x_Miluji Tě_x (11)

10. července 2008 v 11:45 | Gregorka |  - - Od Veve - -
A co když Lyn-Z tuší, že se mi Gee líbí a třeba chce, aby mě Gee viděl v tomhle. Nebo mám až moc bujnou fantazii a Lyn-Z mi prostě chtěla udělat radost, ale to se ji moc nepovedlo.Došmatlám do kuchyně, kde Lyn-Z už pokuřuje cigáro, jak mě spatří, tak povídá: "Sluší ti to."To myslí ironicky nebo vážně?"No já nevím, mě se to zdá jakési krátké.""To tak má být. Aspoň budeš mít ve skříni novou věc, která se nepodobá žádno co tam máš. Prostě takovej novej model."Hm spíš zbytečná věc v mém šatníku. "A fakt mi to sluší? Já si v tom připadá divně.""To asi bude tím, že jsi nic podobného ještě neměla.""Hm asi."
"Měla by jsi trochu s oblečením experimentovat. Já vím, že máš nějaký styl, ale za vyzkoušení nového stylu nic nedáš a třeba zjistíš, že ti to také sluší a líbí se ti a budeš mít víc stylů."
"Zajímavé. Jdu do pokoje."Hm fakt zajímavá přednáška. Mě se prostě líbí můj styl.
Já když jsem byla malá nebo lepší bude když řeknu, když mi bylo asi jedenáct a už jsem prostě měla svůj styl a svoje názory, myšlenky a tak. Takže od těch jedenácti let jsem už takovej spíše tmavší, temnější styl oblékání. A pořád jsem vzpomínala na rodiče v té době jsem žila s babičkou. Byla jsem takový klidní dítko a trošku posmutnělý a osamělý.Ve škole jsem měla jednu nejlepší kamarádku. Jmenovala se myslím, že Kelly. Jo jmenovala se tak! Byly jsme fakt velký kamarádky než…Než mi umřela babička a mě šoupli do děcáku.

Od té doby jsme se s Kelly neviděli. Můj třináctý rok života byl pro mě dost depresivní.
První týdny v děcáku jsem byla pořád smutná, plakala jsem a snažila jsem se stranit kolektivu, ale moc to nešlo. Vychovatelky mě nenechaly, abych seděla sama v rohu a abych chtěly abych se zapojovala do aktivit. Asi tak po dvou měsících se to trošku zlepšilo, začala jsem víc komunikovat a už jsem tolik nebrečela, i když v noci jsem často brečela do polštáře. Nosila jsem především tmavé oblečení. Si pamatuju, jak mě jednou vychovatelky chtěly oblíct do růžových šatiček myslím, že to bylo na Vánoce a bylo mi čtrnáct.Já jsem udělal velký protesty, že si je na sebe nenavlíknu. Ten den vychovatelky poznaly, jak se z hodného, tichého dítěte může stát neklidné, protestující dítě nebo už spíš puberťačka. Určitě si říkáte jestli ty růžový šatičky na mě navlíkly. Co myslíte? Nenavlíkly, protože já se zabarikádovala v pokoji a nechtěla jsem vylézt dokud mi neslíbily, že si ty šaty na sebe brát nemusím. Takže jsem na Vánoce byla nakonec místo svátečních růžových šatech v černých kalhotách a tričku, vlasy jsem měla rozpuštěné a padaly mě do obličeje, ale já to takhle chtěla.Tak konce vzpomínání! Musím si převlíct to tričko!Pak si sednu k počítači. Je to hustý počítač sama pro sebe v děcáku jsme měli pět počítačů a na třech byl internet. Takže si dovedete představit, jakej byl o počítače boj.Spustila jsem ICQ, tak kdopak je on-line? Vypadá to, že Wendy.
AHOJ WENDY :)
ČAU MARY, TAK CO UČENÍ UŽ DOPSANÝ?
JJ
A CO DOMA? JSEŠ DOMA SAMA?
UŽ NE, LYN-Z SE VRÁTILA Z OBCHODŮ A…
A?
KOUPILA MI TRIČKO :-/
COPAK NELÍBÍ?
HM MOC NE
JAK VYPADÁ?
BÍLÉ, TĚSNÉ, KRÁTKÉ TRIČKO NARAMÍNKA LEZE MI PUPÍK PREJ TO TAK MÁ BÝT A ABYCH NEZAPOMĚLA NA TOM TRIČKU JE RŮŽOVÉ SRDÍČKO A JÁ V TOM VYPADÁM JAK DEBIL :-|
:-D
MOC SE NESMĚJ, KDYBY SI TO TRIČKO NA MĚ VIDĚLA, TAK TO BY SES TEPRVE POČŮRALA SMÍCHY
TAK TO ABYCH SE NĚKDY STAVILA
JO TO JE DOBRÝ NÁPAD!
ŽE JO, TAKY SI TO MYSLÍM :-D
MOHLY BY JSTE PŘIJÍT VŠECHNY :-)
JJ! VE ŠKOLE SE DOMLUVÍME…UŽ MUSÍM WALIT MARY MĚJ SE, ZÍTRA VE ŠKOLE AHOOOJ
JJ ZÍTRA AHOOOJ
18:10 Gee se vrátil z koncertu. Šla jsem ho přivítat, ale Lyn-Z byla rychlejší a dávali si pusu.Ach jo mě to, tak rve srdce. Pomalu zařazuju zpátečku, ale Gee si mě všimne. Sklopím hlavu a čumím do země."Ahoj Mary.""Ahoj Gerarde," řeknu ale hlavu mám stále sklopenou."Co se děje?" řekne Gee vystrašeně."Připadám si trapně," hlesnu."Trapně?" diví se Lyn-Z, která drží Geeho ruku."Jo.""A proč?" zeptala se Lyn-Z, ale Gee se chtěl taky zeptat akorát mu skočila do řeči."Protože jsem přišla a uviděla, jak se líbáte. Chtěla jsem zařadit zpátečku, ale už jsem to nestihla.""S tím si nelam hlavu Mary. Nám to nevadá když nás vidíš," povídá Lyn-Z.Hm, ale mě to vadí. Gee mlčel a naslouchal a pak mi dal lístky na páteční koncert. Těch lupenů bylo pět. Hm jeden navíc zeptám se ve škole jestli někdo nechce. Geemu jsem poděkovala a objala ho, pusa tentokrát na tvář ani nikam jinam nepadla.Odešla jsem do pokoje, sedla do křesla a hlavu jsem dala do dlaní.Proč většinou když někam se hnu vidím, jak se líbají? To je snad naschvál, takovej test moji odolnosti.Ale já mám obavu, že už to dlouho nevydržím a třeba zdrhnu z baráku nebo se opiju.Do pokoje přišel Gee. "Mary jsi v pohodě?""Jo," kecám, ale přece nebudu Geemu říkat, co mě trápí."Moc to tak nevypadá.""Jsem fakt v pohodě a ještě jednou moc dík za ty lístky už se moc těším.""Jsem rád, že jsem ti udělal radost," usmál se Gee. Á já bych se na něj nejraději vrhla a líbala ho a líbala. "A pojedeme na večeři, tak za půl hodiny vyrážíme," oznámil mi Gee."Za půl hodiny. To abych už se začala oblíkat.""No já bych se měl taky převlíct," řekl Gee a vypařil se z pokoje.Otevřela jsem skříň a přemýšlela, co si mám vzít. Nakonce jsem si vybrala černé riflové kalhoty a bílé tričko s černýma pruhama a černé tenisky. Pročísla jsem si vlasy, udělala jsem si černé linky a byla jsem hotová.Došla jsem do kuchyně, kde byla Lyn-Z a pokuřovala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama