi tou zprávou vyrazila dech.""No…když se mě Ben na tebe vyptával, tak jsem na něj taky čučela."Náš rozhovor přeruší učitel, který přišel. No jo no a jde se učit.Po hodině jsme zase kecaly."A jakej byl víkend holky?" zeptala se Bella."Suprovej!" vypadne ze mě."Povídej!" naléhají holky."V sobotu jsem byla s Gerardem sama doma.""Hustý." "Já bych chtěla taky být s Geem sama doma," uchichtne se Ema."A normálně jsem viděla Geeho v trenclích.""A nahýho ne?" vyzvídá Ema."Ne! Já jsem šla kolem ložnice. Bylo pootevřeno a Gee se převlíkal.""Jsi měla na něho vlítnout a znásilnit ho," smějou se holky."Jsem byla z toho dost hotová.""To věříme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GFMBR GFMBR | Web | 21. července 2008 v 0:01 | Reagovat

Jaajj XDDD další díl a to jakože rychle XDDD...omd...at už se to konečně nějak rozjede XDDD..když to tak vezmu tak je to pořad to samý XDDD...ale jako je to napínavý,ale mohlo by se to nějak rozjet XDDD

2 Annie Annie | Web | 21. července 2008 v 12:02 | Reagovat

supky!

3 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 22. července 2008 v 17:16 | Reagovat

Dál Dál prej vlítnout na něho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama