x_Miluji Tě_x (17)

15. července 2008 v 12:00 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Dobrou."Koukala jsem na podpísek od Geeho. A jak mě pohladil po bříšku. Ah! Zapla jsem si svršek pyžama, zasla jsem a lehla si na bok, ale ještě se mi nechtělo spát. Vtrtalo mi hlavou, proč se najednou Gee zvedl, když jsem ho pohladila po tváři?Že by proto, aby mě nezačal líbat? Nevím. Kdo ví!

Ráno jsem se probudila v 9:27. Převlíkla jsem se, ale chvíli jsem se dívala na ten podpísek na bříšku,co mi dal včera večer Gee. Příjdu do kuchyně, tam nikdo. Ale za chvíli tam došel Gee."Dobrý ráno," usměju se na něho."Dobrý."Gerardek asi právě vstal, protože byl v pyžamu a měl takový roztomile rozcuchaný vlasy."Sluší ti to," řeknu a upiju čaje."Co mě?" diví se ještě spící Gee."Jo tobě," usmívám se."A copak?""Ty rozcuchaný vlasy.""To vrabčí hnízdo?" směje se Gee."Jo," kývnu a uchechtnu se."Tobě to sluší víc, jak mě.""Ee, tobě víc.""Dobře. Když jinak nedáš," tlemí se Gee a já vyprsknu smíchy ještě, že jsem zrovna nepila čaj."A kdepak je Lyn-Z?""Na koncertě."Supr! Zaraduju se v duchu."Aha.""Takže dneska ti bude muset stačit jen moje maličkost.""Neboj Gee bude mě to stačit."Gee odešel pryč a já za chvíli taky. Šla jsem kolem ložnice Gee nechal pootevřené dveře.
Trošičku jsem nakoukla. Gee se převlékal byl tam jenom v trenkách! Tý jo to chce klid. Musím dýchat zhluboka. Zhluboka! Nádech, výdech, nádech, výdech.Já bych po něm hned skočila. Slint! Sakra mě fakt něco teče z pusy. No fuj! Já jsem prase!Ale moc se tomu nedivím, že slintám. Vidět Geeho v trenkách to se jen tak nevidí.Ale co by bylo ještě lepší…vidět Geeho, jak ho pán Bůh stvořil. A jako podle fotek, co jsem viděla. Když má v Gee těsné kalhoty, je vidět, jak je vybavenej. Musím říct, že fakt dobře!Rychle jsem valila do pokoje a švihla sebou na postel.Fíha dnes sama s Gerardem! Měl by si dávat pozor, abych po něm nevyjela. Musím se ovládat. Snad to půjde!
Gee přišel do mého pokoje."Co dneska podniknem? Lyn-Z není doma, takže můžeme dělat hovadiny.""No já nevím Gee. Mám dneska uvařit oběd nebo půjdem do restaurace?""A copak by bylo dobrého?""Co by jsi chtěl?""Kuře a rýži.""Dobře máš to mít.""Už se těším.""Gee víš z čeho já nemůžu?""No z čeho?""Jak u některých písniček hekáš," tlemím se."Á slečince se líbí hekání," směje se Gee."Tvoje jo," směju se."To by jsi taky zvládla. Zkoušela jsi to? Je to sranda.""Ještě ne!""Tak už máme vymyšlenou první aktivitu."Já jsem si stoupla vedle Geeho, abych mu byla blíž.
"Prvně zahekám já a pak ty. Jo?"Kývnu na souhlas a Gee začne hekat. Hmm to mě tak vzrušuje!"No teď ty a netlem se pořád," směje se Gee.Trošku jsem hekla, ale strašně jsem se smála."Klid," řehní se Gee."To nejde.""Ale jde, když jsi včera…" Gee se zasekl."No jo já vím. Jsem byla vzrušená.""Heh jsi nadržená, jak stepní koza," tlemí se Gee."Hej Gee, teď jsem to chtěla říct."Nastane výbuch smíchu."Teď zpátky k hekání.""Dobře no. Heh. A Gee nechceš mi zahekat do ucha až to lépe slyším," chechtám se."Do ucha jo?" Tak jo no."Maras! Dneska je supr den, když tu není Lyn-Z. S Gerardem děláme úchylárny a nikdo nás nenapomíná. Gee mi začne hekat do ucha. Já vyheknu slastí. Zase se chvíli tlemíme, jak leča a pak už hekáme dvojhlasně. Kruté hehehe!Začala jsem Geemu hekat do ouška a on mě. Najednou jsme byli u skříně a já jsem se o ni opírala. Stále jsme hekali a k tomu jsem Geeho hladila po zádech a Gee mě též hladí po zádech.Měla jsem chuť ho líbat, ale najednou Gee se jaksi vzpamatoval z toho úchylňačení a přestal hekat a řekl: "Sorry." A odešel. Jsem čučela za ním a jen jsem se usmívala. Máme ještě celej den. Chvíli jsem pobyla v pokoji, ale za chvíli jsem se šla podívat, kde je Gee.
Byl v ložnici."Sorry, že jsem přerušil naši aktivitu.""To je v poho Gee," řeknu a usměju se."Jsme byli až moc rozjetí.""To jo."Seděli jsme s Gerardem na posteli a kecali jsme.Bylo 10:42, a já jsem šla vařit oběd, Gee šel semnou do kuchyně, abychom mohli kecat dál.Gee si chtěl zapálit cigáro, ale já ho přerušila. "Gee něco mě napadlo!""No copak?""Co zkusit tento den nekouřit?"
"Zajímavý, dobře dneska nebudu kouřit!""Dobře, když to dodržíš, tak si něco vymysli, co by si chtěl za odměnu a když ne, tak si vymyslím pro tebe trest. Platí?""Platí!"Tak to jsem zvědavá jestli to Gee vydrží!Oběd byl hotovej, zasedli jsme s Geem ke stolu a jedli jsme. Gee chválil oběd a já byla ráda, že mu chutná. Po obědě jsme se přesunuli do obýváku, pustili jsme si televizi, ale já jsem se spíš dívala na Geeho.Gee si toho všiml. "Mary televize je tam," smál se.
"Tebe je lepší pozorovat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 15. července 2008 v 12:40 | Reagovat

twe jsem nadržena jak stepní koza ae fakt jko twe :)) Upe super díl...Další :))) HONEEEEEEEEEEEEM :D bych byla šťastná kdyby Mary a gee byli spolu ae to se asik nestane no :D

2 FreRard-LoWe alias majitelka blogu FreRard-LoWe alias majitelka blogu | E-mail | Web | 15. července 2008 v 14:10 | Reagovat

LeŇuŠe_ co ty víš třeba jo....:)

3 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 16. července 2008 v 12:37 | Reagovat

Jo? to by bylo super :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama