x_Miluji Tě_x (13)

12. července 2008 v 11:50 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Jo. To bylo hustý, chvílu bez toho, abych dával podpisy nebo se fotil.""Můžem to někdy zopakovat moje neposedná dvojčata, ale musím říct, že mi bylo trochu blbý lhát panu Willovi, byl takovejsympatickej," povídá Lyn-Z."Myslíš, že ho ještě potkáme Lyn-Z? zeptal se ji Gerard."Nevím," pokrčila rameny. Dorazili jsme domů. Já se šla osprchovat a hurá na kutě. Byla jsem už ospalá.

Je 7:00 a já už nemůžu spát. Dneska se konečně dočkám vytouženého MCR koncertu!Vyskočím z postele a začnu poskakovat po pokoji.Už mi asi kape na krbec. Jsem šílená áááá! Oblíknu sevezmu baťoh, mp3 a nasadím si ji. Tak, jaká písnička bude hrát? MCR - This is the best day ever. Ano, anoje to fakt suprovej den! K snídani jsem si dala čokoládovou tyčinku MARS a čaj.Vylítla jsem z domu a a šla jsem do školy. No spíš jsem se pohupovala v rytmu hudby.Jo teď mi hraje MCR- Teenagers! Potichu si aj prospoěvuju, lidi, co mě potkaj si asi budou myslet, že jsem šílená. Jo a ten jeden lístek na víc jsem dala spolužačce Molly.
Vešla jsem do třídy, no spíš jsem tam vtrhla!"Čau," vypadne ze mě a zamířím k Belle a Wendy."Zdarec holky.""Čau Mary.""Kdepak je Ema?""Netušíme," krčily holky rameny."Třeba si šetří síly na koncert," povídá Bella.Přišla k nám Molly a zeptala se: "Jak se těšíte na koncík?""Já se mooooc těším!" řeknu nadšeně."Taky se moc těším," povídá Molly."My taky," ozvaly se Wendy s Bellou."Čau holky," vtrhla do třídy Ema."Nazdar.""O čem se debatuje?""O dnešním koncíku.""Holky já se tak těším, já jsem nemohla dospat," povídá Ema."Já taky," povídám a usmívám se."Molly a kdo se ti líbí z MCR?""Kdo se mi líbí? Všichni," zazubí se Molly."A kterej nejvíc?" vyzvídá Ema."Frankie.""Ten se mi líbí taky," zazubí se Ema."Jaký to je být adoptovanou dcerou Gerarda a Lyn-Z?" zeptala se mě Molly."Někdy divný, někdy zajímavý."Ema najednou vyprskla smíchy."Co je?""Ale vzpomněla jsem si, jak jsi říkala, jak jste byli v tom MacDonaldu."
Najednou jsme se začaly smát všechny kromě Molly, která nevěděla o co go."Co se tam dělo?" vyzvídala Molly.Převyprávěla jsem to a všechny jsme měly pořádnej výtlem.
Zazvonilo. Ach jo!Doufám, že škola brzo uteče. Uteče! Máme jen pět hodin, nejmíň z celého týdne.
A fakt uteklo! Už sedíme s holkama u oběda. K našemu stolu si přisedla Molly.
"Holky já se tak těším a doufám, že bude podpisová akce, ráda bych vyfasovala podpísek na bříško od Frankiho a taky pusinku," rozplývala se Ema.
"Jo podpisovka bude. Fíha a Gerard mě dneska chce představit klukům z kapely. Dneska to bude fakt můj suprovej den."
"Já tě obdivuju, kdybych já byla Geeho adoptovaná dcera, tak bych po něm dávno už hupsla," povídá Molly."Já bych po něm hupsla. Moc bych chtěla se s ním líbat, ale nejde to.""Já bych chtěla být adoptovaná dcera Feeho," povídá Ema."Já taky," povídá Molly."A Geeho adoptované dcery by jste být nechtěly?""Jo to taky, ale on už jednu dceru má," usměje se na mě Ema.
"Bello, Wendy a vy by jste nechtěly být adoptované?""Já jsem ráda, že mám svoje rodiče," povídá Bella."Já taky," povídá Wendy."No to já taky, ale zkuste si to představit, že na den by jste byly adoptovaný," povídá Ema.
"Hele Alex se sem kouká," hlásí tlumeným hlasem Bella.
"Jo a vypadá to, že kouká na tebe Mary," šťouchne do mě Ema."Proč by měl koukat na mě?""Protože se mi zdá, že i ve třídě po tobě kouká.""Ale ignoruj ho," povídá mi Wendy.
"Jo, protože on je sukničkář a vejtaha. Machruje, že prej když si vyhlídne holku, tak ji vždycky dostane," povídá Ema."Hm, ale mě nedostane. Má smůlu!"
"Jde ještě někdo ze třídy na ten koncík?""Jo. Melissa a Irma," odpoví mi Molly.
"A kde vůbec jsou?""Se dneska na to vyprdly, aby měly energii na koncík. Já jsem taky uvažovala, že bych zůstala doma," povídá Molly."Takže ty asi budeš na tom koncíku s něma?" ptá se Molly Ema.
Molly kývne a říká: " Ale zkusím vás tam najít."
"My budeme v kotlu ve přední linii," zazubím se."A co Mary už jsi tu pět dní, jak se ti tu líbí?" zeptá se mě Bella."Jo docela líbí akorát jsem taká málo informovaná."
"Tak tě poinformujem," zazubí se Ema."Takže čím začít…Nick a Nicol jsou dvojčata, ale to asi víš."
Kývnu a holky pokračujou dál."A Irma je bisexuálka."
"Jako, že je obojí? Říkám to dobře?""Jo!"
"Tak to má dobrý."
"Eh?" koukaly na mě holky s takým divným výrazem."Co je? Mám to dobrý aspoň má na výběr, když není po ruce chlap, tak ho zastoupí ženská a naopak.""A co když není ani jedno?""Tak si musí vystačit sama.""Takže ty si Mary zatím vystačuješ sama jo?" řehtá se Ema.
"No Emo na co hned nemyslíš?! Určitě na nějaký prasárny," tlemím se."No dovol. Ty jsi s tím začala," směje se Ema.
"Mary a jsi fakt Geeho adoptovaná dcera? Nebo jste sourozenci?" zeptá se mě najednou Ema
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama