x_Miluji Tě_x (14)

13. července 2008 v 11:54 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Proč se ptáš jestli jsem adoptovaná? Jsem! A v úterý jsme byli na chvíli sourozenci," uchechtnu se.
"No protože mi někdy připadá, jako by jste byli příbuzní.""Proč?""Protože Gee určitě taky myslí na prasárny," směje se Ema."My si s Geem asi čteme myšlenky.""No to asi jo.""Tak holky já valím dom, takže se sejdeme až tam nebo si dáme někde spicha?""Raději spicha.""A kde?""Třeba u školy, jak je to parkoviště. Pojedeme autem," povídá Wendy."Jo dobře.""Takže před školou u toho parkoviště v 18:45. Koncert začíná v 20:00, že jo?""Jo! Takže čau holky.""Čau."Dneska jsem šla domů pěšky. Mě to nevadí aspoň se projdu.Přijdu domů, Lyn-Z s Gerardem jsou v obýváku."Ahoj."
"Ahoj Mary.""Určitě se nemusím ptát, jak moc se těšíš na koncert," usmívá se Gee."Těším se moc, moc, moc. A budete dělat na koncertě nějaký úchylárny?"Lyn-Z na mě čučela, jako bych spadla z Marsu a Gee se tlemil."No jasně, že budou," mrkl na mě."Jaký úchylárny? Nic nebude Gerarde!" povídá Lyn-Z."Proč to Lyn-Z zakazuješ?" ptám se jí."Protože tam někdy dělaj takový prasárny, že to ani není možný. Gerarde opovaž se líbat nebo osahávat Franka!""A co olizovat Mikeyho nebo mikrofon?" uchechtnu se."To taky ne!""Jo! To tam musí všechno být," protestuju."Určitě tam něco bude!" řekne Gerard."Gerarde opovaž se!""Proč?" řeknu tohle slovíčko za Geeho.
"Řekni mi, kdybys byla Gerardova žena. Tobě by to nevadilo co dělá?"
"Ne!" kroutila jsem hlavou.Gee se ducil smíchy.

"To všechny faninky MCR mají rády tyhle úchylárny?""Já bych řekla…že jo!""Jestli máte My Chemical Romance rádi jen kvůli tomuhle…""Ne to ne! MCR mají skvělý písničky. Ty texty jsou excelentní," povídám plná emocí a nakonec řeknu: "MCR je můj život. Nevím co bych dělala,kdybych je neposlouchala. To bych snad ani nežila!"Lyn-Z na mě koukala s lehce otevřenou pusou a Gee se usmíval.
Bylo 17:50. Gee přišel do mého pokoje."Za dvě hodiny už bude koncík. Už se těším," povídám a usmívám se."No já, abych už vyrazil," povídá Gee."Gerarde, že neposlechneš Lyn-Z?""Ne neposlechnu ji," zakroutil Gee hlavou."Tak to je supr," zazubím se."V tom obýváku jsi měla suprovou řeč," usmíval se na mě Gee."Šlo to z mého srdce.""Bylo to vidět. Tak já jdu. Uvidíme se na koncertě. Čau!""Jo, jo. Už se těším. Ahoj!"
Hm já bych se možná měla pomalu chystat! Černé kalhoty s MCR páskem, černé MCR tričko, černou MCR mikinu s nápisem DEAD! a MCR botky.
18:30 jsem se vypařila z baráku ani jsem Lyn-Z nic neřekla.
Za dvanáct minut jsem došla na parkoviště u školy. Auto už tam bylo, Wendy s Bellou stály před ním.
"Čau holky.""Zdar Mary.""Ema ještě nedorazila?""Ne a stejně má ještě čas.""Určitě přijde přesně v 18:45.""A kdo řídí?" zeptám se ze zvědavosti."Můj brácha Ben," povídá Wendy."Aha!"Ema přišla přesně."Nazdar holky. Vidím, že jste tu všechny. Můžeme jet ne?""Zdar. Jo jedem."Nasedly jsme do auta. Wendy mě představila bráchovi a jelo se.V autě se kecalo a kecalo. Ben se taky zapojoval do debaty. Ptal se mě jaký to je mít za rodiče Gerarda a Lyn-Z. Já se zase ptala Bena jestli jde taky na koncert. Prý, že ne. Chtěl, ale už něco má domluveného s kámošem.V 19:05 jsme byli na místě Ben nás vysadil a popřál nám ať si to pořádně užijem"Fíha holky už za necelou hodinu to začne," povídá nadšeně Ema."Já už se taky moc těším," přidala jsem se k ní."Ale už je tu hafo lidí," ukázala na dav Bella."Jdem se protlačit!" zavelily jsme s Emou."Tak už jsme ve uvnitř! Teď ještě se dostat do kotla do přední linie.""Hm to bude snad ještě větší oříšek.""Jdeme!"Bylo to fakt hustý, protlačit se až do předu, musely jsme hledat každou skulinku kudy projít. Nakonec se nám to podařilo a do koncertu zbejvá dvacet minut. Zvoní mi mobil! Gerard mi volá!"Ahoj Mary. Už jste dorazily?"
"No jasně a dokonce jsme se protlačily do první linie a už jsme natěšený."
"Tak to je dobře. Už musím končit. Když tak budu se snažit po koncertě ti zavolat.""Jo dobře. Ahoj.""Čau.""Kdopak ti volal?" vyzvídala Ema."Gerard.""A copak chtěl?""Ptal se mě jestli už jsme tady a že po koncíku se mě bude snažit zavolat, ale nevím no určo bude velká podpisovka a focení."
"Třeba nás Gee pozve do zákulisí," povídá Ema."Třeba jo…"
A je to tu! Zaslo se a na podiu se rozsvítila světla. Kluci vběhli na podium. Lidi řvali. No my samozřejmě taky! První písnička byla This Is How I Disappear. Pak taky hráli I´m not okay, Helenu, Welcome to the black parade, Famous last words, Teenagers a další a další supr písničky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama