x_Miluji Tě_x (12)

11. července 2008 v 11:48 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Za chviličku přišel Gee a měl na sobě černou riflovou bundu a kalhoty a bílé tričko s černýma pruhama a černé tenisky. Heh to vypadalo, jako by jsme se domluvili.Lyn-Z koukala chvílu na mě chvílu zas na Geeho asi si říkala, co to má znamenat. Já jsem se držela, abych nebouchla smíchy."Tak co můžeme vyrazit?" zeptal se Gee."Až dokouřím a mám jeden dotaz?""Jakej Lyn-Z?""To má být nějakej vtip? Jste se domluvili? A mě jste nic neřekli?"vysypala ze sebe Lyn-Z.Gee nechápavě koukal na Lyn-Z a pak povídá: "Ty myslíš to, že jsme s Mary skoro stejně oblíklí?""Jo.""My jsme se nedomlouvali."
"Ne nedomlouvali ani to nemá být žádnej vtip," vysvětluju Lyn-Z."Dobře asi to byla jen náhoda," povídá Lyn-Z."Nebo si s Gerardem čteme myšlenky." Trochu se zasměju,ale jak zahlídnu Lyn-Z takej divnej výraz v obličeji, tak radši už se nesměju. Vidím Geeho, jak dusí smích a já se taky začnudusit."Řídím," oznamuje Lyn-Z a jde napřed.Když zmizí z dohledu vybuchnem s Geem smíchy a mě to připadá, jako by jsme byli puberťáci, co nakrkli big mother. Zrochu jsme se uklidnili a šli jsme taky."Moci ti to sluší Gee," zašeptám když se blížíme k autu.
"Dík. Tobě taky," zašeptá Gee.Hodíme na sebe oko a zase nám začínají cukat koutky."Tak jedeme už mám hlad," vyruší nás Lyn-Z.

Nasedli jsme. Gee si sedl k Lyn-Z dopředu, bohužel a já jsem sama v zadu.Ale jak Gee dosedl, tak mu Lyn-Z povídá: "Jdi si sednou do zadu, až mám obě dvě dvojčata v zadu a ještě k tomu puberťáky že?"Tak to bylo dobrý! Já jsem se začala nehorázně řezat smíchy a Gee se taky rozesmál a šel si sednout za mnou do zadu."A mami nepojedem raději do MacDonaldu?" zeptal se Gee.
"Ne. Jste zlobili, tak pojedeme do normální restaurace," povídá Lyn-Z a taky se už směje.Zajímavá hra! Já a Gee jsme pubertální dvojčata a Lyn-Z je naše máma."Připoutejte se děcka. Jedem!" nakazuje nám Lyn-Z.My jako poslušné děti samozřejmě poslechneme."Nebo víte co?""Co?" řekli jsme s Geem zároveň."Pojedeme do MacDonaldu.""Hurá!!""Ale budete hodní. Je to jasný!""Ano mami"!"Budem tohle hrát i v MacDonaldu?" zeptal se Gee."Jo," vypadne ze mě a řehním se.
"Jo, ale asi by jsme si měli změnit jména," povídá Lyn-Z."Ty si Lyn-Z jméno můžeš nechat, my ti budem říkat mami," povídá Gee."Já se budu jmenovat Mimi a ty Gerarde...třeba Mikey," tlemím se.
"Dobrej nápad," tlemil se Gee.Dorazili jsme k MacDonaldu, tak jdem na to třeba nás fakt nepoznaj. Vstoupili jsme do MacDonaldu, slyším lidi, jak šuškají: "Hele není to Gerard Way z My Chemical Romance?""Není to Lyn-Z?" "Není to náhodou celá rodina Way?" A bla bla bla."Ségra hni se," promluvil Gee a trochu do mě žduchl.A zase lidi šušky, šušky: "Že by to nebyli oni?" "Ale jsou jim podobní." "Asi náhoda, to nejsou oni.""No jo Mikey," trochu do Geeho hypnu.
"Co děláš?""Nic."Prostě jsme se chovali, jako sourozenci a mě to bavilo."Nechte toho vy dva! Jinak pojedem zpět domů!" řekla nám přísně Lyn-Z."Ano mami," odvětili jsme."Tak pojďte si něco vybrat, co chcete."Vybrali jsme si a zasedli jsme ke stolu.
K Lyn-Z se naklonil jeden pán, který seděl u vedlejšího stolu a povídá: "Víte, že mi někoho připomínáte?""Opravdu a koho?""Lyn-Z, Gerardovu manželku. Oni si teď nedávno adoptovali dceru.""Já mám s manželem vlastní děti. Tady je vidíte puberťáky jedny.""Co jsme zase udělali?" reagovali jsme."Jen jezte a šoupejte nohama, když se baví dospělí.""To jsou furt nějaký příkazy, zákazy," brblali jsme s Geem."Jak máte staré děti?"
"Šestnáctiletý puberťáky.""Takže jsou to dvojčata.""Ano. Mimi a Mikey.""A kde máte manžela?"
Lyn-Z se chvíli přemýšlela. Já jsem byla rychlejší a povídám: "Táta je v práci.""Ano Paul ještě tuhle hodinu pracuje. Někdy mě to štve, že je pořád v práci."
"No jo ta práce. Jste určitě mladá a už máte, tak velké děti.""No s manželem jsme se vzali brzo.""Nebudu se Vás vyptávat na věk, protože by jste mi ho neprozradila.""Neprozradila, ale jak jste říkal jsem mladá.""Rád jsem Vás poznal," řekl pan a už se zvedal."A jak se jmenujete paní?"A sakra to jsme nedomysleli! Snad Lyn-Z něco vymyslí"Paní Linda Woodová a Vy?"
Uf vymyslela to rychle."Pan Will Sea těší me.""Mne též.""Naschle. Snad se třeba ještě setkáme."
"Naschle."Pan Will Sea odešel. Vypadal, tak na třicet. Měl tmavé hnědé vlasy. Lyn-Z, Willa sledovala dokud neodešel. Gee mi čmajznul hranolku to se řekne!"Mami Mikey mi sebral hranolku a snědl ji!""Tak vzal no," řekla Lyn-Z."Ha, ha," smál se Gee.Vyplázla jsem na Geeho jazyk a dělala jsem chvíli uraženou, ale za chvíli jsem se tlemila.Dojedli jsme a jeli jsme domů.
"Tak to bylo hustý v tym MacDonaldu," povídám."To jo a nikdo nás nepoznal," podívá Gee."Ale pan Sea mi říkal, že mu připomínám Lyn-Z.""A zopakujem si to někdy?" zeptala jsem se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 11. července 2008 v 13:14 | Reagovat

Tak to je sranda!:D

2 Niki Niki | Web | 11. července 2008 v 14:13 | Reagovat

Hustý mno, ae pochybuju, že by je nepoznali...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama