x_Miluji Tě_x (15)

13. července 2008 v 11:56 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Gerard párkrát olízl mikrofon. Heh! A u píšničky Famous last words se válel po zemi. Ray pohazoval svým hárem, Frank dělala svoje kousky s kytarou, Mikey to drtil na basovku a Bob to mlátil do bicí.A Frank chvílu dal nadstavec od mikrofonu mezi nohy.Jsme z toho byly dost vysmátý. Dokonce byl i Frerard! I když takovej malej, ale byl!U písničky The ghost of you Gee zahekal do mikrofonu.
Koncert byl fakt suprovej! Bomba! Ale bohužel už byl u konce.Teď bude podpisovka."To byl suprovej koncert," libovaly si holky."A klukům to moc slušelo.""Jo! Hlavně Frankovi," začala slintat Ema."Gerardkovi taky," povídám."Taky!" kývne Ema hlavou."A Mikeymu," ozve se Wendy."Jo!""Prostě všem," povídá Bella."Jooo!!!"Dav lidí jde si pro podpisi a fotky. Hm to fakt nevím, jak mi Gee zavolá. Půjdem tam taky!Lidi mě možná trošičku poznávali, slyšela jsem je jak říkaj: "Není to náhodou adoptovaná dcera Gerarda?""Holky půjdem si taky pro podpis ne?" navrhnu."Jasně!""Ale chvílu vyčkáme.""Ne. Já bych tam naklusala hned," povídá Ema."Hele a viděli jste někoho ze třídy?" zeptala se Bella."Já ne.""Já taky ne."

Na mě koukají nějaký holky a něco říkaj a jdou k nám! Nebo spíš ke mně."Nejsi ty náhodou adoptovaná dcera Gerarda?" zeptala se mě jedna hnědovlasá holka.Co teď? Říct pravdu nebo kecat?"Jasně, že je to dcera Gerarda," povídá za mě Ema."Tak to se máš a jaký to je?""No někdy se teda moc nemám, když vidím, jak se Gee líbá s Lyn-Z.""No to je pravda. To musíš překousnout.""Hm to musím.""Podepíšeš se nám?""Já?" řeknu dost překvapeně."Jasně," povídaj holky."Tak jo akorát, že nemám propisku."
"Já mám," povídá jedna holka.
Podepsala jsem se jim a odcupitaly si pro podpisy MCR."Tak to bylo hustý," vypadlo ze mě."Na to si budeš muset zvykat Mary," poplácala mě Wendy po zádech."Holky jdem si taky pro podpísek," povídá Ema."Dobře, tak jdem." Bylo tam taky hafo lidí. Trošičku jsme se procpaly do předějc, ale stejně jsme čekaly. Blížily jsme se konečně k My Chemical Romance. Gerard mě zahlídl a usmál se namě. Vidím, jak něco šeptá Frankovi."Franku už vidím svoji dceru!""Fakt? Kde?""Tam ta černovlasá s tričkem MCR.""Hm pěkná dcera taťko, ta se ti povedla," uchechtl se Fee.
"Ha ha ha, ty seš zas vtipnej Franku!""Mary!" šťouchla do mě Ema."Co je?""Gee něco šeptá Feemu a tlemí se.""Vidím."
Konečně jsme se dostali až k MCR.
"Ahoj! Ten koncert byl fakt suprovej!" usmívám se.
Holky zatím žadají kluky o podpisy.
"Mary to jsou tvoje kámošky, ty tři holky?" ptá se mě Gee."Jo!""Něco mě napadlo.""Copak Gerarde?""Řeknu Markovi, aby vás zavedl do zákulisí.""Jo supr!""Holky počkáme na kluky v jejich "zašívárně". Mark nás tam zavede."Holky kývly. Gee to oznámil Markovi a on nás tam zavedl. Někteří lidi za námi koukali a asi si říkali, co se děje."To je maras! Čekat tu na MCR! Krutý, krutý, krutý!"Kluci dorazili za půl hodiny.
"Tak kluci konečně poznáváte moji dceru Mary," povídá Gee."Zdar," řeknu a usměju se."Zdrarec!" přivítají mě kluci."Já už ji, ale znám, že Mary?" mrkl na mě Mikey."Asi ti Mary nemusím kluky představovat, protože je znáš.""Jo znám, ale já bych měla představit svoje kamarádky. Wendy, Ema a Bella."A jak se vám holky líbil koncert?" zeptal se Frank."Suprovej!""A máte podpisy?"
Holky kývly."Ale já nemám," vypadlo ze mě a kluci se rozesmáli."A kam to chceš podepsat?""No na papír a na bříško," tlemím se."Já chci taky ještě na bříško," ozvala se Ema.Kluci se nám podepsali. Bella měla podpis na rukou, Wendy taky, Ema na břichu a vyprosila si od Franka pusu. Taky se fotilo o sto šest a byli jsme vytlemení. A já jsem byla podepsaná fakt hafo. Nechala jsem se podepsat na břicho, ruce, čelo a tváře.Frank si dělal srandu jestli nechci podpis i na zadek. Všichni se tlemili.
Já jsem trošičku stáhla kalhoty a povídám: "No můžeš."Nastal výbuch smíchu. Frank vzal fix a podepsal se mi tam. Ema byla, tak vysmátá, že ji tekly slzy.V 22:15 zazvonil Wendy mobil.
"Volal mi brácha. Ptal se, kde jsme, že na nás čeká v autě.""Tak mi budem muset jít. Zdarec."
"Zdar.""Mary a hned do postele a neponocuj," směje se Gerard."Jo jasně. Uvidíme se doma. Čau!""Čau!"Chvílu nám trvalo než jsme dorazily k autu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GFMBR GFMBR | Web | 14. července 2008 v 2:37 | Reagovat

Kurvaaaaaaaa.....ja chcu další díl XDDDDD bez něj to asi nepřežiju XDDD hele a kdy jako mezi nima něco bude?? ja už netrpělivě čekám kdy jakože se k sobě začnou nenápadně přibližovat atd XDD no prostě kdy se políbí XDDDDD a ono  furt nic XDDD...heh ale tohle je jedinej příběh u kterého mi nevadí že Frank a Gerard nejsou spolu XDDD sice si mohla scenu jak byli na podiu trochu víc rozepsat ale to je detail XDDDDDD......scena v mekači byla uplně perfektní a vubec všechno XDDD jaaaj tenhle příběh je best XDD Ačkoliv není napsaný jako od spisovatele ( neber jako uražku) a ma slohové chyby tak je naprosto užaný XDDD....takže jako ja chcu pokračko a to jakože HNED !!!!!!! XDDDD

2 Veve Veve | 15. července 2008 v 13:09 | Reagovat

kdy se políbí...to přijde.... :) njn ty slohove chyby ty se musí prostě přehlížet... nikdy mě nenapadlo že bych se to takhle dávalo na net... a začalo to tak nevinně...když jsem myslím na chatu začala psát o tom kdyby jsem byla třeba Geeho adoptovaná dcera...no a taky to vzniklo...byla to sranda, která přerostla v dloooooouhý příběh, kterej stále není dokončenej...doufám že ho dopíšu dřív než umřu... (nikdy člověk neví kdy umře)...a jsem moc ráda že se příběh líbí... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama