Červen 2008

x_Miluji Tě_x (4)

30. června 2008 v 11:29 | Gregorka |  - - Od Veve - -
"Dobře…Tak jinak. Kdyby Mary byla tvoje adoptovaná dcera přefikl bys ji?""Kdybych se do ni zamiloval a ona by chtěla. Tak asi jo.""No Mikey, co se od tebe nedozvím.""Aby se to drahý bratře nestalo tobě!""Necháme toho téma a jdem za holkama jsou tam samy a opuštěné.""Jo jdem."
Gerard a Mikey se vrátili z wc, byli tam docela dlouho jsem myslela, jestli se třeba nespláchli do záchoda.
"Co jste na tom záchodě tak dlouho dělali?" zeptala se Lyn-Z."Určitě nějaký kávoviny," uchechtla se Alicie."Jsme debatovali," odpověděl Mikey."A o čem pak?" vyzvídala Lyn-Z."To je tajemství," usmál se Mikey.Donesli nám jídlo. Mňam už mám hlad. Po jídle se ještě kecalo. Mikey a Alicie mi řekli ať je oslovuju jménama. Je to určo lepší, než abych jim říkala strejdo a teto. Gerard Mikeymu řekl, že jsem se pokoušela hrát na baskytaru a že by bylo supr kdyby mě pomohl na ni hrát.
Lyn-Z se trochu nafoukla, že ona taky hraje na basovku a že mě může učit taky. Gee musel trochu si Lyn-Z udobřovat a Mikey řekl, ať si vyberu já, kdo mě má učit. "Já trochu na baskytaru umím a chtěla bych se naučit ještě líp na ni hrát. A taky bych se chtěla naučit hrát na elektrickou kytaru.""Na elektrickou tě naučí Frankie nebo Ray," usměje se na mě Mikey.Áá ten je taky tak sladkej, ale Gee prostě je můj hlavní milášek z My Chemical Romance.Na Geeho jsem nepozorovaně civěla. On je tak okouzlující. Hned bych mu dala pusu!Mikeymu a Alicii, těm to spolu tak sluší, hodí se k sobě a je vidět, že se mají rádi.Ale Gee a Lyn-Z se podle mě vzali moc rychle a nesluší jim to spolu jako Alicii a Mikeymu.V restauraci jsme pobyli skoro tři hodiny, bylo to super už se těším až se setkám s členama My Chemical Romance. Jo a na tu basovku chci, aby mě učil Mikey, ale zatím jsem to na hlas neřekla. Už to vidím Lyn-Z se urazí, aspoň si to myslím.Dorazili jsme domů. Já ze sebe shodila oblečení a šla jsem do koupelny, osprchovat se.S černým pyžamem s lebkami jsem zalehla do postele s knížkou, ale moc jsem toho nenačetla pořád jsem vzpomínala na dnešní den a na mnoho jiných věcí.
Zítra bych se měla zeptat ještě na školu. V děcáku jsme měli vlastní učitele. Bylo jich tam myslím tři. Náš děcák nebyl moc velkej bylo tam asi třicet děcek a věkový průměr byl
od 5-18 let. Mladší děcka tam nebyli aspoň tento rok. Možná tam byli aj mladší, ale to si nepamatuju.
Mě šoupli do děcáku když mi bylo 13 let. Rodiče mi umřeli když mi bylo 5 let při bouračce a já žila u babičky do 13 let než umřela, jiné příbuzné nemám. Sakra začala jsem brečet.
Na tohle jsem vzpomínat neměla! Odložila jsem knížku a zasla jsem. Lehla jsem na bok směrem ke stěně a brečela jsem, polštář už ani nestihl slzy vsakovat a byl za chvílu mokrý.
Slyšela jsem vrznutí dveří a hlas Geeho: "Mary už spí Lyn-Z. Jdem taky spát."
Dveře se zavřeli a pokoj se zase zahalil do tmy.
Ráno jsem otevřela oči. Jejda kolik je? A v kolik jsem včera usla? Kouknu se na digitální budík na nočním stolku. Na displeji je 10:07. Ach jo se mě teď nechce převlíkat. Na snídat se půjdu v pyžamu a pak se převlíknu."Dobrý ráno Mary," pozdravila mě Lyn-Z, které se asi také nechtělo ještě oblékat, protože měla na sobě župan a popíjela kafe a pokuřovala."Dobré ráno.""Dobré. Včera jsme ti ani nepopřáli dobrou noc. Chtěli jsme, ale ty už jsi spala.""Já jsem vám taky nepopřála dobrou noc. No jo no byla jsem unavená. A…"Chvílu jsem se zasekla chtěla jsem říct Gee,ale vymáčkla jsem ze sebe táta."A táta ještě spí?""Ne. Gerard jel na koncert.""Aha. Mám dotaz.""No povídej." "A jak je ta škola na kterou budu chodit daleko? Abych věděla v kolik vstávat."
"No autem tam seš docela rychle, ale pěšky nevím. Můžeme se tam po obědě podívat a stopnout, jak nám to dlouho bude trvat.""Dobře a jak to bude s učebnicama?""Některé už máme koupené.""Supr.""A jak se těšíš do školy?""Já ani nevím. Ve škole jsem nebyla dlouho, protože v děcáku jsme měli vlastní učitele.""Kolik jste tam těch učitelů měli?""Tři.""To moc není. Jak jste se učili?""Byli jsme rozděleni na skupiny.""Aha a to asi bylo rozdělený podle věkový skupiny že?""Jo. Od 6 do 10 let, pak od 11 do 14 let a nakonec od 15 do 18 let, ale nikomu 18 v děcáku nebylo. Já byla jediná, které bylo 17 let. V děcáku byly spíš mladší děcka. Myslím, že tam byly dvě 16letý děcka, čtyři 15letý a pak už jsem se v tom moc neorientovala.""Kolik dětí bylo v děckém domově dohromady?""Myslím, že třicet."Ten děcký domov nebyl moc velký, že?""Jo to nebyl. Já se jdu do pokoje převléct, tak zatím…" Zase jsem se zasekla a Lyn-Z hned na to reagovala: "Mami.""Mami," zopakovala jsem to po ní, jak papoušek."No vidíš už si na to docela začínáš zvykat."Hm docela dobrej vtip. Na to si snad nikdy nezvyknu. Převlíkla jsem se a přemejšlela co budu dělat. Koukla jsem se na hodiny 10:35. Do oběda času dost. Když teď přemejšlím nad obědem. Co vůbec bude? Lyn-Z určo vařit neumí no možná míchaný vajíčka by zvládla a ještě nějaká jednoduchý jídla.
Co kdybych uvařila já! Já docela vařit umím. Jsem se to naučila v dětském domově. Poslední dva roky jsme pomáhala vařit. Jsem dostala chuť na palačinky. Takže dnešní menu na oběd je jasné. Měla bych jít omrknout jestli v kuchyni jsou všechny suroviny, co budu potřebovat.
Prošmejdila jsem kuchyni vypadá to, že na nákup jít nemusím. Ještě je dost času, není ani jedenáct hodin. Odebrala jsem se do obyváku a pustila si televizi. Projížděla jsem hudební kanály. Najednou jsem narazila na klip od MCR - I don´t love you.Jé to je supr, ale snad se nerozbulím. Mě ta písnička už párkrát rozplakala. No jo no Geemu to sluší jako obvykle. Já jsem hrozná fakt! Už cítím, jak mi slza teče po tváři. K sakru! Honem musím si otřít slzy, aby mě neviděla Lyn-Z.
No jo no, když Gee zpívá I don´t love you, tak mi připadá, jako by to zpíval mě.
Dost deprimování! Snad mě má rád, aspoň jako dceru. Když vím, že mě milovat nebude.
Ale nikdy neříkej nikdy. Teď jsem zase nějak moc optimistická. Mary, Mary ty blázne!
V půl dvanácté jsem se přemístila do kuchyně a začala jsem připravovat oběd. Vypadá to,
že bude docela dost palačinek už teď jich mám patnáct. Takže palačinek je třicet dva. Ještě vytáhnu jam a šlehačku a může se obědvat.
"Oběd!" Zařvu na celej barák, aby mě Lyn-Z, která je v ložnici slyšela.

x_Miluji Tě_x (3)

29. června 2008 v 11:26 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Je to fakt hustý, když vezmu, že na koncertě My Chemical Romance jsem nikdy nebyla i když jsem moc chtěla, ale nemohla jsem a teď Gerard je můj otec a Mikey můj strejda a třeba ostatní členové MCR budou třeba moji kámoši. Týjo to je představa. Já, ale vůbec netuším co si vezmu na sebe. I když na to je ještě času dost, když je teprv 9:40.
"A v kolik hodin se tam půjde?""No asi kolem šesté hodiny.""Jo a za hodinu se jede na nákupy Mary," oznamuje mi Lyn-Z."Jo dobře. Já se jdu převléct."
Otevřela jsem skříň měla jsem tam docela dost hader, včera se nakupovalo docela ve velkým.
Ještě by to chtělo nějaký náramky, prstýnky, náušnice, placky, řetízky atd. A knížky by to chtělo. No jo no ještě mi toho chybí docela hodně. Třeba mobil by to chtělo, včera jsme ho v tom fofru zapomněli koupit.Teďka bych měla přemejšlet co si vezmu. Do obchoda to nebude, tak těžký rozhodování, ale na tu večeři, nevím, nevím. Natáhla jsem na sebe rifle a tričko a můžeme se vyrazit nakupovat. V obýváku seděla Lyn-Z, která už byla taky připravená k odchodu, akorát Gee chyběl.
"Koukám, že už jsi také přichystaná k odjezdu," povídá Lyn-Z."Jo. Gee…teda táta…"
"Ano ještě není přichystaný," skočí mi do řeči."Baví se tu někdo o mě?" vstoupí do obyváku Gee.
"Jo, právě jsem říkala, že ještě nejsi přichystanej, ale vidím, že už jo. Jedem?""Jasně. Vyrážíme!" zavelí Gee.
Dvě hodiny chodíme po různých obchodech a pak jsme zašli na oběd do pizzerky."Moc děkuju, že mi kupujete tolik věcí moc si toho vážím," řeknu."Nemáš zač Mary…to nestojí za řeč," usměje se Gee.
"Když jsi přece naše dcera. Já vím, že adoptovaná, ale přece," povídá Lyn-Z."Ale stejně moc děkuju, si to ani nezasloužím," pípnu."Neděkuj pořád," povídá mi Gee.
"Jednou jsi naše dcera, tak ti koupíme věcí kolik budeme chtít nebo, když budeš něco chtít. Neboj se nám to říct," usmívá se na mě tentokrát Lyn-Z.Kývnu.
"Nebo když budeš mít s něčím problém, tak se nám svěř nebo když tě bude něco trápit." Pokračuje dál ve dlouhém výkladu Lyn-Z. Hmm Lyn-Z se teda svěřovat nebudu!Ale moc se bojím, že někdy ze mě vylítne, že miluju Geeho. Toho se fakt bojím.A vůbec netuším, co by na to řekl. Domů jsme dojeli ve dvě hodiny a za pár hodin se setkám s Mikey a Alicií.Před mnou leží další otázka. Jak jim mám říkat? Strejdo a teto? Týjo to je dilema.Lyn-Z by mi řekla, abych jim tak říkala, ale já bych jim raději říkala jménama a i mým adoptivním rodičům bych raději říkala jménama.
Je půl paté a já usilovně přemýšlím co si mám na sebe k sakru vzít. Že bych se zeptala Lyn-Z?Ne! Ne! Nééé! Mary na tohle zapomeň, kdoví co by mi doporučila.Nakonec jsem si vybrala černou sukni sahající skoro až na zem a černý korzet, aby mi nebylo zima tak jsem i ještě vzala černý kabátek a černé boty. Na krk jsem si dala stříbrný řetízek. Vzala jsem si jeden prstýnek, na kterém byla černá růže. Náušnice jsem zvolila stříbrné s černou růží a aby té černé nebylo dost, tak jsem měla černě nalakované nehty, černé linky, černou řasenku, rtěnku jsem nepoužila. Chvíli jsem uvažovala, že bych se napudrovala bílým pudrem, ale zavrhla jsem to.Svoje černé do čtvrt zad sahající vlasy jsem nechala volně rozpuštěné. No a je to!Můžeme vyrazit! Ještě poslední pohled do zrcadla a jdu oznámit, že už jsem hotová. No ještě nevolali, abych si pohla. Kolik je vůbec hodin?? 17:30.
Vstoupím do obyváku, kde ještě nikdo není. Hm, že bych byla tak rychlá? No i když, nevím, nevím. Za chvíli vstoupil do obyváku Gee. Ááááááááááá slint. Mooooc mu to sluší! Já asi po něm skočím. To chce klid. KLID!!!
"Mary moc ti to sluší.""Díky. Tobě taky a moc."Gerard měl na sobě černé kalhoty, košilu, sako, boty…A taky černé linky.Slint…měla bych si dát pozor, abych se neposlintala.
"Díky Mary. Jsi okouzlující," usmál se Gee."A ty si tak nádhernej," vylítlo ze mě a já se chytla za pusu a trochu jsem zčervenala."Taková velká lichotka. Jejda já se asi začnu červenat, ale aspoň se nebudu červenat sám," smál se Gee."Se omlouvám to mi ulítlo," pípla jsem."Neomlouvej se, to je v poho."
"No jo no, kdybych byla faninka, tak by to asi tolik nevadilo, jako teď.""Ale ty jsi přece taky faninka," mrkl na mě Gee."To jsem, ale tak tvoje adoptovaná dcera," hlesnu.Do obýváku dorazila Lyn-Z. Ta měla na sobě, i když to není tak podstatné, ale řeknu to.Měla černou sukni po kolena, černé vysoké boty a takou tmavě červenou halenku. Pak měla černý linky a řasenku, červenou rtěnku.
"Koukám, že jdu poslední. Můžeme vyrazit"
V restauraci už na nás čekali Mikey a Alicie. Přišlo velké zdravení a představování.
"Tak tohle je naše dcera Mary," představovali mě rodiče."Dobrý večer," řekla jsem a pokusila jsem se o úsměv."Mary tohle je tvůj strejda Mikey a tady teta Alicie," představuje mi je aktivní Lyn-Z.
Po zdravení a představování jsme si obědvali jídlo. Mikey a Gerard si odskočili na WC."Gerarde!"
"No co je brácha?""Máš fakt pěknou dceru.""Dík.""Jste ji s Lyn-Z vybírali dohromady nebo jsi ji vybíral sám?""Oba proč?""Jen tak.""Brácha ty kecáš! Vybal to proč ses ptal kdo ji vybíral?!""A proč jste si vybrali tak starý dítě? A holku? Co? Gerarde! No vyklop to ty!""Lyn-Z chtěla starší dítě, nakonec jsme vybrali to nejstarší. A co jiného mám, jako vyklopit? Mikey, že ty na něco narážíš?!"
"To aby ses taťko Gee držel."
"Držel? Mikey co to plácáš?""Taká pěkná dcerka. Hm…mohla by to být třeba tvoje milenka.""Mikey ty seš fakt vůl!""Aby ses brácha nedivil, třeba najednou se do ni zabouchneš a už to bude.""Jasně brácha…nespadl jsi na hlavu? Ty bys se svojí dcerou souložil nebo co? Asi jo že?!"
"Ach Gerarde ty si vůl, když ta holka je adoptovaná. Já bych s vlastní dcerou ne…"
"A co s adoptovanou?""No…""No copak? Vymáčkni se Mikey!""Třeba bych se do své adoptivní dcery zamiloval, ale já asi žádný adoptovaný dítko mít nebudu."

x_Miluji Tě_x (2)

29. června 2008 v 11:24 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Taky jsme zašli do obchodu s oblečením. Tam jsem si toho taky docela hodně nakoupila, protože Lyn-Z mi ukazovala to a to a až si to koupím atd. Přijeli jsme domů a pokoj už byl vymalovanej. Stěhováci nastěhovali nábytek a už jsem se mohla zabydlovat."Spokojená s pokojem?" zeptal se mě Gee."Jo. Ještě nějaký ty doplňky, ale už teď je pokoj skvělej!""A budeš chtít i nějaký knížky?" zeptala se mě Lyn-Z."Jo, jo až mám co číst kromě časopisů."Stála jsem před postelí a najednou se mě Gee zeptal: "Nad čím pak přemýšlíš?""Že bych si dala nad postel plagát a nejen nad postel.""A jakejpak plagát by jsi chtěla?" zeptala se mě Lyn-Z."No já bych chtěla nad postel plagát…" Chvílijsem se zarazila, chtěla jsem říct My Chemical Romance, ale jestli by to nebylo divný, já nevím.
"Koho nebo čeho?" vyzvídala Lyn-Z.

x_Ostrov Mrtvých_x ... 2 Part He is dead I must dead END

28. června 2008 v 10:54 | Gregorka |  Ostrov Mrtvých
Gerard
,,Sakra co s nim je?" Asi vydím,že má botý před dveřmi,tak je doma.Ať to na mě nehraje a už mi de otevřít.Stojím jak debil u Franka před dveřmi a snažím se na něj dozvonit.,,Franku!?!!" řvu na něj u dveří.Už mě to nebáví,jednoduš e i když sprostě vejdu dovnitř.jdu po schodech nahoru,k němu do pokoje.On nikde.prohledám snad celý jeho byt,když už chci jít pryč pohled se mi zastaví na bílích modře lemovaných dveřích od koupelny.Přistoupím k ním.,,Franku jsi tam?"Ticho nic víc než ticho.Pomalu otevřu dveře.Vidím to co jsem nikdy vidět neměl ani vidět nechtěl.Frank leží na zemi kolem něj je spousta krve.Žíly má rozřezané a ani se nehýbe.

x_Ostrov Mrtvých_x ... 1 Part I love you I am dead

27. června 2008 v 20:58 | Gregorka |  Ostrov Mrtvých
Frank
,,Gerarde já tě miluju",,Cože Franku si ze mě děláš prdel ne?Ty seš buzerant?No fůj to není možný a já s tebou kamarádil.Co si o mě myslíš HAHAHA to seš na omylu" plivne mi k botám na zem a bez dalšího komentáře odejde.Proč já debil jsem se mu přiznal.Miluji ho tak moc jak nikdo nikoho nikdy.je mi vším pro něj bych udělal cokoli.Život bez Gerarda snad ani nemá cenu.neumím si to představit kdybych se měl každé ráno budit a vědět že on tu není pro mě,že mne nesnáší...Bere mě jen jako kamaráda.Ne bere spíše bral teď jsem pro něj bezcenej ibohej gay,kterej se zamiloval do jeho čokoládově hnědých očí a do jeho úsměvu.Nemůžu ho do ničeho nutit...ale nemusel na mne být tak hrubý.

x_Miluji Tě_x (1)

27. června 2008 v 11:18 | Gregorka |  - - Od Veve - -
Gerard Way se oženil s Lyn-Z a chtěl by potomka, ale Lyn-Z ještě žádné děti nechce. Takže Gerardovi navrhla, že by si mohli adoptovat nějaké starší dítě. Gerard navrhoval spíše mladší dítě třeba kolem 5 let, ale Lyn-Z chtěla dítě od 15 a víš prý čím starší tím líp, protože aby se dokázalo o sebe postarat, protože stejně bývají pořád někde na zkouškách nebo na koncertech.

Top list

26. června 2008 v 20:55 | Gregorka
TOPlist