The List 4

29. července 2008 v 8:53 | Marys |  The List
Ok, tak tu je další díl... Už se to začíná rozjíždět :) Hope u like it :o) Marys
The List
Gerard's POV
Frank byl pořád na pánském záchodě a masturboval. Musím se přiznat, že ještě před několika minutami jsem stál před těmi dveřmi a poslouchal jeho skvělé sténání, když se dotýkal sám sebe. Bylo to tak rajcovní! Ale teď už jsem byl zpátky u stolu za pultem a vyplňoval objednavací fakturu. Bylo to tak nudné. Radši bych šel ven a nechal si dát pleťovou masku. Zajímá mě, jak by Frank vypadal, kdyby měl pleťovou masku. Vsadím se, že opravdu chutně.

Když už mluvím o Frankovi, ještě mě nepozval ven, ale stejně si nejsem jistý, jestli jsem připravený na další vztah. Neměl jsem největší štěstí ve vztazích, takže nejsem rád v pozici, ve které bych se mohl do někoho zamilovat. Jednou jsem dokonce přemýšlel, že se stanu heterosexuálem, ale pak jsem od toho upustil. Tím myslím, kdo by se chtěl vzdát kouření a dotýkání se dalších ptáků. Chlapy jsou příliš sexy na to, abych se jich chtěl někdy vzdát. Přestože někteří z nich jsou chlupatí. Abych se jich dotknul nějak sexuálně, museli by vidět mojí krásu - oholená hruď a vytrhané obočí - aby je vůbec chtěli (ty chlupy xD).
Frank vyšel ze záchodu krátce potom, co jsem slyšel tu nejerotičtější ozvěnu sténání, když se udělal. Zajímá mě, jak vypadá jeho tvář, když vystříkl ty tekutiny.
Slyšel jsem jak si Frank myje ruce, což mě potěšilo. Miluju higienické muže. Pak vyšel a přešel za mě předtím, než se otočil a rozkročený si mi sedl na klín. Whoa! Nevadí mi taková pozornost, i když mě to trochu zaskočilo, a navíc ho znám pouhé 2 hodiny.
Jako kdyby to nebylo dost překvapující, políbil mě na rty, proklouzující svým jazykem do mé pusy. Jeho polibky byly božské. Po několika sekundách se ode mě odtáhl. Byl jsem trochu vzrušený z tohohle překvapení, a myslím, že to cítil, když jeho ruka stiskla můj penis. Vyskočil jsem ze židle, doslova.
"Hey! Vypadám jako že jsem snadná kořist? Protože možná mám přiměřený počet sexuálních partnerů, ale mám zásady víš," řekl jsem mu.
"No, jen jsem chtěl vědět jestli--" nedořekl, protože byl přerušen zvonkem od dveří, který oznamoval, že někdo vešel. Vyskočil z mého klína a postavil se vedle mě, když jsme spatřili několik holek, smějících se a debatujíc o tom, že chtějí nové album od Ashlee Simpson. Možná vypadám jako ten typ chlapíků, co poslouchají takovouhle hudbu, přesto ji nemám rád. Potřebuje předělat.
Vypadalo to, že našli to CD a já je oblsloužil, ukazujíc Frankovi jak se používá pokladna atd, když jsem měl problém... jak trapné! Když si koupili cd, odešli a Frank zaujal místa na mém klíně.
"Takže jak jsem říkal," řekl a zhluboka se nadechl. "Třeba budeš můj přítel?" řekl nadejně.
"Já nevím," řekl jsem mu. "Potřebuju o tom přemýšlet."
"Oh. No, a co je tu k přemýšlení?" zeptal se.
"Jen jsem měl několik docela špatných vztahů v minulosti a zamiloval jsem se jen proto, aby moje srdce bylo vytrhnuto z mojí hrudi a pošlapáno."
"Oh. Jestli nechceš se mnou být, vše co musíš udělat je prostě říct ne. Nechci žádné výmluvy," řekl ublíženě. A on má právo tvářit se ublíženě. Tím chci říct, že jsem si celé ráno hrál s jeho city. Jsem takový darebák. Nemůžu si pomoc a neflirtovat. Je to můj velice špatný zvyk.
"Ne, vážně. Mám tě řád. Předtím jsem tě poslouchal na záchodě. Zněl jsi vážně rajcovně, když 'ses udělal. Jen se bojím, že mi zlomíš srdce, jako každý chlap, se kterým jsem byl. Možná vypadám a chovám se jako sprostá kurva, ale vážně nejsem," přiznal jsem. Frank trochu zčervenal ve tváři.
"Ty jsi mě slyšel?"
"Yeah. Nedělej si s tím starosti. Líbí se mi to poslouchat," zaflirtoval jsem. Tady to vidíte. Snažím se Franka zkamat a pak s ním flirtuju. Jsem totální kretén. Ale jsem sexy kretén.
"Mohl bys mi prosím dát šanci? Vážně tě mám rád. A jsi první muž, kterého jsem políbil. Navíc, znáš všechny ty věci, tykající se gayů, a já jsem stále úplný začátečník," řekl mi. Zvedl jsem jedno obočí. Víte, jako The Rock? Oh my god, když byl s WWF (než se stali WWE), byl to krasavec.
Povzdechl jsem si nadtím, co řekl. Taky ho mám rád. Jedna moje část mu chtěla dát šanci, ale ta zbabělecká část mě nutila říct mu ne. Nicméně jsem přišel s úžasným plánem.
"Ok, dám ti šanci. Ale jsou tu nějaká pravidla. Protože se bojím, že se do tebe zamiluju, hodlám ti něco nabídnout. Je tu 40 věcí, které ti dám splnit, aby 'ses prokázal, že jsi hodnotný přítel, a po těhle 40 úkolech, budeš si moct vymyslet dalších 10 úkolů, které musíš udělat, abys mě zaujal ," řekl jsem mu. "A dokud těch 50 úkolů nebude dokončeno, nezamiluju se do tebe. Co na to říkáš?" zeptal jsem se Franka.
"Yeah, jsem ochotný splnit ty úkoly. Něco v tobě mě nutí chtít strávit s tebou více času," řekl. Myslel jsem si přesně to samé, ale nechystám se mu to říct.
"Ok, dobře můj milý, dám ti úkol buď vždy osobně nebo na MSN. Takže když dokončíš úkol, dostaneš další. Předem úkoly nebudeš znát, jestliže nebudou důležité". Tenhle plán byl geniální. Takhle aspoň budu znát jeho email.
"Ok, jasně, napíšu ti tu svůj email," zvedl se z mého klína netrpělivě. Naštěstí dnes ráno nebyl obchod moc rušný, protože jinak bychom nemohli flirtovat tak, jako jsme to dělali.
Podíval jsem se dolů na svoje nehty. Brzo budu potřebovat manikúru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anique Anique | Web | 29. července 2008 v 10:08 | Reagovat

jejda to je geniální,ale to už jsem asi říkala,co?:D jsem mooc zvědavá co to bude za úkoly..

2 ♥♥ Gregorka...♥♥ ♥♥ Gregorka...♥♥ | E-mail | Web | 29. července 2008 v 11:19 | Reagovat

hm..tak to jsem zvedava co to bude za ukoly....to bude fkt husty uz se meeeerte tesim....ted se to zacina paradne rozjizdet.....

3 JajPi JajPi | Web | 29. července 2008 v 13:04 | Reagovat

ty...to..je....hustý..:D:D:D ahííííí.:D:D další.:D jsem zvědavá na ty úkoly.:D mno ty woe..50 úkolů..to už bych se na to vysrala..i když...:D:D:D

4 Veve Veve | 29. července 2008 v 18:59 | Reagovat

hustý... 50 úkolů...no to jsem zvědavá jaký to budou a jestli je Frankie všechny splní...

5 kisss kisss | Web | 31. července 2008 v 0:35 | Reagovat

Bože !! Gerard je uplně zženštilej !! xD xD xD xD Ty ukoly bych nedala.jako,že bych je nezvládla,ale uvidime jaky budou xD xD ;)

6 Simka Simka | E-mail | Web | 31. července 2008 v 14:15 | Reagovat

JááááááááJJ!!!!! Pomoc, je to skvelé, faktick.. som zvedavá čo mu dá za úlohy- asi objednať na manikúru xD 50???!!!!!! uf, to nebude ľahko, ale žena... teda, Gerard xD sa asi chce cítiť byť dobýjaný xP no, hlavne rýchlo pokračovanie!!!

7 Lulushka/bratr Tom Lulushka/bratr Tom | Web | 2. srpna 2008 v 15:33 | Reagovat

hejhola,ono mi to vážně připomíná 90tá a 80tá léta!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama