x_Miluji Tě_x (18)

16. července 2008 v 15:10 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Fakt?""Jo," zazubím se.Gee vypnul televizi."Nahoď něco. Co budeme dělat?" zeptal se Gee.Já bych hned měla jeden nápad, ale ten nahlas říkat nebudu."Mohli by jsme si zahrát, že jsem reportérka a ty jsi ty.""Dobrej nápad! Jdem na to!""Dobrý den Gerarde. Mám tu hned jednu otázku. Mohla bych Vám tykat?""Ahoj. Jo tykej mi to bude lepší.""Dobře Gerarde. Jak ti klape manželství?""Jo docela dobře. I když někde máme výměnu názorů.""Jak by jsi pár slovy popsal svoji adoptovanou dceru Mary?""V poho holka.""Chtěl by jsi mít vlastní děti?""Jasně!""A proč nemáš?""Lyn-Z nechce."
"Myslíš, že někdy bude chtít?""Nevím.""A co když nebude chtít, třeba nikdy?""No to by bylo blbý, ale snad bude chtít je mít.""Ale kdyby nechtěla nikdy?""No to je docela záludná otázka."

"Co kdyby chtěla mít s tebou dítě jiná žena?""To by chtělo asi hodně žen."
"Myslíš, že by bylo možné, že by ses zamiloval do jiné ženy?""No. Možné to je!""A měla by ta žena velké plus, kdyby chtěla mít s tebou dítě?""Jo, ale to není jediné co bych chtěl po ženě.""Co by jsi chtěl po své vyvolené? Máš nějaký vysněný idol? Jaká je pro tebe ideální žena?""Ideální žena? Musel bych ji mít rád."A mě máš rád? řekla jsem si v duchu. "Kdy by mělo vyjít nové cédé?""Asi až za rok. Nevím to přesně.""Tak už mi docházej otázky. Děkuji za rozhovor Gerarde. A brzy ahoj."
"Ahoj."
"Tak co budem dělat teď?""No já nevím. Musím nad tím přemýšlet."
"Co si třeba zazpívat Mary?""To by šlo!"Zazpívali jsme pár songů a už jsme zase vymejšleli, co dělat dál."Nepůjdem ven?" navrhoval Gee."Já nevím, spíš ne."Usilovně jsme přemýšleli až se mě málem kouřilo z hlavy."A co sehrát nějakou scénu. Převlíknem se do jiného oblečení. Třeba bychom mohli hrát na upíry nebo na to, že jsme mrtví.""To druhý zní zajímavě. A víš, jak to bude asi probíhat?"
"No za prvé se převlíknem a pak budem hrát mrtvoli, jak klábosí na hřbitově."
"Tak jo!"
Šli jsme se převlíct. Vzala jsem na sebe černé šaty. Sahali skoro až na zem a šaty neměly rukávy, byly na ramínka. Na ruce jsem si vzala černé nárukávníky, které sahali skoro až k loktům.
Dále jsem si vzala prstýnky s lebku, s černým kamínkem, černou růži a prstýnek ve tvaru rakve, ten je fakt zajímavej, když rakev otevřu, tak je tam kostlivec.Na krk jsem si vzala řetízek s lebkou a náušnice též s lebkou.Vlasy jsem nechala rozpuštěné. Na obličej jsem nanesla bílý pudr, udělala jsem si kruhy pod očima a rty jsem měla bledé. Vypadala jsem opravdu, jako mrtvá.
Šla jsem do obýváku. Gee už tam byl. Hmm je k nakousnutí. Slint!Měl černé kalhoty, sako a košili. Kravatu měl červenou. Taky měl bílý obličej a bledé rty. Též jako já měl černé kruhy pod očima.
Najednou mě napadá, co říkat a hned jsem spustila."Ah drahý, jak už je to dlouho, co jsme zemřeli?""Už dvacet let má nejdražší.""Umřeli jsme mladí ani potomka jsem ti nedala."
"Nermuť se, když jsme chtěli mít, ale náš život byl předčasně ukončen.""Ano, ano, je to dvacet let, co nás zabil vrah.""Je to výročí naší smrti drahý?""Ano. Ale kdybychom žili, tak by jsme měli kupu dětí drahá.""To mě tak tíží. A byl to tak krásný den, co jsme zemřeli.""Ano, procházeli jsme se v parku. V noci, měsíc byl v úplňku a hvězdy plápolaly.""Drželi jsme se za ruce a šeptali si sladká slůvka."
"Ale náhle se objevil vrah a mířil na nás pistolí. Chtěl nás okrást.""Ty si se nedal zastrašit a postavil ses mu.""Ano.""Ale on měl zbraň a střelil tě do srdce a na místě jsi byl mrtví.""Ani jsem ti nestihl říct sbohem.""Já jsem šla hned za tebou drahý. Také mě střelil do srdce."
"Padli jsme oba, naše mrtvá těla ležely vedle sebe."
"A naše duše se opět setkaly."Seděli jsme s Gerardem na pohovce a po téhle hře jsme chvíli mlčeli a dívali si do očí.Gee vzal moji ruku a políbil ji a povídá: "Moje drahá, stále jste krásná i po smrti.""Vy též," usmála jsem se.Tahle hra neměla chybu! Hráli jsme to, jako bychom to měli nastudovaný. Musím říct, že máme dobrou improvizaci."Gee já jsem se do té role vžila.""Fakt? Víš, že já taky.""Hráli jsme to skoro, jako ve filmu.""To jo."
Gee navrhl, abychom si zatančili. Já jsem samozřejmě souhlasila. Gee pustil hudbu…ploužák!
Gee dal ruce na moje záda a já to udělala též a lehce jsem ho hladila. Gee mě začal hladit také. Ah to je nádherný. Dívali jsme si do očí a naše těla byly, tak blízko.
Ale k žádnému líbání nedošlo. Bohužel!
Gee poděkoval za tanec a já též a šli jsme se převlíct.
Sedla jsem si k počítači a dívala se na youtube na videa Frerard. Gee došel ke mně do pokoje a díval se semnou.Měli jsme u toho dost velkej výtlem.
V 17:10 jsme už měli oba hlad. Tak jsem šla udělat volský oka. Nacpali jsem se a přesunuli jsem se do obýváku a koukali na televizi.
V 18:00 už přijela Lyn-Z. Ach jo a je po srandě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 16. července 2008 v 18:40 | Reagovat

SUPER !!! Dál honem :-****

2 GFMBR GFMBR | Web | 17. července 2008 v 11:31 | Reagovat

Jaaaaaaaaaaaaajjj...XDDDDDDDDD užasný...chci další díl XDD ach jak tam tančili XDDDD....at už se konečně líbaj XDDDD

3 Ajushka Ajushka | Web | 17. července 2008 v 16:28 | Reagovat

Přihlaš se u mně do Sond  v rubrice soutěže najdeš přihlášku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama