x_Miluji Tě_x (3)

29. června 2008 v 11:26 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Je to fakt hustý, když vezmu, že na koncertě My Chemical Romance jsem nikdy nebyla i když jsem moc chtěla, ale nemohla jsem a teď Gerard je můj otec a Mikey můj strejda a třeba ostatní členové MCR budou třeba moji kámoši. Týjo to je představa. Já, ale vůbec netuším co si vezmu na sebe. I když na to je ještě času dost, když je teprv 9:40.
"A v kolik hodin se tam půjde?""No asi kolem šesté hodiny.""Jo a za hodinu se jede na nákupy Mary," oznamuje mi Lyn-Z."Jo dobře. Já se jdu převléct."
Otevřela jsem skříň měla jsem tam docela dost hader, včera se nakupovalo docela ve velkým.
Ještě by to chtělo nějaký náramky, prstýnky, náušnice, placky, řetízky atd. A knížky by to chtělo. No jo no ještě mi toho chybí docela hodně. Třeba mobil by to chtělo, včera jsme ho v tom fofru zapomněli koupit.Teďka bych měla přemejšlet co si vezmu. Do obchoda to nebude, tak těžký rozhodování, ale na tu večeři, nevím, nevím. Natáhla jsem na sebe rifle a tričko a můžeme se vyrazit nakupovat. V obýváku seděla Lyn-Z, která už byla taky připravená k odchodu, akorát Gee chyběl.
"Koukám, že už jsi také přichystaná k odjezdu," povídá Lyn-Z."Jo. Gee…teda táta…"
"Ano ještě není přichystaný," skočí mi do řeči."Baví se tu někdo o mě?" vstoupí do obyváku Gee.
"Jo, právě jsem říkala, že ještě nejsi přichystanej, ale vidím, že už jo. Jedem?""Jasně. Vyrážíme!" zavelí Gee.
Dvě hodiny chodíme po různých obchodech a pak jsme zašli na oběd do pizzerky."Moc děkuju, že mi kupujete tolik věcí moc si toho vážím," řeknu."Nemáš zač Mary…to nestojí za řeč," usměje se Gee.
"Když jsi přece naše dcera. Já vím, že adoptovaná, ale přece," povídá Lyn-Z."Ale stejně moc děkuju, si to ani nezasloužím," pípnu."Neděkuj pořád," povídá mi Gee.
"Jednou jsi naše dcera, tak ti koupíme věcí kolik budeme chtít nebo, když budeš něco chtít. Neboj se nám to říct," usmívá se na mě tentokrát Lyn-Z.Kývnu.
"Nebo když budeš mít s něčím problém, tak se nám svěř nebo když tě bude něco trápit." Pokračuje dál ve dlouhém výkladu Lyn-Z. Hmm Lyn-Z se teda svěřovat nebudu!Ale moc se bojím, že někdy ze mě vylítne, že miluju Geeho. Toho se fakt bojím.A vůbec netuším, co by na to řekl. Domů jsme dojeli ve dvě hodiny a za pár hodin se setkám s Mikey a Alicií.Před mnou leží další otázka. Jak jim mám říkat? Strejdo a teto? Týjo to je dilema.Lyn-Z by mi řekla, abych jim tak říkala, ale já bych jim raději říkala jménama a i mým adoptivním rodičům bych raději říkala jménama.
Je půl paté a já usilovně přemýšlím co si mám na sebe k sakru vzít. Že bych se zeptala Lyn-Z?Ne! Ne! Nééé! Mary na tohle zapomeň, kdoví co by mi doporučila.Nakonec jsem si vybrala černou sukni sahající skoro až na zem a černý korzet, aby mi nebylo zima tak jsem i ještě vzala černý kabátek a černé boty. Na krk jsem si dala stříbrný řetízek. Vzala jsem si jeden prstýnek, na kterém byla černá růže. Náušnice jsem zvolila stříbrné s černou růží a aby té černé nebylo dost, tak jsem měla černě nalakované nehty, černé linky, černou řasenku, rtěnku jsem nepoužila. Chvíli jsem uvažovala, že bych se napudrovala bílým pudrem, ale zavrhla jsem to.Svoje černé do čtvrt zad sahající vlasy jsem nechala volně rozpuštěné. No a je to!Můžeme vyrazit! Ještě poslední pohled do zrcadla a jdu oznámit, že už jsem hotová. No ještě nevolali, abych si pohla. Kolik je vůbec hodin?? 17:30.
Vstoupím do obyváku, kde ještě nikdo není. Hm, že bych byla tak rychlá? No i když, nevím, nevím. Za chvíli vstoupil do obyváku Gee. Ááááááááááá slint. Mooooc mu to sluší! Já asi po něm skočím. To chce klid. KLID!!!
"Mary moc ti to sluší.""Díky. Tobě taky a moc."Gerard měl na sobě černé kalhoty, košilu, sako, boty…A taky černé linky.Slint…měla bych si dát pozor, abych se neposlintala.
"Díky Mary. Jsi okouzlující," usmál se Gee."A ty si tak nádhernej," vylítlo ze mě a já se chytla za pusu a trochu jsem zčervenala."Taková velká lichotka. Jejda já se asi začnu červenat, ale aspoň se nebudu červenat sám," smál se Gee."Se omlouvám to mi ulítlo," pípla jsem."Neomlouvej se, to je v poho."
"No jo no, kdybych byla faninka, tak by to asi tolik nevadilo, jako teď.""Ale ty jsi přece taky faninka," mrkl na mě Gee."To jsem, ale tak tvoje adoptovaná dcera," hlesnu.Do obýváku dorazila Lyn-Z. Ta měla na sobě, i když to není tak podstatné, ale řeknu to.Měla černou sukni po kolena, černé vysoké boty a takou tmavě červenou halenku. Pak měla černý linky a řasenku, červenou rtěnku.
"Koukám, že jdu poslední. Můžeme vyrazit"
V restauraci už na nás čekali Mikey a Alicie. Přišlo velké zdravení a představování.
"Tak tohle je naše dcera Mary," představovali mě rodiče."Dobrý večer," řekla jsem a pokusila jsem se o úsměv."Mary tohle je tvůj strejda Mikey a tady teta Alicie," představuje mi je aktivní Lyn-Z.
Po zdravení a představování jsme si obědvali jídlo. Mikey a Gerard si odskočili na WC."Gerarde!"
"No co je brácha?""Máš fakt pěknou dceru.""Dík.""Jste ji s Lyn-Z vybírali dohromady nebo jsi ji vybíral sám?""Oba proč?""Jen tak.""Brácha ty kecáš! Vybal to proč ses ptal kdo ji vybíral?!""A proč jste si vybrali tak starý dítě? A holku? Co? Gerarde! No vyklop to ty!""Lyn-Z chtěla starší dítě, nakonec jsme vybrali to nejstarší. A co jiného mám, jako vyklopit? Mikey, že ty na něco narážíš?!"
"To aby ses taťko Gee držel."
"Držel? Mikey co to plácáš?""Taká pěkná dcerka. Hm…mohla by to být třeba tvoje milenka.""Mikey ty seš fakt vůl!""Aby ses brácha nedivil, třeba najednou se do ni zabouchneš a už to bude.""Jasně brácha…nespadl jsi na hlavu? Ty bys se svojí dcerou souložil nebo co? Asi jo že?!"
"Ach Gerarde ty si vůl, když ta holka je adoptovaná. Já bych s vlastní dcerou ne…"
"A co s adoptovanou?""No…""No copak? Vymáčkni se Mikey!""Třeba bych se do své adoptivní dcery zamiloval, ale já asi žádný adoptovaný dítko mít nebudu."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 GFMBR GFMBR | Web | 29. června 2008 v 12:57 | Reagovat

heeeyy už jsem přečetla všechny tři díly XDDDD jaaaj uplně maras to je XDDDDDDDD....jako chcu pokračko a hneeed XDDD...jsem zvědava jestli se udrží a neřekne Gerardovi že ho miluje XDDD a nebo jestli se Gerard nezamiluje do ní XDDDDD ochmd.,...pokračkoo XDDD

2 Petra Petra | 29. června 2008 v 17:38 | Reagovat

jo pěkný to je....vlastně sem zatim nic takovýho nečetla  tak dáááááááááááál!

3 LeŇuŠe LeŇuŠe | Web | 29. června 2008 v 19:30 | Reagovat

POKRÁÁÁÁÁÁÁÁČKO PLS JE TO VYNIKAJÍCÍ!!! Gratuluju autorce !! ♥♥ Opravdu super píšeš :-*

4 veve veve | 30. června 2008 v 11:52 | Reagovat

mooc děkuji... těch dílů bude hafo stále píšu a ještě se neblížím konci...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama