x_Miluji Tě_x (1)

27. června 2008 v 11:18 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Gerard Way se oženil s Lyn-Z a chtěl by potomka, ale Lyn-Z ještě žádné děti nechce. Takže Gerardovi navrhla, že by si mohli adoptovat nějaké starší dítě. Gerard navrhoval spíše mladší dítě třeba kolem 5 let, ale Lyn-Z chtěla dítě od 15 a víš prý čím starší tím líp, protože aby se dokázalo o sebe postarat, protože stejně bývají pořád někde na zkouškách nebo na koncertech.

Gerard nakonec souhlasil a adoptovali si 17letou dívku jménem Mary.
Včera mi oznámili, že budu mít novou rodinu. Jsem docela koukala, kdo bych chtěl už tak starý dítě? A řekli mi, že moje adoptivní rodina jsou Gerard a Lyn-Z Wayovi. Když jsem tohle zjistila, byla jsem dost v šoku. Gee, kterého mám ráda bude můj táta. No ráda to je možná slabé slovo, já ho MILUJU!!!! A ta můra Lyn-Z bude moje matka. OMG! OMFG!Proč?? Proooooooooč??????!!!!!
Tohle není možné. Říkat Geemu tati, bude pro mě dost těžký. Hodně těžký. A když Lyn-Z budu muset říkat maminko tak to se budu muset trochu přemáhat. Ležela jsem večer na posteli a šrotovalo mi to v hlavě. Cítila jsem se jako v nejhorším snu. To bude pro mě velké pokušení, abych na Geeho neskočila. Já to vidím takhle, že to nedám!
Příští den
Moje adoptivní rodina má přijet kolem 15:00.Já už na ně čekám 14:55… OMG! Snad je to jen zlej sen. Hodně zlej. Auto přijíždí a z něho vystupuje Lyn-Z, má takej přiblblej úsměv a Gee….
Áááá Gee je krásnej. Černé sluneční brýle, černé džínové kalhoty, černou košili a černou džínovou bundu a černé tenisky. Blíží se ke mně. "Ahoj. Já jsem tvoje nová máma a jmenuji se Lyn-Z," řekne a usměje se na mě tím svým dementním úsměvem."Dobrý den já jsem Mary", řeknu trochu nejistě.
"Prosím tě jaký pak dobrý den. A tykejme si jo Mary?"Lehce kývnu a udělám takej úsměv, ale spíš to vypadá asi jako škleb."Ahoj Mary. Já jsem Gerard, ale ty mě asi možná znáš.""Ahoj. Jo znám. Já ráda poslouchám My Chemical Romance. Jste fakt supr skupina," řeknu a vykouzlím ten nejsladší úsměv jako to jen jde."Tak nasedáme a jedem," pobízí Lyn-Z.Nastoupím do auta zamávám děckám co přišli a jedeme směr můj nový domov."Jak se těšíš na nový domov?" vyzvídá Lyn-Z."No já no…" trošku jsem se zakoktala."Lyn-Z nevyptávej se ji teď, nevidíš, jak je z toho zmatená?" povídá Gerard.
"Dobře no, ale řekneš nám něco o sobě Mary?" vyzvídá dál Lyn-Z.Sakra to mě nemůže nechat na chvíli vydechnout. Gee help me!!"No já nevím co by jste chtěla vědět," řeknu nejistě.
"Tykej mi prosím. Já vím je to těžké, ale zkus to jsem tvoje nová máma.""Budu se snažit.""Co tě třeba baví Mary?" ptá se mě Lyn-ZSi připadám jak u křížového výslechu."Ráda poslouchám hudbu."
"Umíš hrát na nějakej hudební nástroj Mary nebo baví tě zpívat?" najednou se mě zeptal Gee.
"Zkoušela jsem hrát na kytaru a trochu zpívám." "A na kterou kytaru? Elektrickou, basovku?""Na basovku." "A proč říkáš jenom zkoušela?""No já jsem to jen zkoušela…""Aha a chtěla by ses na ni naučit hrát? Mikey by tě to mohl naučit nebo by jsi spíš chtěla se naučit hrát na elektrickou?" ptá se mě Gee."Já bych chtěla zkusit hrát na oboje.""Zajímavé…A zpívat to jsi zkoušela třeba ve zboru nebo něco takovýho nebo si jen prozpěvuješ na záchodě?""No nejen na záchodě," trochu se pousměju."Ještě když se sprchuješ, že jo?" usmívá se Gee."To taky.""Vy jste na mě jakoby zapomněli. Já tu jsem taky," ozvala se Lyn-Z. Hmm lepší kdyby dál mlčela."Promiň Lyn-Z teď se zase můžeš ptát ty.""Gerarde já taky hraju na basovku takže bych jí to mohla taky naučit."
"Taky pravda, ale až se Mary rozhodne.""Mám dotaz," pípnu."Jakej?" zeptá se mě Lyn-Z."Mám vám říkat mami a tati nebo jak?"Gee chtěl asi něco říct, ale Lyn-Z ho předběhla. "Říkej nám mámo a táto, když jsme přece tvoje nová rodina."Hmm kdyby to bylo tak jednoduchý. Geemu říkat tati. Tati já tě miluju. No to je na hlavu!"Už se blížíme k tvému novému domovu," oznámí mi Lyn-Z.
"Vystupujeme panstvo," povídá Gee.
Vstoupila jsem do domu. Byl velký, měl dvě poschodí. Moji adoptivní rodiče mě začali provádět po domě. Poslední pokoj byl můj."Tak tohle je tvůj pokoj," povídá Gerard."Líbí se ti?" zeptala se mě Lyn-Z.Pokoj byl vymalovaný na bílo a v pokoj byl zatím prázdný."Jo," kývla jsem."Jsme raději nechali ten pokoj na bílo, ale můžeš se přemalovat," povídá mi Gee."To je supr. Můžu na černo?"Jasně," mrkne na mě Gee."Jdu zavolat malíře," oznamuje Lyn-Z."Ty už to chceš nechat vymalovat dneska?" ptá se ji Gee."Jo, aby se tam mohla zabydlet a dneska pojedeme vybírat nějaký ten nábytek a tak."
Malíři začali malovat můj pokoj a my jsme jeli na nákupy."Jsme raději nic nekupovali předem, protože by se ti třeba nemuselo něco líbit. Takže všechno si vybereš," povídá mi Gee.Po asi tří hodinách lítání po různých obchodech to dopadlo následovně.Nad kobercem jsem váhala mezi černým a tmavě červeným. Nakonec jsem vybrala tmavě červený, abych to v pokoji neměla až tak moc černý. Postel, dvě poličky, skříň, menší skříňka, psací stůl, židli na kolečkách, jedno takové černé křeslo, počítač, dvě lampičky, atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GFMBR GFMBR | Web | 28. června 2008 v 17:03 | Reagovat

Ty vole XDDD tak to je maras XDD chci pokračko XDD jsem se chlamala XDD prej "Tati miluju tě " XDDDDD...jaajj...uplně supeeeerrrr....dělej hned sem přidej pokračko XDDDDDDD

2 Penelope Penelope | E-mail | 2. října 2008 v 20:05 | Reagovat

to je dobrý ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama