x_Miluji Tě_x (19)

18. července 2008 v 21:50 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Bylo vidět, že Lyn-Z je ještě taká nakrklá. Pozdravila nás chladně slůvkem "Čau".A zase odešla do pryč. S Geem jsme si vyměnili pohledy a jak zalezla povídám : "Lyn-Z je nějaká nakrklá.""Spíš ještě pořád.""Jo, jo pravda.""Snad ji to brzo přejde.""Zítra je doma?""Jo.""A ty Gee?""Já taky.""A co zítra podnikneme?""Nevím. Co třeba se takhle učit Mary?" mrkl na mě Gee a zasmál se."No to bych asi taky měla," uchechtnu se.Ještě chvíli jsme se dívali na televizi, ale pak už tam nic nebylo, tak jsme to vypli.Šla jsem do pokoje a trochu jsem hodila oko na učení.Dneska byl fakt supr den. Doufám, že se někdy zopakuje. Zítra bude doma i Lyn-Z. Ach jo. No nic, co se dá dělat. Třeba bude sranda a budeme si hrát znovu s Gerardem na dvojčata.Otevírám oči. Na displeji budíku je 8:37. Hm včera jsem u toho učení málem usla. Moc mě to nebavilo. Koho taky jo že?Vstala jsem z postele směr koupelna. Kouknu do zrcadla vypadám, jak vyoranej potkan. Oplácnu si xicht studenou vodou. Hned je to lepší. Převlíknu se a jdu se nasnídat.Gerard s Lyn-Z už jsou vzhůru a popíjejí kávu a pokuřují.

"Dobré ráno," pozdravím je."Dobré.""Co dneska podniknem?" zeptal se Gee,"Půjdeme na oběd někam do restaurace," odpověděla Lyn-Z."A co kdybychom šli do Mac-Donaldu a znovu bychom hráli, že jsem s Gerardem dvojčata," navrhnu."To je dobrej nápad! Co ty na to říkáš Lyn-Z?""Jo půjdem do Mac-Donaldu. Vy moje nezbedné pubertální dítka.""Supr!" zaraduju se. "Bude to zábava.""Ale dneska se budem muset domluvit, co si vezmem na sebe, když to byla minule náhoda," povídá Lyn-Z."Jasně," kývneme.Po snídani se odeberu do svého pokoje. Pustila jsem si mp3, moje první dnešní dávka muziky.A chvíli jsem se koukala na učení.
V 11:00 už jsem nahlížela do skříně a přemejšlela, co si asi vezmu.Ale ještě uvidím. Musíme se domluvit.Jdu se kouknout, kde se Gee s Lyn-Z nachází, že by jsme se už domluvili.Hm mám se kouknout do ložnice nebo do obýváku? Prvně se nakouknu do ložnice.Jdu pomalu, potichu, aby mě neslyšeli, protože bych chtěla na ně vybafnout. Ale v ložnici nikdo nebyl. Hm, takže bafání nebude, jde se do obýváku."Tak, co už jdem vybírat oblečení?"
"Kolik je?" 11:08. Jo jdeme."Šli jsme do ložnice, Gee rozevřel skříně a už se vybíralo. Prvně si vybere oblečení Gee, já se pak podle něho nějak zařídím.Gee si vybral černé kalhoty, zelené tričko s černýma pruhama a černé tenisky.Lyn-Z si také pomalu něco vybírala a já odběhla do pokoje a vybrala jsem si to samé co Gee akorát já mám červené tričko s černýma pruhama.Vrátím se zpět do ložnice. Gee i Lyn-Z jsou už oblíklí. Supr!Pomalu můžeme vyrazit je 11:35!"Tak vyrážíme ne?" povídá Gee.Zase mi čte myšlenky!"Jasně," zazubím se.S Gerardem jsme seděli v autě v zadu a pořád jsem se něčemu tlemili."O čem se bavíte? Já se chci taky zasmát.""To je tajný," povídá Gee.
"To je debata mezi puberťáky," řehním se.
"Tak dobře. Vy moji puberťáci!"Dojeli jsme do Mac-Donaldu. V autě jsme si ještě zopakovali, jak se jmenujeme a šli jsme.Hned, jak jsme vstoupili do Mac-Donaldu, tak lidi se mezi sebou začali něco šuškat. Co asi? Jako minule…"Nezastavujte se děcka a jdem si něco vybrat," povídá Lyn-Z."Já si určo vyberu hranolky," povídám."A já nějakýho hamburgra," řekne Gee. Vybrali jsme si a myslím, že jsem si sedli na to stejný místo, jak minule. Já s Gerardem sedíme vedle sebe a Lyn-Z naproti nám a má výhled na dveře. Uslyším otevření dveří a na obličeji Lyn-Z se rozjasní úsměv. Kdo asi přišel? Za chvíli se to určitě dozvím!K našemu stolu přišel pan Will Sea!
"Dobrý den," pozdravil nás."Dobrý den pane Wille," pozdravila ho Lyn-Z."Dobrej den," pozdravili jsem ho s Gerardem dvojhlasně."Můžu si k Vám přisednout? Jestli Vám to nevadí?""Nevadí. Sedněte si.""Kde máte manžela?""Paul je zase v práci.""Zase?""Ano.""Bývá v práci asi dost často.""To bývá. Někdy mě to pěkně vadí a říkám si jestli mě ještě miluje!""A Vy ho milujete?""Já už sama nevím…""No mami," vyleze ze mě."Co je Mimi? A kolikrát jsem říkala, že rozhovory dospělých se neposlouchají.""No jo furt.""Víte co?""Co?" zeptáme se s Gerardem."Nechtěli by jste si děcka sednout jinam? Aby jste neposlouchali , o čem se baví dospělí.""Ale my už nejsme malý děti," protestuje Gee."Ale taky nejste dospěli," řekne Lyn-Z.
U té poslední věty, co řekla Lyn-Z jsem se musela držet, abych nevybuchla smíchy.
"No jo tak my jdem," řeknu a zvedám se. "Mikey zvedej zadek! Jdem jinam, když nás tu mamka nechce.""Máš pravdu Mimi! Jdeme!"Odešli jsme o pár stolů dál. Ale měli jsme na Lyn-Z i na Willa výhled, teda aspoň já, protože Gee si sedl proti mně."Jo Mary…" zašeptá Gee.
"No co?""Včera jsme uzavřeli takovou malou pohodičku."Chvíli přemýšlím a pak povídám: "Jo ty myslíš, když vydržíš celej den nekouřit.""Bingo! A já si včera ani jednou nezapálil.""Tak to je supr a už jsi si vymyslel svoji odměnu?""Jo!""A co to bude?""Masáž zad," zazubí se Gee."Dobře," mrknu na něho.Chvíli koukám na stůl, kde sedí Lyn-Z s panem Willem. O čem se asi baví? Hm, ale co ať se baví. Já teď sedím s Gerardkem a pořád na něj házím své chlípné pohledy.Opřu si hlavu o dlaň a koukám na Geeho. "Ty mě hypnotizuješ?" směje se."Jo," usměju se.Gee mi čmajznul hranolku, jako minule!"G…Mikey!""No co je Mimi?" tlemí se."Si mi odcizil hranolku," hraju uraženou.
"Fakt? Nepovídej," směje se Gee stále. Já už to taky nevydržím a vyprsknu smíchy."My jsme fakt puberťáci," směje se Gee."Když jsme ne?""Jo no."Nakloním se víc k Geemu a zašeptám: "Gee ty nejsi dospělej?""Asi ne no."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 enys enys | Web | 18. července 2008 v 22:39 | Reagovat

No, a pišeš si tam s jednou borkou a tedkoms jí dala svoje icq :-D to sem já :-D :-D :-D jinak nějakou story bych stebou sepsat mohla ;-) ;-) kdybys chtěla ;-)

2 GFMBR GFMBR | Web | 18. července 2008 v 22:49 | Reagovat

Masaž zad?? Masaž zad???? XDD tak to chci vědět pruběh XDD rychle pokračko...ale jako že hned!!!!!...jinak asi pojdu čeče XDDDDD.....plssss....pokračko...hneeeeddd XDDDDD

3 Annie Annie | Web | 19. července 2008 v 12:37 | Reagovat

Heeeeeeej další díl a to hneed!!!!

4 enys enys | Web | 19. července 2008 v 14:33 | Reagovat

Okay....však mám tvoje icq :-D tak se domluvíme na něm,ju? ;-)

Jinak je to fu*k drsná náhoda :-D

5 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 19. července 2008 v 20:51 | Reagovat

Odcizil hranolku :D:D twe masáž zad :D:D:D HONEM další dííl je to super honem honem ♥♥♥♥♥

6 Annie Annie | Web | 19. července 2008 v 21:46 | Reagovat

dalšíííííí!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama