Červenec 2008

x_Doučování_x (2)

31. července 2008 v 18:19 | Gregorka |  Doučování
Tenhle díl je o něco kratší,ale je v něm asi dost informací,tak doufám že se bude dobře číst.Chtěla jsem něco extra tak není Gerard ten hajzl ale Frank jen čtěte a komentujte.Máte štěstí že minule těch komentů bylo tolik.Sice byly většina jen reklamy ale co.....
Jen co jsem za nima zavřel dveře usel jsem zařvat.Tak rychle aby se to vyvinulo,to jsem ani nečekal.Celé měsíce jsem ho pozoroval celé měsíce si ho přestavoval,celé měsíce jsem ho chtěl poznat a neodvážil se ho ani pozdravit a teď jsme se spolu válali v jedné posteli.Nemůžu se ho nabažit a nemůžu se dočkat až zase přijde.Sednul jsem si na pohovku a dal si ruku do kalhot .Začal jsem si představovat to jeho nádherné tělo.To jeho tetování na krku mě tak vzrušovalo.Z přemýšlení s rukou v halhotech mě ale vytrhne otázka.Bude mě ale chtít na něco vís než na sex?Jsem o 9 let starší,přece by se nechtěl vázat se starým chlapem.V jeho letech mi taky šlo jen o to abych někoho vošukal.Měl bych se ho na to zeptat.Tato otázka mi vzala všechny chutě a já vyndal ruku z kalhot.Šel jsem si lehnout a jako vždy usl jsem s rukou v kalhotách a myslí na Franka.

New Design

31. července 2008 v 9:40 | Gregorka
Ták lidi a máme tu nový design.Nějak mě to chytlo tak jsem se činila.Doufám že se aspoň trošku líbí.Udělala jsem ho v trošku veselejším stylu.Modrá a černá...mno pište sami jak se líbí.Jinak jestli budete chtít udělat nějaký ten design tak mi napište na můj 2 blog.Asi by to chtělo adresu co?? tak TADY klikněte......
Přeji hezký den GregOrka

x_Miluji Tě_x (28)

30. července 2008 v 19:41 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Učitel příjde do třídy asi o osm minut později, ale to vůbec nevadí. Aspoň mě to neva, Ema se už strachovala jestli vůbec příjde. Fránina probíhala v poho, učitel neměl na mě žádný narážky. Akorá něco mlel, že asi navrhne, abychom měly ty sukně kratší.To by se mu líbilo! Aby se koukal holkám na kalhotky.Minulou francouzštinu zkoušel. Mě naštěstí ne. Vyzkoušel Lolu a ona si rozepla pár knoflíčů u košila a jedničku měla v kapse. No jo no učitel spíš hodnotil její poprsí než znalost slovíček. Zazvonil a učitel odešel."To je vůl," kroutila hlavou Bella."Není," zastávala se ho Ema."Je a ještě k tomu sukničkář.""Hm…""Emo, nedělej uraženou," drbla do ni Bella."Já nedělám naštvanou. Já jsem, trochu.""Emo Frankie je hezčí jak Leo," usměju se na zamračenou kamarádku. Ema ožije, její zamračená tvář vykouzlí úsměv."Jasně, že Frank je krásnější," zazubí se.Super už jsme zase všechny veselé a já možná už nejsem tak bledá.Škola utíká docela rychle. Rozloučím se s holkama. Jdu směr domov, ale ujdu asi pět kroků od školy možná ani tolik ne a zahlédnu Gerarda! Jde ke mně.
"Ahoj Mary, tak co jak ti je?""Ahoj Gee, jo pohoda.""Jsem tady na rozkaz Lyn-Z. Chtěla, abych tě odvezl domů.""A jejej! Že by se Lyn-Z strachovala, že místo abych šla domů, tak jsem zapadla do hospody?"

x_Doučování_x

29. července 2008 v 20:38 | Gregorka |  Doučování
Tak lidičky.Je tu další story.Tahle není tak úplně moje začla jí psát jedna holčina,ale ona pak s tím sekla tak jsem si tu story vzala.Začátek téhle story je její,ale už ke konci to píšu já.Doufám,že ta story bude tak jak by si jí ona přála a já budu spokojena.Proč jsem si tu story od ní vzala? No ani nevím možná že bych nechtěla aby se některé story nedokončili a možná i kvůli tomu že nemám moc nápadů jak moje story mají začít.Hlavně bych chtěla celou tuhle story věnovat všem co ji budou číst.Předem upozorňuju pokus nebude minimálně 7 komentů tak pokračování není.A beru 7 různých lidí jasný.Tak se máte proč snažit sem nalákat nové lidi.A nepodvádějte prosím.Prostě když tuto story nebude nikdo číst nemá to cenu chápejte..:)
Nemohl jsem se na nic soustředit, nešlo to. Právě jsem čekal až zazvoní zvonek a ve dveřích se objeví Frank. Byl o devět let mladší, musel mě vidět jako toho starýho chlápka z vedlejší ulice. Já ho ale viděl.. poněkud jinak. To, že jsem na kluky o mě věděl každý, ale to, že si skoro každý večer představuji Franka ve sprše, už věděl málokdo. Tedy, vlastně jsem to věděl jen já. Pozoroval jsem ho z okna když šel ze školy, když šel nakoupit, když se jen tak coural po ulici. Podle toho, co jsem viděl, moc přátel neměl, tím jsem si ale jistý být nemohl. Vlastně ničím, kromě toho, že má dokonalou postavu a o tváři ani nemluvím.

The List 4

29. července 2008 v 8:53 | Marys |  The List
Ok, tak tu je další díl... Už se to začíná rozjíždět :) Hope u like it :o) Marys
The List
Gerard's POV
Frank byl pořád na pánském záchodě a masturboval. Musím se přiznat, že ještě před několika minutami jsem stál před těmi dveřmi a poslouchal jeho skvělé sténání, když se dotýkal sám sebe. Bylo to tak rajcovní! Ale teď už jsem byl zpátky u stolu za pultem a vyplňoval objednavací fakturu. Bylo to tak nudné. Radši bych šel ven a nechal si dát pleťovou masku. Zajímá mě, jak by Frank vypadal, kdyby měl pleťovou masku. Vsadím se, že opravdu chutně.

x_Miluji Tě_x (27)

28. července 2008 v 19:39 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Díky.""Co tě vedlo k tomu, že ses opila?""Deprese…""Dobře, nebudu se tě dál ptát co k ní vedlo, protože mi toho víc neřekneš.""Ono toho ani víc říct nejde." Jde, říct příčinu, ale to mu říct nemůžu. Gee odešel z pokoje. Kdyby tak věděl kvůli čemu jsem se opila. Šla jsem do kuchyně, zahlídla mě Lyn-z a hned si mě zvala na kobereček. To bude kázáni!Než jsem se stačila posadit, tak začala mlet a začala mi vyjmenovávat tresty, co na mě vymyslela. Takže mám čtrnáct dní domácího vězení, snížení kapesného. A prý ať se opovážím na chlast sáhnout. Gee tam byl taky a řekl Lyn-Z jestli není až moc přísná. Ona mu odvětila, že se ji zdá, že je ještě mírná."Měla depku no a napadlo ji, že ji tahle zažene," zastával se mě Gee."Depka, nedělka prostě se neměla opíjel.""Se omlouvám. Jsem to trochu přepískla.""Spíš trochu víc.""Můžu už odejít?" pípnu."Jo."Odplazím se do pokoje a lehnu si do postele. Hm, tak kázání už mám za sebou, teď musím vykonat tresty. Znovu jsem usnula a probudila jsem se v 15:55. Ah já snad celej den prospím. Ale už je mi lípl! Mám se dneska vůbec převlíct nebo mám zůstav v pyžamu? Toť otázka! Zůstanu v pyžamu, prdím na to, abych se převlíkala.
Zase jsem si lehla, ale už jsem nespala jen jsem čuměla do stropu nebo na plakát MCR.
Jsem to s tím alkoholem přepískla a ne trošku, když jsem vypila skoro celou flašku vína, myslím. Co by mi na to řekli moji rodiče nebo babička?! Jsem tak blbá! Promiňte mi to.
Cítila jsem jak mi začaly z očí téct slzy. Převalila jsem se na bok ke stěně, aby mi nebylo vidět do obličeje.

Překvapení

27. července 2008 v 21:13 | Gregorka
Tak mám tady pro vás další jednorázovku.Nejdřív vás ale prosím hlásněte TADY pro MCR a jejich song MAMA mocko prosim.S touhle story mi pomohla LeŇuŠe.Její blog je Táájk.Neměla jsem nápad a ona mi pomohla.Prý už někde něco takového četla,já jsem ale skusila to trochu předělat a jde jen o toho ducha.Jinak to mám doufám jinak.Tak ti LeŇuŠe mocko děkuju si zlato....Taky lidi mám pro vás přichystaný Frerard na pokračování tak se těšte.Napovím vám jenom název jmenuje se to Doučování....tak a teď jdeme na tuhle story...
GERARD
Jsme s Lynsey svoji už skoro rok,ale už od svatební noci se háháme.Není den kdyby jsme se nepohádali a nebyly na sebe naštvaný.Myslím si že už jí to hosně štve a brzo podá žádost o rozvod.Stále mi vyčítá že jí ničím nepřekvapím,nic jí nekoupím,nikam ji nepozvu...Říká tohle každá ženská nebo jen Lyn-z.Strašně moc jí miluju,ale už nevím ani já jak dál.Je pravda že jí zanedbávám,ale s tím mohla přece počítat,vždyť si vzala Gerarda Waye.Toho Gerarda waye co zpívá ve slavné skupině My Chemical Romance.Můj živvot není procházka růžovou zahradou,mám své povinosti i když hudbě v mém případě se povinost říct nedá.Pro mě je hudba relaxace,uvolnění a odpočinek.Nevím,ale teprve teď si uvědomuji jak Lyn-Z miluji a že jí nechci nikdy ztratit.Musím udělat něco pro to abych si jí získal zpátky.Bez ní vlastně ani nic nejsem.To ona mi dodává tu energii sále se usmívat.Z přemýšlení mě vyruší bochnutí dveří.
,,Ahoj Gerarde" je toLyndey.Takto to děláme vždy když se pohádáme.Ona odejde na pár hodin ke kamaráde a pak přijde a my děláme jako že se nic nestalo.,,Ahoj",,Jdu do ložnice" a odešla.Ne,teď za ní nepůjdu.Nechám to ještě uležet zbytečně by jsme se zase pohádali.Mám na přemýšlení dost času.Lyn totiž jede do Milana na koncert.

x_Miluji Tě_x (26)

27. července 2008 v 19:16 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Emo!" řeknu zvýšeným hlasem."Tak nic holky, já jdu pryč. Mějte se," řekl Ben a odešel."Co je Mary? Neříkej, že se ti ta pusa nelíbila," povídá Ema."Já jsem z toho v rozpacích.""Emo ty jsi měla dneska, tak dementní nápady," obrácí oči v sloup Bella."Ale byla sranda ne!""Jak kdy."Holky se trochu dohadovaly, ale jen trošičku a mě to v mozku šrotovala. Znamenalo ta pusa něco víc než jen hra? Asi ne! Nebo jo? Nebudu nad tím dál přemýšlet!Co asi dělá Gee? Je už doma? Bych chtěla od něho pusinku a ne jenom jednu!"Mary," drbne do mě Wendy."Co? Co je?" zablekotám."Jsem chtěla zjistit jestli žiješ. Čučela jsi do země a mlčela si.""Aha. Jsem přemýšlela.""Nad čím?"Jestli už je Gee doma.""Na Gerardka nám tu Mary myslí, tak to jo.""Mary a ty ho fakt máš tolik ráda?" zeptala se mě Wendy."Ráda je slabé slovo. Já ho miluju!""Mary, ale on miluje Lyn-Z a jen tak se s ní nerozvede a ty to dobře víš," povídá mi Bella."Vím," sklopím hlavu."Mary nesmutni. Musíš si prostě najít jihýho. Hlavně volnýho.""Já vím! Nemůžu za to, že ho tak moc miluju," šeptám."Neboj ty si určitě nějakýho kluka najdeš a zamiluješ se do něho a Gerarda pustíš z hlavy," utěšují mě."Hm snad jo…"Od Wendy odcházím v 17:30. Přijedu domů a Gerard i Lyn-Z už jsou doma. Jsem tak ráda, že Geeho vidím! Ale zase mě moc netěší, když vidím jak se Gerard s Lyn-Z k sobě tisknou na pohovce a občas se pobílí. Ach jo! Raději jdu do pokoje a tam se ponořím do deprese.

The List 3

26. července 2008 v 21:46 | Marys |  The List
Tak jo, tady je další kapitola... Už jsem ji měla přeloženou předtím, ale jsem teď u dědy a překlad jsem nechala doma =D takže si važte toho, že jsem to překládala podruhý!!! Marys
Chapter 3
Reconciling
Frank's POV
Oh my god. Pro kluka, který se probudil nepolíben, a který to ani neočekával, to bylo skvělé. Gerard, ten zkurvený parchant, který mě štval celé dnešní ráno, mě spontánně políbil. Jakmile se jeho rty dotkly mých, všechna moje zlost vůči němu zmizela. Bylo to divné. Co ten polibek znamenal? Nemám ani zatracené ponětí. Ale doufám, že to něco znamenalo.

Post Romance

26. července 2008 v 12:59 | Gregorka |  - - Jednorázové FM - -
Tak mám tady pro vás další jednorázovku.Zatím mi jdou jednorázovky na odbit.Nevím asi se mi lépe vymýšlí a píší.Na pokračování bych vám tady taky dala story ale podle mě na to nemám talent.No talent,spíš nápad.Zatím zůstanu u jednorázovek k Příběhům na pokráčko se vrátím,ale jen tak rychle to nebude musíte si počkat.
FRANK
Už zase.Musím jít s těma novinama.Shit.Jak já tuhle brigádu nenávidím.Je pravda,že to slušně nese,ale tak nějak mě to nebaví.Nejradši bych se na to vysral,ale pak bych neměl na cigára a uměleckou školu,kde se učím na kytaru.Je mě teprve 17 a v našem městě sehnat slušnou brigádu je fuška.Matka mi kapesný nedává.Musím si teda vydělávat roznášením těch novin.Ale přece mě na tom něco aspoň malinko baví.Denodeně chodím do zbohatlické čtvrti,kde bydlí Wayovi.Myslím že jsou to Wayovi.Mají to napsaný na schránce.Mají tam dva kluky.Oba jsou k sežrání.Vždycky když koukám na ty jejich prdelky,tak mi pnou kalhoty.Jenom jeden z nich je fakt k nakousnutí.Takovej brejlatej malej prďola.Ty já rád.
Jsem gay,všichni to vědí ale nikomu to nevadí.S pár holkama jsem to skusil,ale vždycky to dopadlo fiaskem.No konec přemýšlění nad mým trapným životem,a musím jít s těma novinama nebo nedostanu love a budu si muset půjčit od kámoše.Před cestou si ještě zapálím cígo,abych se uklidnil.
Jakmile dojdu k zbohatlické čtvrti,rozbuší se mi srdce a chci zase vidět toho brejlatýho kluka.ZAvřu oči než dojdu před jejich dům a pak je pomalu otvírám.Jo,stojí na zápraží,ještě je v pyžamua kouká na mě.Cože on kouká na mě a já určitě vypadám jak debil a čumim na něj s otevřenou pusou.Zaleze do domu.No to mi mohlo bejt jasný.Lekl se mě.

x_Miluji Tě_x (25)

25. července 2008 v 9:18 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Mary, Mary to je jediný na co se vzmůžeš! Na úsměv! A ještě samozřejmě na lichotky, ale třeba, že by jsi ho objala a pak ho vášnivě líbala, to tě ani nenapadne! Lyn-Z mě vyrušila z mého "sobě nadávání.""Tak můžeme vyrazit," povídá.Vzpamatovala jsem se, ale v autě jsem uvažovala do jaké restaurace jedeme."Už jsme tady," oznámil Gee.Hm supr, už mám hlad a jak se ta restaurace jmenuje? "GOOD APPETITE" (dobrou chuť).Zajímavej název! Doufám, že si pochutnám.
Vybrali jsme si stůl pro čtyři, který byl dále od vchodu. Zasedli a za chvíli přiběhla číšnice.
"Co si dáte k pití?""Bílé víno," povídá Lyn-Z."Pepsi," povídá Gee.Já přemýšlím. "Co si dáš ty Mary?"drbne do mě Gee. "Chceš taky víno?""Gerarde!" okřikne ho Lyn-Z, ale jen trochu."Taky si dám pepsi.""Dobře a chcete jídelní lístek?""Ano, prosím."Číšnice odběhla a za pár sekund nám donesla jídelní lístky a zase odešla."Gerarde, proč Mary nabízíš víno?""A proč ne?""Hádej!""Jedna sklenička by ji nezabila a trochu léčí.""Jsi nějakej chytrej.""Jsem to četl, troška uzdravuje, hodně zabíjí.""Hm."

The List 2

25. července 2008 v 1:07 | Marys |  The List
Ok... takže tu je další díl... Chtěla bych moc poděkovat Nancy, která mi pomohla s jednou větou.. Jsi zlatá Marys
Chapter 2
Little Frank the virgin
Gerard's POV
Oh můj bože. Odvaha toho kokota! Připustil jsem si, že je na něj pěkný pohled. Ale i přesto ho karma dostane. Musí uspořádat všechny ty CD. To ho uklidní. Na druhé straně se můžu posadit zpátky na židli a dívat se na jeho malý zadek, zatím co se skláněl, aby uložil CD.

Dream

24. července 2008 v 22:10 | Gregorka |  - - Jednorázové FG - -
Tato story mě napadla dneska ráno.Nevím,ale něco podobného se mi i zdálo.Chci se o to podělit s Vámi.Je to jednorázovka.Mocko se mi líbí a to je co říct,tak čtěte a komentujte....
,,Miláčku slyšíš mě?"Stisknu mu ruku,ale nepřichází žádná odezva.To není nic platné,bylo tam tak moc krve a jenom my dva.Zkouším sevřít zuby a zastavit jejich třes.Avšak třesení se přeneslo do mé ruky,kterou jsem hladil jeho tvář.
,,Miláčku poslouchej mě" Můj pronikavý hlas probodl noc.Nasávám další ostrý dech a polykám,zkouším neustále zastavit tlak v mém hrdle.Slzy píchají mé oči a já začínám propadat panice.Toto není pravda.My neměli být tady,na této studené silnici.Já myslím.My jsme meli být nabalení do teplého oblečení v teplém domě a sedět na gauči,popíjet horkou čokoládu a koukat na hrůzostrašné filmy.
Tisknu se k němu a on otevře oči.Slzy přišly rychleji než slova.Jeho líce jsou ledové.Dokonce ten chlad cítím přes rukavice.On musí být zmrzlý.
,,Gerarde,miláčku,jsi v pohodě?Slyšíš?Všechno bude OK jen zůstaň vzhůru.Já tě miluju slyšíš.Jen zůstaň vzhůru."Můj hlas rozbil to ticho.On pohnul a propnul rty a já se snažím napnout uši.,,...luh....oo...."Viděl jsem bolest v jeho očích,když se snažil promluvit.V tu ránu to rozbilo moje srdce na ostré,krvavé kusy..Nebylo tam nic.Jak bych mu mohl jen pomoci?Můj přítel,moje láska,leží na rozbité studené silnici.Nemůžu nic dělat jen posraně sledovat.

x_Go Away_x (7) END

24. července 2008 v 20:50 | Gregorka |  Go Away
Ahojte tak tohle bude poslední díl.Koukám že to mocko lidí stejně nečte tak je načase to ukončit.Neříkám že některým z vás neděkuju za to že jste tuhle story četli,ale já už mám zase novej nápad tak tohle ukončím stejnak to bylo o ničem.Koukám že dost z vás chtělo aby Mikey neumřel no uvidíme.Nazev Go Away no...měl by mluvit za všechno ale necháme se překvapit
GERARD
Dneska,dneska to propukne.Už ani skleničku držet nemůžu jak se klepu.Mám s toho děsný strach.Možná mi Mikey umře.Mikey,můj nejkrásnější,nejroztomiejší,nejhodnější,nejzajímavější,nejbláznivější bráška azároveň milenec.
Prostě byl,je a bude celý můj život.Dneska ty výsledky musej dopadnout dobře.Věřím v to.Je něco kolem 10 a v nemocnici máme být kolem 15.Na Mikeym vidím nervozitu.Celý den spolu nic moc nenamluvíme.Je to asi tím že se oba obáváme nejhoršího,ale i kdyby já jsem optimista,i kdyby se něco takového stalo,tak přece s rakovinou se dá ještě bojovat.Jsme na to samy dva.Rodiče už nemáme a o žádných ještě žijících příbuzných nevím.

x_Miluji Tě_x (24)

24. července 2008 v 12:00 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Tak si nevěř.""Teď mě něco napadlo, zavolám Irmu ta je biosexuálka, takže můžete si dát líbačku! Jdu ji najít.""Tak běž…"Holky náš rozhovor slyšely a čučely na mě jak na marťana."Proč jsi mu neřekla, že kluka máš?" zeptala se mě Bella."To by nepomohlo.""Ale proč zrovna tohle?""Nevím," pokrčím rameny."A budeš se s Irmou líbat?""Jo, chtěla bych vyzkoušet líbat se s holkou."
Holky na mě koukaly s otevřenou pusou."Hele už jde Alex i s Irmou," povídá Ema.Ve třídě je snad celá třída! To je snad naschvál! Ale co…Gee si s Feem taky dávaj pusu, tak to zkusím taky."Tak holky můžete," povídá Alex."Počkej chvíli," zadrží ho Irma."Proč?""Chci to slyšet přímo od Mary, klidně sis ze mě mohl udělat prdel."Šly jsme s Irmou trochu bokem"Jsi fakt lesba?""Ne, ale Alexovi jsem to řekla, aby mě neotravoval.""Ale víš co teď chce?""Jo vím a chci to vyzkoušet.""Dobře no.""Už jste si to vyříkaly?" křikl Alex."Jo!""Tak, kde to vázne? Lidi bude líbačka!" To je kretén! Třídou to zašumí a několik očí zírají na mě a na Irmu. Stojíme u okna.

The List 1

23. července 2008 v 21:15 | Marys |  The List
Ok... takže začínáme Enjoy it ♥
Chapter 1
New Job
Frank's POV
Je 8 ráno. Zvuk Bring Your Daughter ... To The Slaughhter (pozn. překladatele: skupina Iron Maiden) vyřvával na celý pokoj, když mi zazvonil budík. Dnes je první den toho, co vidím jako můj konec. Dnes je den, kdy se stanu prodavačem CD. Vlastně to bude můj první den, kdy budu muset pracovat pro peníze. A musím říct, že se netěším ani trochu.

x_Miluji Tě_x (23)

23. července 2008 v 15:00 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"No jo já vím není to moc dobrý," zkritizuju svůj výkon."Není to tak hrozný," povídá Ray."Můžu mít dotaz?""Ptej se!""Já bych se chtěla naučit hrát všechny MCR písničky. Šlo by to?""Jasně! Záleží jen na tobě jak budeš pilná. Dáme ti noty a můžeš se učit, učit a učit."Ale aby ti z toho učení neprdl mozek," směje se Gee."Nebo aby se z toho učení ne po…" tlemí se Fee."Neboj Franku. Neposeru!" uchechtnu se.Všichni se začnou řezat smíchy.Ve zkušebně strávíme asi dvě hodiny a domů dorazíme v 16:40.

The List

23. července 2008 v 12:09 | Marys |  The List
Ok, takže nejdříve bych chtěla poděkovat Gregorce a všem, co mě tu tak pěkně přivítali ... Děkuju moc... Marys
Název: The List
Název v překladu: Seznam
Autor: Lightning Zap
Pairing: Frank/Gerard
Original: www.mibba.com
Překlad: Marys
Počet dílů: nedokončeno, zatím něco přes 80 dílů
Frank je 18ti letý nevinný gay, který žije ve světě luxusu. Jeho rodiče jsou bohatí, má přátele na těch správných místech a ženy by nejradši skončily v jeho náručí. Nikomu z jeho přátel nevadí co řekne nebo udělá, protože je to Frank, který je známý tím, že je jiný. Který je známý tím, že je rebel.
Frank po dokončení Střední školy pracuje v prodejně CD. Přinutil ho k tomu jeho otec, který se Franka snaží naučit, že peníze nerostou na stromě a že nic na světě nikomu nespadne jen tak do klína. Pro tyto věci prostě musíte pracovat. Díky této práci, Frank potká Gerarda, horlivého gaye, který má být jeho vedoucí. Gerard je ten nejnepříjemnější člověk, kterého Frank kdy potkal, ale zároveň ho chce. Když Frank Gerardovi řekne, že ho chce, místo toho, aby byl vyhozen ze dveří, mu Gerard dá seznam úkolů, které má udělat. Jestli Frank úspěšně dokončí tyto úkoly, tak se do něj Gee zamiluje. Jestli ne, tak má smůlu. Dokončí Frank seznam? Nebo neuspěje a ztratí šanci na pravou lásku?

x_Miluji Tě_x (22)

22. července 2008 v 22:02 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Holkám jsme nestihla všechno říct, protože zvonilo. Během dne jsem jim to všechno převyprávěla. A taky jsem jim řekla, jak je Gee roztomilej, když spinká. Těšila jsem se domů nebo spíš na Geeho.
Když jsem došla domů chtěla jsem jít hned do obýváku nakouknout se jestli tam náhodou není Gee, ale nakonec jsem se rozhodla, že se půjdu převlíct. Tak a teď půjdu do obýváku.Mary! Okřiknu se v duchu. No jo no, já za to nemůžu, že bez Gerarda dlouho nevydržím.Musím ho prostě vidět! Takže směr obyvák!Nakouknu do obýváku, na mým xichtu se rozjaří úsměv, Gee kouká na televizi a je rozvaleném skoro přes celou pohovku.

Nový človíček...x)

22. července 2008 v 21:34 | Gregorka
Tak to je ona.Asi se ptáte kdo?Moje nová pomocnice.Už na tento blog nejsem sama (konečně) xD.Bude sem přidávat story s přezdívkou Marys.Doufám,že jí všicni přivítáte supa a že i jí se tu bude líbit.Její story budou určitě jedny z nejlepších.Konečně se mi teď už nám blog posune dopředu a já se nebudu moci tolik nervovat.Ale taky doufám,že i kdyby byla Marys v psaní tolik dobrá,tak neztratím své věrné čtenáře.Obě se budeme snažit Vám sem dodávat toli písmenek,že už nebudete stíhat číst x) x).
Dále bych chtěla abyste všichni dolů do komentů přivítali Marys.Určitě jí to potěší.Jinak nevím co mám dále psát.Marys zatím neznám,ale už teď vidím že je to suprová holčina,terá se neztratí.
Marys přeju ti mnoho úspěchů se story a ať máš mnoho čtenářů....