x_Miluji Tě_x (16)

14. července 2008 v 11:59 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"No nazdar, kde jste?" zeptal se Ben."Jsme kecaly s MCR," řekla mu Wendy.
"Fakt?""No jasně," zazubila se Ema."A jsme podepsaný, ale nejvíc Mary," tlemí se Wendy."Mary má podpis od Frankiho i na zadku," řehtá se Ema."Na zadku?" vykulil oči Ben."Jo, ale to navrhl Frank."Měl jsi jít s náma brácho," povídá mu Wendy."Dobře. Příště půjdu, jestli mi do toho něco nevleze. A nasedejte. Jedeme!"V autě jsme kecaly o zážitkách z koncertu. Ben rozvozil holky domů. Já jsem vystoupila, jako poslední."Čau a dík za svezení. A Wendy…čau v pondělí.""Čau."Vstoupila jsem do domu a přemýšlela jsem jestli mám pozdravit Lyn-Z nebo ji aspoň zkontrolovat, co dělá. Šla jsem do obýváku. Lyn-Z se dívala na televizi a popíjela víno."Ahoj."
"Ahoj, tak jak bylo na koncertě. Hm?""Suprový!"Lyn-Z si mě prohlížela a povídá: "Co to máš na čele a na tvářích?""Podpisy a mám je i na rukách,"řekla jsem a zdělala jsem si mikinu.
"Ty jsi, ale cvok. A nemáš třeba i na břichu nebo na noze?""Na břichu mám taky."
"Když říkám cvok. Tvoje kámošky byly taky tak podepsaný?""Tolik ne. Ale jedna má taky na břichu. Ale taky mám podpisy na plagátu, ty se nesmejou."Chtěla jsem odejít a vzít si mikinu, ale jak jsem se zohla pro mikču a byla jsem zády k Lyn-Z, tak se tričko vytáhlo nahoru.
"Co to máš?"

"Co? Kde?"
"Máš tam něco skoro na zadku, možná to máš i na zadnici.""Eh…""Pojď blíž, copak jste vyváděli? No pojď."Nadechla jsem se a šla k ní blíž."Podpis od Franka. Nemáš i někde jinde podpisy?!"
"Ne to už je poslední a napadlo to Frankiho, zeptal se mě jestli nechci podpis na zadek.""Hm a ty jsi chtěla. Ty jsi ale praštěná.""Hm! Aspoň byla sranda.""Sranda…""Proč mě tak kontroluješ? Už jsem přece dost velká. No jo já vím chceš, abys byla zodpovědnou a dobrou matkou.""To neznamená, že jsi velká, že nemůžeš udělat nějakou hloupost. Jo a snažím se být zodpovědnou a dobrou matkou."Domů dorazil Gerard."Nazdar," řekl Gee vesele.
"Čau," řekla chladně Lyn-Z."Ahoj," řeknu mile."Co se děje Lyn-Z?""Jenom to, že jsem prý cvok," vypálila jsem ze sebe.Gee se začne tlemit, ale jenom chvíli, protože Lyn-Z zarytě mlčí."Co je?" zeptá se znovu."Vy máte, ale nápady," vyleze z Lyn-Z.Gee na ni nechápavě kouká."Sranda musí být Lyn-Z," řeknu ji."Se divím, že ses nenechala podepsat úplně celá," odvětí Lyn-Z.Geemu docvaklo o co jde a povídá: "Tak je trochu víc podepsaná. A co no?""A nic. Nechápu, jak se mohla nechat podepsat na zadek."Gee vyprskne smíchy a povídá: "Kvůli tomu děláš caviky Lyn-Z. Já se z tebe zcvoknu.""Spíš já z tebe. A doufám, že jste nedělali nějaký prasárny na tom koncertě!""A co když dělali? Co uděláš?" řeknu trochu nakvašeně. Lyn-Z mlčela."Rozvedeš se s Gerardem?" pokračuju dál.
Gee na mě kouká a Lyn-Z stále mlčí asi neví co říct."Jdu do pokoje. Dobrou noc," řeknu a odcupitám. A rovnou jsem zalezla do koupelny, abych se osprchovala.
Mezitím v obýváku
"Lyn-Z, co by jsi udělala, kdybych ty úchylárny na tom koncertě dělal?""Byla bych na tebe naštvaná."
"Hm! Tak buď naštvaná.""Takže to znamená…""Jo dělali jsme je.""Když už tady debatujeme. Tak se mi zdá, že se Mary začíná až moc projevovat a zdá se mi někdy taká vznětlivá. Třeba dneska se mě zeptala, proč ji tak kontroluju.""A ty se divíš? Vyčítáš ji takovou prkotinu, jako je podpis na zadku. A ještě ji říkáš, že je cvok.""A není? Někdy mi připadá taká bláznivá."
"Nikdo není dokonalý Lyn-Z a když říkáš, že je cvok, tak já jsem teda taky! Mary je v poho holka a sama si chtěla starší dítě, tak si nestěžuj," řekl Gee a odešel pryč.
Vylezla jsem z koupelny. Ach jo ty podpisy se mi smyly, když trochu tam ještě jsou, ale stejně. Lehla jsem do postele, ale nechtělo se mě spát. Jsem plná zážitků z koncertu.Vzala jsem si časák a četla si. Nečetla jsem dlouho, protože do pokoje přišel Gee."Nemůžeš spát?""Nemůžu, jsem plná zážitků. Ten koncert byl suprovej a i ta podpisová akce. Byla to sranda! Akorát se mi ty podpisy trochu smyly a na břichu už je nemám vůbec.""To jsem ráda, že se ti koncert líbil," usmál se Gee.
"Gerarde?""Ano Mary?""Nechtěl by ses mě podepsat?"Gee se zasmál a povídá: "A kam to chceš?""Kam chceš ty.""Třeba na bříško?""Třeba," kývla jsem a padala mu fix.
Rozepla jsem pár knoflíčků od svého svršku pyžama. Gee začal fixkou míhat po mém bříšku."Ah", vyjekla jsem tlumeně.Gee se usmál a lehce mě pohladil po bříšku."Díky Gee," zašeptám.Ležela jsem na posteli a Gee na ni seděl. Hleděli jsme si do očí. Já jsem měla chuť Geeho políbit. Pohladila jsem ho po tváři. Gee se najednou zvedl, líbl mě na čelo a řekl: "Dobrou noc."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GFMBR GFMBR | Web | 14. července 2008 v 12:27 | Reagovat

Heeeeeyyyyy....jakooo....ja chci dalšíí díííll....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to hneeeddd!!!!!!!!!!!! XDDDDDDD heyyy jako makej s těma pokračkama XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama