x_Miluji Tě_x (20)

19. července 2008 v 21:54 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Zavalí nás záplava smíchu až někteří lidi se na nás otáčej a ať se uklidníme. Jsme se teda trochu sklidnili, ale pořád jsme se dusili smíchy."Matinka asi na nás zapomněla, že tu jsme," tlemím se."Kdybychom zdrhli, tak to ani nepozná.""To jo. Se od nás distancovala a dělá, že žádný děti nemá.""Co se ji takhle připomenout," navrhuje Gee."No já nevím…" Já bych raději dál kecala s Geem a vypustila bych Lyn-Z z hlavy, jako ona nás. "Třeba bychom mohli na ni bafnout," směje se Gee."Hm! A jak to chceš provést?""Prostě se tam nenápadně přiblížíme a vybafneme.""Tak jo no…""Jdem na to!"Plížili jsme se, ale chvílama jsem pochybovala jestli to vyjde. Ale vyšlo! Gee vybafl
na Lyn-Z. Heh ta se lekla. Hahahaha!I pan Will se trošku lekl. Já jsem bafla jen trošku. "Co tu vyvádíte! Tohle si s váma doma vyřídím! A omluvte se, určitě jste vylekali pana Willa.""Pardon," řeknu a sklopím hlavu."Soráč," řekne Gee a povídá dál. "Jsme se ti maminko chtěli jenom připomenout!""To je v pořádku. Určitě jste se nudili a pak jste vymysleli z nudy tohle," povídá pan Will.

"Jste mohli vymyslet něco jiného a ne tohle, kdo to vymyslel?!"Já mlčím a zarytě koukám do země."Já," přizná se Gee."To jsem si mohla myslet. Doma si to vyříkáme!""Hm!" trhl Gee rameny.
"Mimi, proč koukáš pořád do země?" zeptal se mě pan Will."Ctím se trapně," řeknu a zvednu trochu hlavu."To je dobrý. Byla to jen legrace," usmívá se pan Will."Děcka jděte ještě chvíli si sednout zpět," povídá nám Lyn-Z."Nemusíte je vyhánět Lindo.""Ale ať jdou a ať zpytují svědomí.""Dobře, tak my jdem. Pojď Mimi." řekne Gee a chytne mě za ruku a vede mě ke stolu."Mary, co ti je?""Připadám si trapně. Bylo to blbý na ně takhle vybafnout.""Byla to jen sranda.""No trochu možná jo…""Úsměv pls!"Trochu se usměju."No vidíš, že to jde, ale chtělo by to větší. Usměj se na mě!"Na Geeho se prostě nedokážu mračit a usměju se pořádně. Gee se taky usměje.Ah ten jeho úsměv! Tím mě vždycky tak očaruje!"Supr! Už se usmíváš pořád. To jsem rád.""Na tebe se Gee nedá mračit."
"Mimi na něco zapomínáme.""Na co?"
"Na ty naše jiné jména," zašeptá."Aha jo to máš pravdu Mikey.""Máma si to doma s náma vyřídí. Už se ji bojím.""To bys měl Mikey.""Tak nás trochu sjebe no. Už tolikrát nás seřvala, to přežijem ne ségra?" mrkne na mě."Jasně brácha a nezapomeň zpytovat svědomí.""Ano pravda, velmi toho lituji," tlemí se Gee."Ne to musíš říct smutně a nakonec sklopit hlavu, aby to vypadalo důvěryhodně, abys jsi obměkčil matičce srdce," vysvětluju."Nějaká chytrá.""No jasně, když jsi starší o nějaký ty minuty," řeknu a uchechtnu se."Jsem starší takže si ségra nedovoluj!""Bla, bla, bla.""Chceš mě vyprovokovat jo?""Já? Ne!""Jen aby!""Děcka pojďte sem," volá na nás Lyn-Z."No co je?""Jedeme domů. Takže se rozlučte s panem Willem a jedem.""Nashledanou," řekneme s Geem dvojhlasně."Ahoj děcka," řekne pan Will."Ahoj Wille," řekne Lyn-Z.Já vyvalím oči. Lyn-Z s Willem si dali tykačku! Hm!"Ahoj Lindo. Snad se brzy opět potkáme. Dobře se mi s tebou povídá.""Mě taky," usmívá se Lyn-Z.
Po asi pětiminutovém loučení a blábolení Lyn-Z a Willa jsme se dostali do auta."Vy už si tykáte jo?" ptá se Lyn-Z Gerard."Jo. Je to v pohodě chlapík a abych nezapomněla. Gerarde, co to mělo být?""Co?""To vybafnutí! Pěkně blbej nápad!""Hm. Jsme se ti s Mary chtěli připomenout, že existujeme.""Jste mohli vymyslet něco jiného.""Třeba, že bych tam začal zpívat nebo hekat?""Hekat," vyprsknu smíchy."Že mě to nenapadlo," směje se Gee."Tak to můžeš udělat příště," dusím se smíchy."Na to zapomeňte!" vyhrožuje Lyn-Z."Jsem si dělal srandu," směje se Gee."Pěkně blbá sranda."Hm. Lyn-Z je zase taká nasratá a já s Geem jsme vytlemení jak leča. Dorazíme domů. Lyn-Z je pořád naštvaná. Gee na ni mluví, ale ona se s ním nebaví.
Je večer. Já sedím u počítače a surfuju po internetu. Mám otevřený dveře od pokoje a od ložnice jsou taky asi otevřený, protože slyším hádku."Lyn-Z, jak dlouho hodláš se semnou nebavit?""Třeba i zítra.""Někdy se mi zdá, že bereš všechno až moc vážně.""A ty se chováš jako puberťák.""Když já dneska hrál puberťáka.""Ale to nebylo jenom dneska Gerarde. Pořád vymýšlíš nějaký hovadiny!"
"To bych nebyl já!""Tak promiň,že jsem si myslela, že po svatbě zvážníš.""Proč bych měl zvážnět? Náhodou já dokážu být vážnej.""Dneska to tak vůbec nevypadalo.""Kolikrát ti budu říkat, že to byla sranda a k tomu jsem byl, jako za tvého pubertálního syna.""Ta puberta teda dneska s tebou mávala i ta Mary byla dneska klidnější.""Asi se tě zalekla, když viděla jak jsi soptěla.""Ha, ha, ha jsi fakt vtipnej Gerarde.""Kdybys byla moje matka, tak bych se tě asi bál.""Ty dneska sršíš vtipem. Víď?"
"Asi jo no, když to říkáš. A jak sis popovídala s panem Willem? Řekla jsi mu vše ,co jsi měla na srdci?""Jo! A mrzí mě to, že mu lžeme.""Můžeš mu říct pravdu.""Hm. Jednou k tomu stejně dojde."
"Ale aby se pak s tebou bavil nebo budeš napořád hrát Lindu Woodovou a třeba řekneš, že se s manželem Paulem rozvedeš, protože si zjistila, že místo práce tě podváděl?"
"Zajímavej nápad Gerarde nebo ti mám říkat Mikey? Asi příjdeš o tátu, který věčně není doma.""Hm a pak tě Will bude utěšovat ve svém náručí. Že?""To už trochu Gerarde přeháníš!""Přeháním? Aby to pak nebyla pravda.""Prosím tě nežárli.""Ty taky žárlíš Lyn-Z.""Takže si nemáme, co vyčítat, když žárlíme oba. Akorát já mám důvod.""A já jako důvod nemám?""Ne!""Dobře no. Nemám důvod…""Nemáš!"Hádka utichla a já se rozhodla spát, ale převalovala jsem se na posteli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 19. července 2008 v 22:24 | Reagovat

DÁL HONEM  :D twe oni se budou hadat jak leča kdo má důvod k žárlení :D:D Honem dál píšeš skvěle ♥♥♥ :-*

2 GFMBR GFMBR | Web | 20. července 2008 v 8:06 | Reagovat

děleeej pokračko XDDD už se nemužu dočkat XDDDD...rychleee...další díl XDDDD...drsná hadka XDDD

3 Annie Annie | Web | 20. července 2008 v 11:25 | Reagovat

super!!!! to bylo dobrý!!!!!!! a rychle další!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama