x_Miluji Tě_x (2)

29. června 2008 v 11:24 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Taky jsme zašli do obchodu s oblečením. Tam jsem si toho taky docela hodně nakoupila, protože Lyn-Z mi ukazovala to a to a až si to koupím atd. Přijeli jsme domů a pokoj už byl vymalovanej. Stěhováci nastěhovali nábytek a už jsem se mohla zabydlovat."Spokojená s pokojem?" zeptal se mě Gee."Jo. Ještě nějaký ty doplňky, ale už teď je pokoj skvělej!""A budeš chtít i nějaký knížky?" zeptala se mě Lyn-Z."Jo, jo až mám co číst kromě časopisů."Stála jsem před postelí a najednou se mě Gee zeptal: "Nad čím pak přemýšlíš?""Že bych si dala nad postel plagát a nejen nad postel.""A jakejpak plagát by jsi chtěla?" zeptala se mě Lyn-Z."No já bych chtěla nad postel plagát…" Chvílijsem se zarazila, chtěla jsem říct My Chemical Romance, ale jestli by to nebylo divný, já nevím.
"Koho nebo čeho?" vyzvídala Lyn-Z.

"My Chemical Romance."
"Máš ho mít," usmál se Gee.Já jsem se zaradovala, Lyn-Z na mě trochu nechápavě koukala. Asi se divila, proč chci plagát MCR.Moji adoptivní rodiče mě nechali o samotě v pokoji, ať se zabydlím.
Ach jo mě je tu smutno být takhle sama. Gee kde seš? Já tě chci mít tady. Fňuk.
Ležela jsem na posteli a můj mozek stále nepobíral, že mě adoptovali Gerard a Lyn-Z.A že Gee je můj táta. "TÁTA!!!" Divná to představa, ale u mě je to fakt.Z přemýšlení mě vytrhne Lyn-Z, která volá: "Mary pojď se najíst."Večeře mi připomíná křížový výslech. Lyn-Z se mě pořád na něco ptá.
"Tak co Mary už ses zabydlela? Chutná ti ta pizza? Co ráda dělám? Jak se těším na první nocv novém domově?" Atd. , atd. Asi mě z těch její otázek praskne škebla."Lyn-Z nech ji v klidu navečeřet a nebombarduj jí tolika otázkami," povídá ji Gee.
Lyn-Z trochu neochotně sklapla. Hurá! Díky Gee."Něco mě napadlo," promluvil Gee do toho ticha.
"Copak?" zeptala se Lyn-Z."Ty jsi Mary říkala, že trochu zpíváš…"
Kývnu trochu nejistě, co asi bude Gee chtít?"Tak si zkusíme, jak dobře zpíváš.Jo?" usmál se na mě Gee."Jo," řekla jsem, protože Geemu bych asi nedokázala říct ne.Po večeři jsme se přemístili do obýváku.
Gerard a Lyn-Z si sedli na pohovku a já jsem stála před něma, jako bych byla soutěžící."Tak Mary copak zkusíš zazpívat?" zeptal se mě Gerard.Chvíli jsem přemýšlela a pak ze mě vypadlo: " I´m not okay.""Dobře tak spusť," pokynul mi Gee.Nadechla jsem se zavřela oči a začala zpívat. Skončila jsem a otevřela jsem oči."Zpíváš dobře Mary," usmíval se na mě Gee tím svým nádherným úsměvem."Dík, ale nevím no já bych se ohodnotila nic moc." "Bylo to skvělé. Nemusíš být tak skromná. Co ty říkáš Lyn-Z? Že zpívá nádherně?" drbl Gee do Lyn-Z."Jo zpívá dobře. A mám otázku." OMG! Na co se chce zase zeptat??!!!"Proč sis právě vybrala tuto písničku?"Co jí říct, co jí mám k sakru říct! "No tuhle písničku umím úplně nejlíp na zpaměť od MCR.""Aha a jinou třeba od jiné skupiny neumíš?""Umím, ale vybrala jsem si písničku od MCR, protože MCR je moje nejoblíbenější skupina.""Aha!" řekla Lyn-Z, že by to ta kráva konečně pochopila?!
"Jdu do svého pokoje," oznámila jsem a odcupitala jsem.
Měla jsem chuť prásknout dveřmi, ale neudělala jsem to.
Ta Lyn-Z už mě fakt sere!! Jsem chvílama měla chuť ji naliskat. OMG! A ona je to moje adoptivní matka!Slyším klepání na dveře."Dále."Do pokoje vstoupí Gee a povídá: "Ty ses naštvala?""Ne," zakroutím hlavou."No já bych řekl, že trochu jo.""Ale úplně maliličko."Gee se na mě usmál pohladil mě po vlasech a řekl: "Ona je někdy taková, někdy se moc vyptává, neměj jí to za zlé.""Dobře," kývnu a Gee se opět krásně usměje a pohladí mě.Gee se podívá na hodinky a povídá: "To už je, ale hodin už by se mělo jít na kutě. Dobrou Mary a dobře se vyspi a ať se ti něco pěkného zdá."
"Díky ty taky."Ach ten Gee je tak milej, krásnej, sexy já ho chcu!Převlíkla jsem se do pyžama a lehla si do postele. Chvílu jsem se převalovala, ale nakonec jsem usla.
Probudila jsem se v devět hodin. Protáhla jsem se zívla a vylezla jsem z postele a oblékla se.
Šla jsem do kuchyně, kde Gee a Lyn-Z popíjeli kafe a pokuřovali."Dobré ráno.""Dobrý," řekli oba dva."Tak, jak ses vyspala? Zdálo se ti něco v novém domově?" zeptala se Lyn-Z. "Dobře a nic se mi myslím nezdálo." Kecala jsem zdálo se mi o Gerardovi, ale to ji říkat nebudu. "To jsem ráda, že se ti spalo dobře," usmála se na mě tím svým přiblblým úsměvem.No lepší když se bude na mě usmívat tím svým gzichtem než poslouchat ty její dementní otázky. Gee se na mě taky usmíval tím svým krásným úsměvem. Ach on je tak k sežrání.
"Můžu mít dotaz?" zeptala jsem se.
"No jakej? Povídej!" povídá Lyn-Z."Odkdy a kam budu chodit do školy?""Do školy budeš chodit od pondělí a budeš chodit na soukromou školu," odpověděla
mi Lyn-Z. "Snad nebudu moc pozadu, když za týden bude konec září.""Neboj doženeš," usmál se na mě Gee."Snad jo," pípnu."Lyn-Z máš dneska nějakou zkoušku nebo koncert?""Ne nemám, proč Gerarde?""No mě napadlo…""No copak??""Že bychom šli dnes na večeři a pozvali bychom Mikeyho a Alicii, aby poznali Mary.""To je dobrej nápad Gerarde.""Co ty na to říkáš Mary?" zeptal se mě Gee."Jo supr. Už se těším."
Fíha teď poznám strejdu a tetu. Maras no. Jsem zvědavá, jak ta večeře bude probíhat. Snad se tam třeba neztrapním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 29. června 2008 v 13:55 | Reagovat

Co jen napsat? Já jí závidím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama