x_Miluji Tě_x (10)

8. července 2008 v 11:44 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Ty by jsi mohla jít na maškarní ples za Sněhurku," povídá Bella a směje se."Ne já půjdu za upírku," protestuju.
No nebo, tvůj popis se spíš hodí na upírku, akorát ti chybí dlouhý špičáky," směje se Wendy."Ty si koupím," zazubím se."A pak někomu vysaješ krev," směje se Wendy."Holky a už jste přemejšlely, co si vezmete na maškarní?" zeptala se Bella."Maškarní ples bude tady ve škole?" zeptala jsem se.
"Jo a bude to v tělocvičně v pátek, jako každý rok," povídá Ema."Ten maškarní ples bude určitě někdy, jak bude Halloween, že jo?""Jo Mary," kývla Wendy."A za co teda půjdete?" zeptala se Bella."Já ještě nevím," krčila Wendy rameny. "Já taky nevím, možná za tu upírku," uchechtnu se."Já asi půjdu za kočičí ženu," směje se Ema."A já půjdu asi za čarodejnici, ale ještě se uvidí," povídá Bella."Holky já se strašně moc těším na ten koncík," povídám."My taky Mary," přikyvovali holky.
"A už jste někdy byly na jejich koncíku?" zeptala jsem se."Já jsem byla jednou," povídá Wendy."Já taky," povídá Bella."Já byla třikrát," cení zuby Ema."A kolikrát jsi byla ty Mary?" zeptala se mě Wendy."Ani jednou," sklopila jsem hlavu a vzdychla jsem."Teď se ale dočkáš," poplácala mě Wendy po zádech.

"Dokonce teď i s jedním členem My Chemical Romance bydlíš," usmívala se Ema."A určitě se členama MCR budeš setkávat často, třeba tě Gerard bude brát na zkoušky," povídá Bella.
"Na nějakou zkoušku mě Gee chce vzít a Mikey mě bude učit na basovku a Frank na elektrickou asi.""No vidíš ty se máš," povídá Ema."A na tom koncíku budem v první linii jo?""Jasně Mary," kývaly holky hlavou."Holky zvedáme se jdem na počítače za chvílu máme výpočetku," hlásí Bella."Za kolik zvoní?" zeptala se Ema."Za tři minuty.""Takže směr počítačová učebna, ale hejbněte zadkama holky," povykuje Bella.
Teď budem dvě hodiny na počítačích a pak už se jde domů hurá.
Ty dvě hodiny uběhly docela rychle. Dneska zase budu dopisovat no jo no, když jsem přišla skoro o měsíc později.Před školou čeká Lyn-Z, snad se mě nebude vyptávat co mě trápí. Já ji nic neřeknu až na to zapomene!"Ahoj Mary. Jak bylo ve škole? Jak ses měla?""Ahoj. Měla jsem se dobře a ve škole to šlo."V autě mi Lyn-Z povídá: "Gerard mi včera říkal, že tě asi něco trápí. Řekneš mi to?
No jasně, že neřeknu. Přece ti Lyn-Z nebudu říkat, že na tebe žárlím! Nejsem blbá, abych ti to říkala!
"Jen taká prkotina.""Jaká?""To neřeš.""Ale já bych to chtěla vědět."
Hm to máš blbý. Já ti to neřeknu. Nenápadně se zašklebím, aby mě Lyn-Z neviděla.
"Fakt to neřeš. Je to blbost."
"Tak dobře no."Uf! Prozatím dala pokoj. Dojely jsme domů a já šla do pokoje. Převlíkla jsem se z uniformy a pustila jsem MCR a dopisovala jsem učení.
Do mého pokoje přišla Lyn-Z a povídá: " Jedu nakupovat. Nechceš jet semnou?"
"Promiň Lyn-Z, ale nepojedu. Musím dopisovat učení."
"Dobře, tak já jedu budeš tu zase sama."
"To je v poho. Stejně si na to musím zvyknout, když budete třeba na koncertě."
"Tak ahoj asi za hodinu přijedu."
"Ahoj."
Fíha zase sama doma a teď hraje písnička I´m not okay ( I promise), tak tu si musím zazpívat a je k tomu suprovej klip.Tuhle písničku jsem uměla zpívat, jako první. A teď hraje The ghost of you, tu si taky zazpívám. K té písničce je taky pěknej klip, vlastně všechny klipy MCR jsou super, ale tento klip je smutnej, Mikey v tom klipu umře a já u toho pak bulím. No jo no jsem citlivka nebo spíš blázen. Ta druhá varianta je pravděpodobnější. Tak Mary teď sis zabékla, teď zase zpátky k dopisování.
Je 15:45 a Lyn-Z se vrátila z nákupu. "Ahoj Mary, tak co už máš učení dopsaný?"
"Ahoj. Jo mám. Chceš pomoct vyložit nákup?""Jo jsi hodná, mám čtyři tašky s nákupem.""Fíha, ty jsi musela oběhnout obchodů.""No aspoň šest."
Donesly jsme ty nákupní tašky z auta do domu a začaly jsme tašky vyprazdňovat.Jedné tašce byly cigára a dvě flašky vína."Tý jo tolik cigaret," vypadne ze mě.
"To víš, když já i Gerard vykouříme každej tak krabičku denně.""Tolik?" vyvalila jsem oči.
"Někdo kouří i víc. Ale jak kdy kouříme. Gerard říká, že s kouřením asi sekne.""To by měl a co nejrychleji. Kouření škodí zdraví a pak může mít rakovinu plic.""No je pravda, že to škodí, ale těžko si člověk na to odvyká.""Chtělo by to ty náplasti nebo prášky a silnou vůli.""No mít tak silnou vůli, ale když třeba přestanu abych pak nezačala znova."Vyprázdnila jsem tašku s potravinami.
"Mary ještě musíme vzít z auta ty pepsi."
"Jo už pro ně jdu.""Počkej, jdu taky."Pepsi jsme odnesly a Lyn-Z vyprazdňovala tašku, kde byly oblečení a taky jedny boty."Koupila jsem ti Mary jedno tričko. Snad se ti bude líbit."Lyn-Z z tašky vylovila bílé tričko na ramínka s růžovým srdíčkem. To si snad dělá ze mě prdel? Zdá se mi, že je nějaký malý, ale asi je natahovací."Díky, ale to jsi nemusela.""Musela Mary. Oblečení zatím moc nemáš a většinou sis kupovala spíš tmavé barvy. Tak jsem ti koupila bíle.""Tak dík.""Jdi si ho vyzkoušet."To si snad fakt dělá ze mě prdel! Tričko je fakt také krátké vylízá mi pupík.
A připadám si v tom tričku, jak debil. A ještě mi je také těsné. Třeba Lyn-Z myslí, že mě třeba trápí, že nemám kluka, tak mi koupila něco, abych mohla nějakýho sbalit. Že bych se polila vodou a šla na soutěž mokré, těsné, krátké tričko?! Hodím pohled do zrcadla. Já si nemůžu pomoct, ale já v tom vypadám jak debil
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 8. července 2008 v 12:09 | Reagovat

Super pokráčko xD

2 Niki Niki | 8. července 2008 v 21:22 | Reagovat

HEy upa super..nic lepčího sem snad nečetla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama